Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celkem rád bych se zbavil bolestí zad, ale také bych za to rozhodně nechtěl vyhazovat miliony. Jak se účinně zbavit bolesti? Snažím se pravidelně pohybovat a našel jsem si i nějaká cvičení na zmírnění bolesti zad, ale moc mi to nepomáhá. 

    • Já se snažím taky vše řešit tak nějak normálně a hlavně bez prášků nebo tak. Bolestí zad jsem se zbavil díky tomu, že jsme si koupil fototerapeutický přístroj proti bolesti zad. Perfektně zabral a já se mohu zase svobodně hýbat. 

  • Chce to klid a nohy v suchu.
    Ale vážně, pohoda a klid je nejlepší lékař. Každý Vám poví, že to nejvíc pomáhá.
  • prat druhemu neco zleho. Tady udelam vyjimku. Tomu blbovi co sesmolil tenhle paskvil clanek bych opravdu pral aby se setkal se syrovou realitou . Po tom obvykle novinari touzi , aby mohli psat tak rikajic od jadra , z vlastni zkusenosti.
    Moc by me zajimal nazor a skuceni tohohle ychtyla tak po 2 - 3 tydennim zadovem blues. Ta suma nekolik bilionu , do hajzlu / podle nej / , vyhozena , by se malicko rozsirila . Na to si vsadim. A to bez rozdilu rasy , narodnosti , pohlavi , politickeho presvedceni a sexualni orientace .
  • A furt tady někoho bolej ZDA.
    • Huráááááááá !!! Už tady konečně máme ZÁDA *1* *1* *1*
      • tak popis jak takove huraaaaa , vypada. Bude to dost zajimave .
  • K úspěšnému odstranění bolestí zad můžete vyzkoušet osvědčené snadno dostupné metody bez prášků:

    1. Domácí hloubkovou automasáž do center ložisek zánětů podle vrozeného sebeléčebného pudu více zde http://rozkvet.cz/shop/podstranky_shopu/trenazerzakutansky.htm

    2.Uzdravujícící relaxační prohřívající náplasti se speciálním složením, pomáhající od bolestí, zánětů, atp. více zde http://rozkvet.cz/shop/podstranky_shopu/edenstrip.htm

    Doporučované metody mám osobně vyzkoušené a mohu je doporučit všem, kteří chtějí aktivně pečovat o své zdraví.
  • farmacie a lékaři vás pouze léčí oni vás nechtějí uzdravit
  • Nejen že investujete do léků. rehabilitace, ale ještě pokud se vám stane, že je to následek pracovního procesu-námaha + průvan, není toto považováno za pracovní úraz. Oni na ministerstvech vědí moc dobře, čím se ta záda také mohou "zkřivit"! Mohla by o tom podat svědectví bývalá "premiérka" Nagy-Nečasová...
  • Lékaři se do léčení bolavých zad příliš nehrnou.

    Je to velmi náročná disciplína, na které by si vylámal zuby i dr. House.

    Navíc to znamená denní boj se simulanty, kteří tuto diagnózu s oblibou vyžadují.
  • Pouze na blbosti druhých se dá vydělat. Nejvíce to platí v USA, protože typický američan je přerostlé děcko s mentálními znalostmi žáka 5. třídy ZŠ. Ale tato zhlouplost se dobře daří zavádět i u nás. Je to prostě IN.
    • Udělal jsi si dobře mentále, že jsi si plivnul na amíky???
      Samozřejmě nejsou bezchybní jak to o sobě průběžně tvrdí bolševicko-komoušské bestie, ale rovněž nejsou tak primitivní jako každý rusák.
      To víš u vás ve vychodostepních rusáckých nájednických kmenech ještě takovou vymoženost jako léčení neznáte.
      U vás těžce zaostalých ožraleckých mužiků ze zemjanek , je-li problém tak se navzájem vyvraždíte a je vyřízeno.
      • tebe taky bolej "zda", co Sajmon?
      • Potrefená husa se ozvala. Je těžké mluvit s vo*em o sobotě, když ho v pátek zabijou.
  • Která část těla jsou "bolavá ZDA"?????????????????????????????? *1* *1* *1* *1*
    • No jo, když bolí ZDA, to je všechno špatně. To si ani člověk po sobě nepřečte co napsal. *1* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit