Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To ale napřed, paní Bobošíková, musíte všem rozdat Viagru!
    Vždyť je to tam samej zvadlej ču..k !
    • No toť otázka, zda by to dnes zvládla sama. Doby, kdy by to bylo samozřejmé, už má za sebou. Jinak ale jako žena si tím názvem strany založila na spoustu posměšků na toto téma. Asi jako kdyby se ženy usnesly, že budou mužský nástroj nazývat "mír", protože v rukách žen roste, sílí a mohutní...
    • ...a a a ta ta taky, mo mo modrej! Na na na nato, ne ne nezapo po mínejte!!!
  • To se sešli zrovna ti, co bych v životě nevolil !
    • VZKAZ pro sodu : "ale hochu, jen je nech, ať je volíííííí" *3* vždyť oni si přeci zaslouží aby je volili !!! Zaslouží si oněch - no asi 0,5% hlasů. Ať vidí jak jsou na tom u národa.......
      • To je pravda.
    • Ty bys je nevolil ale já ano.
      • Ty ty ty seš, ta ta taky bl bl blbej, ja ja jako já? Ne ne nebo, si si si děláš pr pr pr pr d el???
        • on je navedenej modrými pisálky z MFDnes nebo Modrého práva (Novinky)
  • Nesnáším ženy, které kouří natož to jako BOBO doutníky.

    Už vidím, jak zločinci Klausovi smrdí pod frňákem
    • Ta je pro svou kariéru a koryta schopna kouřit i smradlavé oudy. *1*
  • Paní Bobošíková,volil jsem vás v prezidentské volbě z toho panoptika jste byla pro mně nejpřijatelnější!Po tom co předvádíte a s kým jste schopna se spojit jste ztratila veškeré moje sympatie a jsem nakonec rád,že na hradě sedí M.Zeman,kterého jsem volil ve druhém kole.Budu volit KSČM volím je od r. 98!ODS jsem volil jednou na začátku devadesátých let, můj velký omyl.
  • Jedině KSČM tu může udělat pořádek. Sebrat nakradený majetek pro hospodaření státu, vyhnat zkorumpované politiky a zbohatlíky na úřady práce.Ostatní strany jsou bez vyjímky pouze korytáři- nebuďte slepí a podívejte se na život jejich jednotlivých čelenů.
    • .... někdejší kandidátka na prezidentku za KSČM Bobošíková ..... *1* ..... no bezva, už vím koho volit *3*
    • Jo jo, píše se to hezky. Rozjedete to ? *10*
  • Soudný člověk nemůže takovouto stranu vůbec volit.
  • Co myslite, jak se asi zachová naše svazačka Bobošíková až k nám dorazí první Číňané? Natře se na žluto nebo zvolí jinou taktiku? Velký pan Klaus se asi nebude moc hodit protože neumí Čínsky.
  • Strana recyklátů, tisíckrát provařených bezpáteřních a bezcharakterních mlžů-plžů, mocichtivých zrůd neustále přišátých ke státnímu vemenu co nejsou schopni se bez dojení ze státního uživit, ale neustále o tom kážou, jak to mají dělat občané-voliči. Pane bože za co trestáš tento lid takovými to nezničitelnými kreaturami.
  • Věřím, že neviditelná ruka voliče tomuto níže uvedenému uskupení hlas nedá.
    Konzervativci, někteří bývalí poslanci ODS, nekolik hnutí a Suverenita Jany Bobošíkové jdou společně do předčasných voleb. Dnes vytvořili blok s názvem "Hlavu vzhůru",
    Po volbách, když uspějí se přejmenují na ´´Ruce vzhůru´´ a vytahnou vám z kapes to, co vám tam ještě po 24 letech zústalo.
    • Pro uskupení (blok) ´´ Hlavu vzhůru ´´ prosím zústaňte ležet na hnojišti politických mrtvol, už jste za 24 let nadělali škody daň. poplatníku až až. Věřím, že se z mrtvýchvstání povedlo jen jednomu, a to zhruba před 2000 lety a český národ na to hodně doplatil církevní restitucí.
    • Han de hof, mám ho-no. Jinak jsem spokojen bez politických stran !!!
  • Bobo si pod sebou řeže větev....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší