Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já byl vždycky antikomunista, protože jsem proti veškerým totalitám, veškerému omezování svobod a veškerému vymývání mozků, ale s..e mě, že musím být na jedné straně barikády s takovými bezmozky jako Lucie nebo Ulmann. Vždyt to je stejná verbež jak ten bolševik a stejný slovník, arogance, pocit, že sežrali všechnu moudrost světa. Jediné, co mne napadá, že jsou to bývalí bolševici, kteří převlékli kabátky, ale jejich "kvality" jim zůstaly. *10*
  • Nejde přece vůbec o to, nevážení diskutéři, za co chtějí peníze. Nabídnuté stamiliony by neodmítla žádná obec na světě- ani ta vaše, nebo ta, kde byste starostovali (neodmítli byste vy). Hlavním problémem této kauzy je samozřejmě to, že opět - jak je dobrým zvykem pánů Nečasů, Kalousků a spol. - nejsou dodržovány jasně dané sliby a nedodržují se dohody. Tedy to, co vy tak zhusta vyčítáte druhým, ale jen tehdy pokud jsou to socani (a ti prosím ještě nic takového neudělali). Tož tak.... Jinak ty peníze nejsou vina těch obcí, ale té vlády (Topolovy), která si je tak chtěla koupit a uplatit je. Její problém...
  • Peníze ? Jo , tak si pro ně běžte do Moskvy . Vydělali jste si je .
  • Nakopat do prdele byste nechtěli, probolševičtí kreténi? Za devastaci krajiny za sovětské invaze
    a za dvacet let pobytu Vašich přátel žádat odškodnění u Klause a Putky byste taky nechtěli,
    ochmelkové?
    Pou¨zn.: Kód je naprosto čitelný, soudruzi!
  • Brdské obce vy jste se snad zbláznily. Radar jste nechěly, ale peníze ze státního rozpočtu by se vám hodily. Buďte rády, že nestrádáte povodněmí.XJKR3F
  • Za co chcete peníze, že jsrte nechtěli radar? Tak ho nemáte. Můžete je žádat po Paroubkovi. Nechali jste se od něho zblbnou, když vám Topolánek slíbil peníze, tak jste souhlasili a Paroubek tím, že shodil vládu vás připravil o peníze. vezme posranou metlu a všechny ty komunistické aktivisty a Paroubka z oranžovou mafií vypráskejte po uších po učích posranou metkou. *12*
    • Když jim stát slíbil prachy, aby je uplatil, tak jim je má dát. To se nedá nic dělat. To neokecáš ani tím, co děláš vždycky, tj. všechno svádíš na Paroubka.
      • Vždy je něco za něco . Není radar , nejsou peníze , není co řešit .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit