Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To už tady bylo http://youtu.be/TJoY8guutl0
  • nová hymna je největší hnus co jsem kdy slyšel,připomíná budovatelské z 50-tých let
    • to mohli zrovna zpívát přes spaleniště přes krvavé řeky
      • Gejza;to ano ,museli by prizpusobit text,coz by mohlo poskodit opravdu solidni POLICAJTI,
        a to by bylo nespravedlive vuci NIM.Nejsou vsechni NEKOREKTNI.
    • Jura;pojdte s nami v siku ,jdem budovat ....mladeznicka budovatelska castuska.Moc me by
      zajimavalo ,Kolik % krve mel v alkoholu SVAZAK- Autor........Normalni clovek by neco tak
      P R I M I T I V N I H O ve strizlivem stavu NEPRISEL.Ted me napadlo,ze jako znelka
      do HANDY nema chybu.Je to DOJEMNE a zaroven tak odvazne.Predevsim ,nic,krome casu
      to NESTALO.
      • "Kolik % krve mel v alkoholu"
        Asi spíš obráceně. Ale jinak celkem souhlasím. Fakt někoho něco napadlo.
        Jinak čas je důležitější, než peníze.
        • Rosta;nejde o chybu ,Autor mel vice alkoholu nez krve.Mel-li by Alkohol v krvi,tak by byl i pricetny.
          • Nevím. Přece jenom, já mám rád realitu, ale reálně nemůže člověk existovat s krví v lihu(opačně ovšem ano).
            Svým způsobem by si autor zasloužil nový řád, který by se měl jmenovat po nějaké významné osobnosti, kupříkladu Milouši Jakešovi.
            • To schlizor:
              Obávám se, že i tato koncentrace je neslučitelná se životem.
              Ono i s malou koncentrací alkoholu v krvi dokáže člověk dělat naprosté blbosti. (Proto to asi v naší zemi vypadá tak, jak to vypadá.)
            • rosta;je mozne ,ze mel pul na pul tekutin v tele,cili byl pod nalitej pod obraz.Vyznameni by ho nemelo minout,vzdyt potreboval 7 mesicu na to VELEDILO,predpokladam ,ze v pracovni dobe.
              Doufam ,ze nebude nasledovat SONATA nebo MUZIKAL.
  • Pan TUHY se zrejme nudi ,jinak by takovou P I T O M O S T smetl ze stolu,a ne poslouchat prvni ,zrejme jeste strasnejsi verzi.Clovek by rekl ,ze ma co delat v uredni dobe.......
  • Já myslím,že poslání policie je jiná než zpívat hymny.
    • i romové mají svou hymnu
    • Ano, mělo by být. Ovšem, současná policie na tom je tak, že potřebuje mít toto poslání alespoň někde napsané, nebo je alespoň slyšet, aby si je vůbec pamatovala. Často je teorie a praxe zcela odlišná.
      Nutno říct, že tahle píseň je parodií sama sebe.
  • napriklad v Japonsku ma hymnu kazda vetsi firma. Takze pred lety kdyz tady japonci zakladali pobocky svych firem , chteli po zamestnancich aby ji pred zacatkem sichty zapeli. Jina mentalita , nejak od toho upustili kdyz se vzpamatovali. Napric Evropu to chteli zavest a krachlo to vsude.
  • Ahoj. Já se mám dobře. Topím se v milionech a nic mi nechybí. Díky..
  • V Olomouci prijali 29 policajtu ,az Sem vsechno v poradku;naskyta se otazka,ktera HYMNA
    mela PREDNOST?CESKA nebo policejni Choral-slatanina?Kdy vyrukuji vcelari se svou hymnou? *7*
  • Domnívám se, že směšné je vůbec, že policajti chtějí mít svou hymnu. To za chvíli ji budou mít všechny instituce, profesní organizace a kde kdo. Jakoby nestačila jedna univerzální "Zelená je tráva...." *1*
  • to potřebujeme jako sůl, policejní hymnu *1*
  • Hymna neni nejhorsi,trochu jen zmenit.Kazdopadne je hezke,ze se kluci policajtsky snazili o neco noveho,za coz je chvalim,za snahu.Je smutne,ze se komousi odsuzuji a je vse spatne,co je pripomina.Ale za nich zem zkvetala,bylo stale vic lip,porad se neco noveho delo a byla pece o lid,bezpeci a mnoho akci,vyhod..,prali lidem.Ml.dostali nenavratnou pujcku 150 000 kc,na stavbu domu v urcitem terminu,co po sametu hned skoncilo,byly startovni byty,aby ml.mohli mit rodinu...Kdo delal u vlaku,clenove rodiny meli dopravu zdarma,po kampani v cukrovaru,pracujici dostali baliky cukru,kazde dite na Vanoce dostalo velkou pohadkovou kolekci,na Mikulase pytlik s mlsky a ovocem zdarma,k MDZ zeny dostaly darky s pohostenim atd...Nyni se pracujici oskubou o odmeny,platy stoji,i kdyz se pise,ze se zvedaji,neni to tak,snad leda snobum a protekci...Lidem se jen berou penize,zdrazuje se,lide zivori...,Zlata doba driv,kdyz zem zila naplno ekonomicky,lide hojne nakupovali a delalo se 8 hod.,bylo vic volna,cas na chatu,rodinu...
    • Emo hledej míček,spadl do kytiček

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit