Přejít na výpis diskuzí

Bratr Bárty vypovídal: Nevím, na co ty peníze byly určené

8.3.2012 12:24
16 příspěvků

AKTUALIZOVÁNO. Proces v případu údajné korupce uvnitř vládních Věcí veřejných (VV), který od pondělí rozplétá Obvodní soud pro Prahu 5, dnes pokračoval výslechy dalších svědků, především politiků spjatých s VV.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Největší malér Bárta udělal, že rozdal své vlastní peníze. A nikde je neukradl. jinak že si předsedové hýčkají své soudruhy ve stranách tak to je ve všech a VV nejsou jiní. To by museli soudit všechny.
 • Nevím, proč do voleb a parlamentu takové přizdisráče pustili. Způsob, kdy vyštěničovali kohokoliv a měli tak i osobní diskriminující podklady a dostávali se tak i k zakázkám na ochranu objektů všech státních institucí(ministerstva..., podniků...) Je to daleko větší svoloč než ODS, ČSSD nebo KSČM. Soudce, který to soudí se tomu i zasměje. To by nesoudil žádej mazák, protože vím, že by to mohl být jeho poslední soud, tak to dali mladému, kterého tam utáhnou na nudli. Bárta u soudu při předvolání koktal a teĎ tam vykřikuje a ovlivňuje všechno jak malej Jarda. To udělat někdo jiný, dostal by flastr a stráž by jej vyfuckovala. Opravdu Čechiše šajze šaškárna.
 • Doberou se slavnej soude leda hov.a,Bárta i kdyby to mělo jako být úplatek,tak ale za co? Státní zakázku mu nepřihráli a nepřihrajouJako že si kupoval loajalitu?Tak to přece není úplatek,to je poděkování :-D Leda bublina.Třeba to rozjel sám Bárta aby se zviditelnil,ví,že to nakonec dobře dopadne.
 • Dostali befehl od Napolijóna, tak musí tvrdit, že byla Kristl v dluhové pasti a proto ji Bart půjčil. Najednou! Ty hlupáčku, co to tady na nás hraješ? Takových jsme tady už měli vagóny. Zavřít až zčernáš! Ani Akademie SNB Bratislave Ti nepomože.
  Prý si peníze vydělal sám! Velké How-know! Vydírání, špiclování a podobné praktiky a až v poslední řadě nějaké zabezpečovací akce.
 • ZATKNOUT,VYKASTROVAT A UMLÁTIT PALICÍ a sním všechny jeho soudruhy a celý tento všívý parlament
 • Tam jde o penízky! *1*
 • Komedianti. Zdržují soudy a policii tím,že jeden na druhého podávají trestní oznámení. Soudy a policie to za naše peníze řeší a nemají čas na práci. Všichni dohromady pak mají máslo na hlavě . *11*
 • Veverkám se daří plnit, že se o nich každý týden píše několikrát v tisku amédiích, ale toto jim asi moc voličů nepřihraje.
 • ...těžko říct, když volavka je vodní pták. *11*
 • Bárta si rozdával úplatky ze svého, ale ti parchanti co tady vládnou, kradou vesele z našeho a nic se neděje, ovšem tohle je kausa jako hrom a otravují s tím celý národ. Že takhle nepranýřovali našeho křišťálově čistého h a j z l a socanského?? *11*
  • Asi proto, že to myslel upřímně. *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit