Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co se nehodí ODS, se maže.
  • Peníze dělají divy.
    Pak i pan profesor zapomene, že pasáže v práci studenta jsou vlastně jeho.
  • oTÁZKA DNE JE..... KDO A KOLIK -Reflexu platí.... a zač.. mno, vzpomenu-li kolik výtisků jde do skartu.... jakpak to že je "úspěšný".. kdo jej vlastní nebo dotuje....
    • Pokud vím tak REFLEX patří panu knížeti *6* *6* *6*
  • Reflex je něco jako Blesk, dříve jsem ho četl, teď už stojí za prd.
  • To by mě zajímalo, proč se všichni p. Bárty tak bojí nebo je to výstraha pro všechny, kteří by chtělí vlést mezi "dinosaury". Je to jak hon na čarodějnice.
    • To máš jako když se zeptáš, proč se všichni bojí kmotrů Janouška, Hrdličky, Dlouhého, Bendy atd. atd. Bártové jsou jednak také kmotři, i když Vít to zkusil přímo i v politice - ale to bylo jeho největší chyba, kmotr řídí, kmotr nepracuje. Teď to vypadá, že to pochopil a začal řídit Karolínu Peake a ta dělá, jako by byla na druhé straně. Šaškárka, trochu i k breku.
      Také jako všichni kmotři jsou Bártové nebezpeční, mohou kohokoliv, počínaje prezidentem našeho státu, zničit. Politicky, i vzít život. I to Karolína, Škarka, Kočí a další dobře vědí. A tak slouží, ostatně za velmi dobrý peníz.
  • Novinářské kecy a závist. To může napsat jen b l b. Proč nelustrují Nečase nebo Bendu?
    • protože Nečas a Benda nikdy nic nenapsali
    • Jó, to bylo počteníčko, kdyby někdo začal rozebírat Bendu, to je ta kapacita z ODS, která získala titul za 14 dní, a Nečas, ten snad ani nedokončil učňák, protože něco tak debilního jsem já a národ neviděl.
  • dnes už na bratrech Bártů nenechají novináři nit suchou i kdyby si to měli vymyslet - co mají pořád psát ??
  • Ono se může jednoduše jednat o nesprávnou citaci. Mnoho vysokých škol na to nemá k dnešnímu dni žádný předpis, dle kterého se studenti mají řídit při psaní závěrečných prací.
    • já jsem napsala známému diplomku podle 3 jiných prací, jen jsem přehodila slova a prošlo to i testem na opisování diplomek. Sama jsem byla zvědavá jak ten můj blábol dopadne a ... obhájil za 2!!!!!!!!! Úroveň VŠ a hlavně soukromých je strašná. Ale Bártům věřím.
      • koukám národ poctivců a intelektuálů...
      • Ano, svatá pravda, i já tak postupoval a bylo to, jak se říká: O.K.
        • Tak to se tedy máte čím chlubit... Ono jde taky o morálku a svědomí studenta a pokud má naše "inteligence" takové podhoubí tak se nedivím, že tu vládne politická a ekonomická anarchie u jejichž zástupců už nelze rozeznat stupeň odbornosti, euforie z moci a debility.
          Poctivě vystudovaní lidé prominou ale u mě je úcta k nim už značně pokřivená.
          Dříve jsem si takových lidí vážil...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit