Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je jedno kdo bude prezident, ty mukly už zpátky do vězení nedostane, pánbůh s námi!
  • Nevím,co na volebním programu madamme může bejt tajnýho.
  • Je to nádherná žena. Příjemná, mílá, chytrá a inteligentní dáma. Krásná prezidentka by to byla. Je na čase, by nám začaly vládnout takové ženy. Budu ji volit
  • Teď už je vekslmafiesoudruhům k nepotřebě, tak ji kopnou do pr..le a bude se muset obrátit po jiných sponzorech.
  • Ústavní soud volbu prezidenta neodložil, tak že můžeme Bobo také škrtnout..Jen trochu zakalila vodu aby nebylo vidět na jiné čachry.
  • To je kočka, hned bych se s ní vyspal.
    • Vsadím se že po ránu bez tuny make upu to tak slavné s její krásou nebude. *1* *1*
      Mrkni třeba na nenamalované zlatokopky z USA. To jsou ale lehko přehlédnutelné ksichtejčky. *1* *1* *1*
  • Názorů Okamury se naši korytáři boji, Předseda Rychecký na soudu končí a potřebuje nové koryto a kdo mu ho může dát? A proto to má Okamura jisté. Pokud bude se svými názory proti "vrchnosti " takhle pokračovat, dopadne jako vězeň Němcové.
  • omlouvam se ale priznam se ze jsem vazne nikdy neslysel slovo:
    ostrakizovat, ostrakisovat
    → vyloučit ze společnosti, zbavit se, odsunout stranou, ignorovat !!! nevim do jake miry je clanek upravovan nebo je to citace Bobo...ale zarazi mne pro koho je tenhle text urcen... urcite ne masam...
  • Ja jen doufam,ze komunisti nebudou tak blbi a nebudou davat z techto kandidatu zadnemu verejnou podporu.Udelali to jednou Klausovi a jak to dopadlo.20.000 tisic omilostneno,jeden grazl vetsi nez druhy. Tecka.
    • To se pleteš bylo 23 tisíc vězňů, tak nemohlo být omilostněno 20 tisíc, snad 7500 ne?Ale i tak to je gaunerizmus který nemá obdoby, nejhorší vláda v dějinách ČSSR ČSR i ČR.
    • Vždyť ji jen vyslechli, zatleskali jí, ale podporu jí odmítli, jedině že by nějaký komunistický volič jí dal hlas sám od sebe, ÚV KSČM nikoho nezavázal volit konkrétního kandidáta. Inu komunisté nejsou ODSáci, ti to mají nařízeno pod trestem smrti...Jak vidíš, tak je Klausova milost poučila...Ona Bobo je šikovná ženská, ale udělal chybu, že se profiluje jako pravicová kandidátka. A nyní ji nechce ani pravice, ani levice. Prostě tohle "zvorala"....KSČM má v programu dosažení nového typu demokratického sociálního státu - pozor ne socializmu, který zde byl !!! Přečtěte si jejich program...A jenom ta její "ostrakizace" nestačí...
  • Pro Kubikulu. Nedávno jsem vedl rozhovor s jedním starým farářem a ten mi říkal že je mu na zvracení když si vzpomene jak spousta lidí z jeho městečka co mělo před rokem 89 rodinky ve straně a hrálo si pro svou kariéru a hmotné blaho na soudruha po roce 89 lehce převléklo kabát a pak je potkával jak jezdí v zahraničních fárech a pánové si hrajou na podnikatele a jejich manželky pro změnu na hogo fogo dámu. *1* *1* *1*
    O tom je celá ta listopadová komedie z roku 89. Slušný člověk je pořád škodnej zatímco tahle prasata se maj stále dobře.
    • 100% PRAVDA. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit