Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Samozřejmě, že je to jen další ze lží západní fašistické propagandy. Že by se chtěl statečný a hrdinný Sajf Islám vzdát okupantům, kteří jeho zemi vyplenili? Navíc když může přijmout pohostinnost mnoha afrických zemí (nejen Zimbabwe). Tomu snad mohou věřit jen tupci se Západem vymytými mozky.
  • vše co se nyní děje má hlubší smysl

    nejde jeno moc a o ropu !!

    http://orgo-net.blogspot.com/2011/10/matthew-sdeleni-na-rijen-2011_24.html
  • Trochu jiná zpráva/y - která asi má blíž pravdě??? Vzkaz od Saífa Isláma: „Tyto rány jsou medailemi na mé hrudi.“ – Mutassim Kaddáfi před svou smrtí Libyjský lídr a nositel pokrevní hrdosti Saíf al-Islám Kaddáfi promluvil k Libyjcům a podpůrcům Zelené Libye přes stránku Seven Day in News„Ujišťuji mou rodinu, mou matku a příbuzné, že jsem v pořádku a takový, jakého mě znají, nikdy jsem nemohl zradit vůli mého otce, když byl naživu, takže jak můžu zradit jeho vůli, když je jeho krev mrtvá?A k lojalistům a Libyjcům. Říkám vám, že kdybychom chtěli ustoupit, tak bychom ustoupili než byla cena zaplacena. Prošli jsme krví, která byla prolita a pokusem opovrhaného velkého muže, který se klaní Bohu. Už dávno jsme prošli dobou, kdy není návratu. Prošli jsme ji krví a pokusem opovrhaného velkého muže, který se klaní jen bohu.Jsem v historické chvíli a snažím se věci vylepšit, protože někteří lidé si myslí, že všechno skončilo, vše ale dnes začalo. Byl jsem věrný obraně Libye a pomstě zrádců a zločinců, kteří ukázali světu své pravé tváře. A i když jsem v to moc nevěřil, jejich akce mně plnou silou tlačily ke změně jejich dne a nocí na peklo a smrt a strach kdekoliv kde jsou!Nepříjmu žádné kondolence za mého otce a bratry dokud svou misi nedokončím, i kdyby mi to mělo trvat 50 let…„Vyzývám všechny mé věrné, kteří se mnou sdílí lásku čestné Libyi, a jejich hodně, ty, kteří se mnou sdílí pocit ztráty osoby blízké jejich srdci, a je jejich hodně, ty, kteří se mnou sdílí zranění, pomstu a povinnost odporu; Vyzývám je, aby neztratili korunu a vrátili ztracenou Libyi zpět a vrátili ztracenou čest.Rozšířili oheň, takže se spálí, prolili krev, takže řeka krve přeteče, nikdy s nimi nebudeme mít slitování! I když NATO své operace nezastaví, neochrání je v jejich domech, v autech, při oslavách a na pracovištích.
    Muammar Al-Kaddáfi nás od jejich spálení zastavil, zakázal nám odpálit ropné vrty; řekl jsem mu, aby jsme odpálili letiště v Tripolisu než Tripolis padl, ale odmítl; ale kdo je tu, aby je ochránil od nás? A kdo s nimi bude mít slitování?„Budu je pálit dokud se má matka neusměje, Hajja Safeyya, a dokud nebude šťastná. A dokud Ajša nebude oslavovat a její srdce bude potěšeno. A dokud se do každého srdce v Libyi nevrátí štěstí.„Nejsou stateční a nikdy nebudou a mučedník Mutassim jim to ukázal, Mutassimova brigáda jim to ukáže ještě víc. (pozn.: Tady naráží na to, že Muttasim před svou smrtí dokázal rukama oddělat tři rebely).„Jsem synem mého otce, jsem bratr Mutassima a jsem synem Libye…Jsem jeden z tisíců, který zdědil zranění a krev a nebudeme respektovat krev mučedníků Libye, když nebudeme jejich vrahy pronásledovat, dokud jim nebude země malá.“
    Další:
    Je potvrzena zpráva, že rebel, který se chlubil zabitím Kaddáfiho, byl zavražděn. Také je ptovrzeno, že Saíf Al Islám se vzdát nehodlá (nějaký zástupce NTC řekl, že se chce vzdát). Kmen Warfalla (největší Libyjský kmen) oznámil pomstu za zabití Kaddáfiho. K Libyjskému odporu se také připojilo 200 dobrovolníků z Egypta.
    Misrata – rebelové bojují mezi sebou Zawyiah – včera večer boje v několika oblastech, rebelové říkají, že oslavují, ale lidí jen začali čistit ten zbytek. Jsou zprávy, že do města připluli Kolumbijští žoldáci Tripolis – rebelové ohlásili, aby lidé odevzdali zbraně. V budově, kde se zbraně měli nosit ale leží jen 20 zbraní. Rebelové tedy zastavují auta a ptají se lidí, zda mají na zbraně povolení a když ne, tak je musí vrátit. Nikdo ale neřekl, co se stane, když je nevrátí. (tato zpráva byla na RT) Na letišti jsou Katarští a Američtí vojáci. Volající pro Arrai TV řekla, že zahraničních vojáků je po městě čím dál víc, protože město ztrácí a rebelové se snaží získat čtvrtě zpět. Ale nedaří se jim to.
    Sirta – „Pomoc, masakrují nás!! Ve sklepech se skrývají zbývající ochránci, což jsou ženy, děti a teenageři. Není ukázáno slitování. Sirta se mení v totální chaos, počet mrtých stoupá k desítkám tisícům.“ Zdá se, že ve městě probíhá masivní genocida. Včera rebelové napadli stanoviště v Ras Lanuf, ale byli poraženi. Celá jížní Libye přes Sabhu je zelená.Arrai TV řekl, že Saíf al Islám a Moussa Ibrahim jsou v dobré kondici a během dvou dnů uslyšíme dobré zprávy.
  • Tak já nevím, Máňo, kdopak to lže.
    http://www.outsidermedia.cz/Kaddafiho-syn-Jsem-na-svobode-a-pokracuji-v-odboji-1.aspx
    Nejde jen o psychologické oslabení Kaddáfího stoupenců? Lze věřit povstalcům a jejich poradcům z NATO?
  • Sajfe Isláme Kaddáfí musíš zemřít, neboť pro proamerickou libyjskou revoluční chátru jseš dědic majetku rodu Kaddáfí. Američtí židé porřebují vaši ropu a revolučnízaprodanci jim ji věnují, neboj Sajfe, maj to dobře vymyšlené tito manipulátoři.
  • Vzpomínáte si, co prohlásil generál Vacek o našem vstupu do NATO?
  • Tak po tomhle masakru vLabii,kdy jsou tzv. povstalci oslavování jako hrdinové,kdy je člověk,který 40 let pomáhal dostat Lybii na nejvyšší stupně vývoje v Africe a nejen v ní je zavražděn davem a promitivními rebely mám PLNÉ právo přirovnat Velkou francouzskou a Velkou Ruskou revoluci k těmto událostem,které rozpoutalo to "hodné" NATO,které údajně bylo vytvořeno na OBRANU před zlou Varšavskou smlouvou-a ejhle,ono to NATO vzniklo o rok DŘÍVE než Varšavská smlouva,ono to NATO klidně rozbombardovalo Jugoslávii,Lybii,Irák,Afganistán!!!To má být obranný pakt??!!!!Takže,vážení,zabití Ludvíka 17.,Marie Antoniety,Cara Mikoláše a jejho rodiny je vlastně také odstranění diktátorů,ne??!!!!Takže stavím rovnítko mezi zabijení v 18.20. a 21. stoletím....když je podle OSN legální zabití Kaddáfího rodiny,tak je podle mě legální zabití i králů.... *9*
  • patří především tito lidé: Berluscony, Obama, Cameron a Sarkozy, toto jsou iniciátoři napadení Libye! *11*
  • Tihle " mladíci" ve stejnokrojích a inteligencí v tváří či co to a nebo, kdo to a odkud to je vlastně mají být budoucnost Libye ? No tak to tedy všechny ochraňuj Ježíš, Alách a Budha dohromady. To je teda "výběr"...To je normální "kompars" herců do špatné komedie M.A.S.H. 2011.Ještě tam schází "hlavní světoví herci a generálové " jak na třídním fotu a byla by to dokonalá fraška, kdyby to nebylo tak vážný,smutný a tragický... Takhle to vypadá, když blázni z ústavu dostanou vycházky a někdo jim dá zbraně a moc nad lidima. Hnus fialovej a dlouhé zvracení, kde už ani není co zvracet.... Zavřít do blázince všechny i s těma jinýma bláznama, kteří ke všemu ještě tvrdí, že jsou doktoři, protože ty skutečné a zdravé doktory prohlásili za blázny. Tohle je fakt svět nesvéprávných bláznů a šašků. Z toho se i normální lidi musí cítit někdy už taky jako pacienti...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit