Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako, když pejsek s kočičkou vařili dort...
  • ... jedna slepice s úsměvem zaměstnává hordu pitomečků ne jenom zde :)))
    • a jak je vidět, ty jsi jeden z nich, sebekritika ti blbečku neschází.
      • ... ses nějak rozjel, trapáku, já neřeším píčoviny jako ty :)))
      • Právě, že schází. A nejen to.
        • ).(
          • Potrefená husa se ozvala. Ode mne nedostáváš žádné body ani mínusové. Nestojíš mi za to.
  • Uz ji ten estebak Jakl zavrel tu jeji bolsevickou tlamu. *6*
  • Doktore, tak dlouho jsi lavíroval, až jsi se nakonec odkopal. Je mi tě upřímně líto.
  • Voda stále stoupá! Menší ať si stoupnou na stoličky a hlavně HLAVU VZHŮRU !!!
    • Mě je to jedno, já už jsem za vodou.
  • jsou to jen korytníci a jde jim o to být u lizu. Nikomu kdo byl v ODS a TOP09 se nedá věřit. Nedá se ani věřit ostatním. Jde jen o to zvolit nejmenší zlo a nezapomenout kdo kdy co činil!
  • Snaží se holka snaží,dohasínající schopnosti Klause na sebe ještě přitáhnout pár voličů je silná vidina.Sce bez nároku,ale zkusit se to musí *1*
  • No konecne mam koho volit!
    Ale nejdriv se vozeru,pak si na krk nasadim teleci makovici a s.Bobosikova se s.Pruzinskym maji muj hlas!
    Doufam,ze se tento povl ihned po volbach spoji s SPOZ! *12* *12* *12* *12* *12*
    • Ty o tom pochybuješ? Vždyť je to stejná pakáž jako SPOZ, kam se derou jenom ti co se chtějí taky dostat ke žlabu a napakovat se.
      • *3* To vis,ze o tom absolutne nepochybuji!Ja jen,ze oba tyto subjekty jso vlastizradne a napojeny na rusky kapital.Vsimni si Karlovych Varu,a Prahy....Nevim,jak to vypada jinde,ale tohle je vyklad *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
        • Je vidět, že je před víkendem a dvě bukvice Not s tečkou opět mají homoříji. Dobře si promažte před aktem své řitní otvory.
          • Ale nez si neco promazem,tak ti oba promrdame tvoji hubu. *6* Rad pry polykas,co ty rudy
            B U Z E R A N T E !!! *10* *12*
            • už si buzno zase v afektu, omejvej si ptáka v ledový tříšti a uleví se ti
            • Ty starý prasáku zalez mezi svá prasata a neoblbuj, jsi známý dobytek, vnuci tě odvezou do kafilérie neboj se!!! *12* *12* *12* *12*
  • Jen mě zajímá jak se zachovají pravičáci ke vzniku jakýchsi pravicově demokratických nových stran. To bude skřípění zubů!
    Pro normální lid: nenechte se zmást velkohubých keců známých ksichtů. Lidi buďte trochu zpátečničtí a zvolte si takou stranu co má KREDIT.

    Nechci nic namlouvat, ale jedině KSČM je ta jediná, pro pracující, prostý lid ta správná volba.
    • Oslíku,KSČM má kredit,že se neštítí zabíjet vlastní lidi,šikanuje děti jejich děti,plánuje a potom podvádí při výsledcích plánu aby se splnilo,no prostě HNUS velebnosti.Je neuvěřitelné,že po 40 letech vlády komunistů,se najdou ještě tak neschopní(protože ten režim nahrání pouze lezdoprdelkům a lemplům),že si přejí zpět to podivné zřízení. *11* *11* *11*
      • Jsi sám příkladem, že blbců jako ty je mnohem víc , než kdy bylo komunistů !!!
    • Snad se v necem shodnem-Pruzinsky je velezradce a dobytek-ANO?
      A tak se Te zeptam,proc tohoto ''cloveka'' volila neomylna KSC(m) pri obou volbach....
      • vidíš, občas z tebe něco kloudného vypadne
      • ...
        • Ale ze ti to dalo praci neco 'inteligentniho' napsat. *15*
          To si chlapce psal nejdrive na papir,az po tom extra vykonu hodil sem?Jo,asi ses mirne prepsal,kdyz si ten svuj prispevek opravil.
          Pokracuj dale,treba z tebe bude spisovatel,typu Zdenka Nejedleho.
      • Ano pro KSČM. Ostatní podvodníci, zloději a vykukové.
        • A co s.Dolejs?Pamatujes,jak jej nachytali na nemaly uplatek prave pro KSC(m)? *3*
          • Jenom zvažoval nabídku, a navíc ne pro sebe, ale pro partaj a k úplatku nedošlo. Zato u TOPáků a ODSáků by ti na přijaté úplatky nestačila ani ta nejvyšší známá čísla..A ani ČSSD není nijak pozadu... a má nejvyšší preference. Jak říkával Werich, lidská blbost je neporazitelná. Jen bych doplnil, že chamtivost také !!!
  • Všichni američané a čechoameričani a jejich přisluhovači (BOBO) jsou stádo hnusnejch *12* *12* *12* *12*
    • co do toho pleteš američany, to je jenom ne češíš. Soudružka Bobo nás směruje na východ
    • Zmlkni komunisticky *12*
      • Je otázkou , ale chcípneš dříve inteligentní *12* pravičácký

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit