Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten se tam taky pěkně vykrmil, prase jedno

    • vanhorne

      " taky pěkně vykrmil"

      Ty ostatni papule ovsem vypadaji jako by prodelaly odmastovaci kuru nebo vysly z koncentraku, ze?

  • tobro

    Tohle eko.jelito z Agrofertu teď hledá elegantní cestu z ANOfertu; čti: Jak to udělat, aby mě Bureš neseknul jako toho.zmrda.faltýnků...😎

  • Třeba ho nahradí strakapoud...

    Pták, jako pták!

    • Nebo si halt budou muset zajít na pracák že kdo by chtěl dělat vicepremiéra,nebo ať si dají inzerát jestli by to někdo nešel dělat,ale za ty prachy no nevím...třeba: Hledá se osoba dostatečně prolhaná,která se neuřekne,nejlépe s kriminální minulostí,ale dosud netrestaná,bez skrupulí,ochotná k devótnímu chování k Babišovi...

    • Horší by bylo, kdyby ho nahradil sup. 😍

      • Pokuď by ovládal plavidlo SUP (Stand Up Paddling) - proč ne...

        • 😍
  • Bohulibé změny ve vládě utvrzující racionální podstatu fungování Babišovy vlády. Ve světle (ne)vládnutí vlád Topolánka a Nečase lze pohlížet na Babišovy kroky k racionalizaci vládnutí jeho vlády jako na rozhodnutí mimořádně prozíravá a pro ČR přínosná.
  • BUREŠ provádí za pomoci zeMANa čistky ve vládě a to by bylo, aby ta záležitost dotacemi na čapí hnízdo neodešla do... (ztracena). Ještě z toho nakonec vytříská nějaké odškodnění za újmu na své "cti".  😛

    • Premiér provádí čistky ve své vládě... Jistě, je úhel pohledu. A je symptomatický, ne?

    • KIMCID

      Jak za pomoci Zemana vysvětli?

      • není co vysvětlovat...... jenom jedovatá slina.

        • Soudruh nonsens má také jedovaté sliny jako soudruh KIMCID?

          • KIMCID

            Už ti zase dali silnějši léky Občan že mě všude vidiš?Jinak soudruh je tvuj otec a matka,já jsem Pán.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit