Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Manželka pracovala jako lékařka ve FN Brno , má po atestaci , její čistý příjem ze 4 službami , z toho jednou víkendovou byl cca 26 tisíc , projezdila 4 tisíce , pracovní doba jí končila v 15:30, doma byla prakticky vždy po 18 hodině ( v nemocnici nejsou píchačky , když přijímíte pacienta , který přijde v 15:20 , tak odejdete až je práce hotova , tu samozřejmě nikdo nezaplatí) . Čistá hodinová mzda nedosahovala ani 100 Kč , za sto korun seženete horko těžko přidavače zedníkovi. My by jsme víc peněz nepotřebovali , kdyby přidavač dělal za 25 kč na hodinu , v servisu nechteli 700kč za hodinu práce mechanika, ale 50 kč , ono nezáleží ani tak na tom kolik vyděláte , ale na poměru k ceně práce ostatních. Teď je díky bohu na mateřské dovolené a zdokonaluje se v němčině, doufám , že po návratu bude dojíždět do práce do Rakouska , mimo jiné to má i blíž.
  • Dvacet let se kašle na reformu ve zdravotníctví a nikdo se nemůže divit,že lékařům došla trpezlivost a bojují za své práva.Zaklínaci formule vlády je nedostatek finančních prostředků na platy lékařů ,kdyby okleštila nepotřebný přebujelý stát.aparát,státní správu v celé ČR.Proč živí stovky úředníků na prac.úřadech,VZP(parazitují na zdravotníctví) v uvedených institucích je přebujelá administratíva financovaná z naších daňí.Pracovní úřady s přebujelou administrativou,která v dnešní době neplňí svoji funkci a nemá zájem ani možnost nezaměstnanému vyřešit problém s hledánim zaměstnání.Práci ÚP suplují zahranič.prac.agentury za poplatky.Proč naše ÚP nutí (doporučují) nezaměstnaným občanům ve věku 57 let nastoupit do předčas.důchodů ??? Pochopitelně ,že důchod.fond je vyždímaný a ani sebelepší důchod.reforma nemá naději na úspěch pokud se nebude řešit dlouhodobá nezaměstnanost jiným způsobem než odchodem do předčas.důchodů.Naše vláda by měla tvrdě (nové zákony) postihovat hospod.kriminalitu(předrž.stát.zakázky(tunelování) naše věznice jsou plné nepoctivých "podnikatelů" které financujeme z naších daňí.Lékaři jsou pouze malá skupina občanů ,která nahlas projevila svoji nespokojenost ,ale v reálu je nespokojených lidí daleko více.
  • BYLA JSEM ZASE NA CHEMOTERAPII,óóóóó NOVÁ TELEVIZE PRO PACIENTY V ČEKÁRNĚ, OVLADAČ VLASTNÍ POUZE ZDRAVOTN.SESTRA A NEUSTÁLE PŘEPÍNÁ PROGRAMY NA TÉMA :PLATY LÉKAŘů,stávka a OHROŽENÍ PACIENTŮ. FUJ,FUJ,FUJ MIMO TERAPIE NÁM DO ŽIL TZV.ZACHRÁNCI ŽIVOTÚ aplikují NEJISTOTU,STRACH přímo na onkologii. Někteří jsou arogantní,nechtějí předepsat vhodnější léky,protože je krize, pozdrav je někdy luxus. Páni profíci,co údajně živoříte víc než my onko pacienti s důchodem a s životem na vlásku. JE MI Z VÁS ŠPATNĚ - VAŠE METODY JSOU NEMORÁLNÍ A PŘÍMO HNUS - JIŽ NEVNÍMÁM PODSTATU, ALE JEN VYDÍRÁNÍ, PŘEHNALI JSTE TO. KDO Z VÁS LASKAVĚ ZAČNE HOVOŘIT O BORDELU V NEMOCNICÍCH A BUDE SE SNAŽIT O NÁPRAVU, JSTE JAKO SEKTA, PROBL. V NEMOCNICÍCH NETVOŘÍ JEN PENÍZE. PROČ NEŘEŠÍTE VŠE KOMPLEXNĚ A NEUKÁŽETE VEŘEJNĚ NA NĚKTERÉ PARAZITY MEZI VÁMI. Je snad normální, že mi dáte místo jedné injekce 2, co na tom, jen mám více naředěnou krev, třeba se nic nestane,proč se omlouvat,že? Co na tom,že mi chemoterapii aplikujete do žil přímo jehlou s křidélkem,která je vhodná jen na odběr krve,že? Co na tom, že se operace nepovedla,protože jsme nevzali na operační sál ultrazvuk, i když kolega řekl,že je to nejlepší řešení. To nevadí, že mám při aplikaci chemoterapie bolesti silné v ruce,zavolám zdravotníka a ten řekne,že je to OK,odejde. Pak přijde, FUJ smrdí kouřem, já si chci jehlu už vytrhnout bolestí z ruky, tak mi laskavě zdrav.poté,co si zakouřil vyndá jehlu do jiného místa.No a? Jen problém,ale pouze můj-chemoterapie tekla mimo žílu, jen jsem dostala zánět a pár žil odumřelo.... Prosím,sestřičko,dala by jste mi polštářek,mám bolesti,potřebuji podložit ruku - ne nemáme, jen ta minulá otevřela skříň,kde jich je plno. Z oddělení mne poslali pěšky na ultrazvuk,při vyšetření,paní,jak tady můžete chodit,nesmíte udělat ani krok - Váš stav je smrtelný....na oddělení také bez omluvy. Na chemo se dostavte ráno v 7hod.,prosím,je mi zle,proč čekám do 14.hod.na chodbě?Musíte počkat,máme toho hodně /pozn.nejste náš prominent/.Na pohotovosti: 1. Dobrý den,co Vám je? Děsně zle.... Zdrav.to jste musela přijít zrovna,když si měníme služby? Na oddělení oběd-prosím,mohli by jste spolupacient. vozit přenosnou toaletu mimo oběd?Dělá se mi zle a nemohu u toho jíst.Zdravotn.-to nepůjde,máme to takto zařízené při jednom.No a?Zveřejněný záznam z porady v Motole - běžná praxe všude,ale jen malý náznak probl.v českých nemocnicích. Kdyby jste byli solidní,tak promluvíte o mnoha hrůzách,co zdravý člověk ani netuší. Jste si jistí,že Vám právě teď nezvoní na zvonek smrt? Zapomněli jste ve výzvě především na FUNKČNÍ KONTROLU VAŠÍ PRÁCE A NA SYSTÉM!!!!!!!!! To by byl pořádek - všem plošně přidat peníze bez ohledu na kvalitu práce - je to v dnešní době normální? Kdo bojuje za onko pacienty,co musí z důchodu platit i zvyšující se poplatky a doplatky za léky, parkovné u nemocnice aj.? Zajímá to někoho? Pacienti psali v nemocnici petici řediteli,chtěli jen zaparkovat,aby mohli na chemo - ne,ne,ne,nemáme místo,je to vyhražené jen pro personál. Nevěřím Vám už nic.
  • Jsem stará bába a špitálům se zatím vyhýbám obloukem a vidím to asi takhle. Průměrný plat ve firmě spravující elektronické zdravotní knížky je údajně pět set tisíc korun měsíčně. Doktor chce mít alespoň desetkrát méně. Opravdu si myslíte, že vzhledem ke své zodpovědnosti chce tak moc?
    Že podělení dvou miliard korun mezi doktory a sestry má posloužit pouze k jejich rozeštvání, to může nevidět jen naprostý zabedněnec.
    Nezdá se vám, že doktoři troch kopou i za vás, kteří umí jen nadávat, že se tady málo platí, jak je to jinde lepší, ale zvednout se a říct si za dobrou práci o dobrou odměnu jste líní, nebo se bojíte?
    Myslíte, že by se bez doktorského protestu vůbec něco pohnulo?
    A ty kecky o rukojmích? Že jsme rukojmími energetických, telekomunikačních, bankovních společností a státu, to nikomu nevadí? A o nějakých přísahách? No to by taky mohli klíďo makat zadarmik. Kdo pak to asi tak dělá? Vy snad ano? Já tedy také ne. Přeji příjemný den strávený nepříjemným přemýšlením.
    *8*
  • Pane Koubek, moc prosím - odejděte dokud je čas! Jestlipak víte, kdo se bojí mrtvých......???
  • Zdá se, že skutečným autorem nebo spoluautorem nechutné akce DO je pan Kubek. Pod pláštíkem prezidenta profesní komory se rýsuje zuřivý odborář.
    Fuj.
  • A ono dvacet let k provedení reformy nestačilo?
  • Pan Kubek prohlásil: kdo je proti lékařům, je proti reformě. Asi to znamená, že až dostanou doktoři přidáno, reforma bude hotová.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit