Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky trpí poruchou erekce bude mu naordinován prostředek na potenci.
  • Kam kráčí Evropská civilizace.Jednoznačně do záhuby!Pečuje o zločince(vrahy)poskytuje
    takovým odsouzeným nepřiměřený komfort.A celou EU nezajímá,že je spousta slušných lidí,kteří nenají kde bydlet,nemají práci a tady se ta pošahaná společnost nestará o tyto
    jinak slušné jedince.Vrahům patří jednoznačně smrt,není ekonomický prostor na to,abychom
    opečovávali zrůdy a přitom nedokázali pomoci lidem,kteří to potřebují.V zimě mrznou venku
    a ve velkých městech posedávají po lavičkách,nádražích.Bez možnosti základní hygieny s rizikem šíření infekčních chorob a srabu.Na to prostředky nejsou.Přitom je to prevence pro
    ostatní společnost,že někde nechytí srab či žloutenku a podobně.Myslím,že je na tlaku společnosti se zase vrátit k trestu smrti.Nejde o nápravu těchto lidí ani jako odstrašující příklad,ale čistě o ekonomii.
    • Všude na světě bude trest smrti zrušen...smrt nic neřeší !!
      • Blbost a tebe taky oběsíme, ty š u l i n e ! *16*
        • ty se oběsíš sám , protože lumpy tu nikdo nebude chtít... *4*
  • Chudáčku - asi ti chybí, když na nic jiného nemyslíš. Anebo jiného neumíš při svém IQ- tykve??
    • Blbečku tvé IQ je minimální, beru tě jako polointeligenta, pokud víš co to je, ale asi nevíš.
  • Je to zdegenerovaný národ a podle toho to vypadá.
    • Další magor, který se nikdy s nějakým Norem nesetkal a má "chytré" řeči. A náš národ a všechny ostatní jsou skvělé a mírumilovné, že pane Salc?!
  • Touto poruchou jsou postiženi čeští komunisti, bez výjímky!
    • Tak konečně zase něco "duchaplného" : Dočkali jsme se jako v přísloví :"Dočkej času, jako husa Klase." Inu takovému není třeba odpovídat, neboť by to bylo jako házet perly sviním.
      • Si ho nevšímej, tupá bolševická hlavo.
  • Do Norska často jezdím(létám)a tehdy mě to velice zasáhlo, neboť tam mám celkem dost známých.Můj náhled a na české poměry postoj-trest smrti-ale bohužel jsme v demokracii a i takoví ne lidé mají práva .Již se nebudu k tomu vyjadřovat to se prostě nedá.........
  • Když jsem slyšel a viděl jak si žijí brutální vrazi ve vězeních na západě, bylo mi zle.
    Každý vězeň má prý standartně luxusní ubytování, tedy onen standart, který má člověk na svobodě, podle průměrné mzdy! No spousta lidí u nás nemá ani kde bydlet.
    Žijeme z ruky do huby a máme se hůř než ty vězni na tom západě!
    A souhlasím s tím, že byl příčetný, akorát byl ještě posednutý ENP entytou. Tedy entytou napadajicí psychyku tj. zlým duchem, třeba jako Hitler, prostě loutka!!!
    Proto se tak smál a dělalo mu to dobře.
    Trest smrti, jednoznačně a bez kompromisů!! *13*
    • Máš pravdu vězni na západě se mají jako prase v žitě a obyčejní lidé tam často vybírají popelnice, stačí se podívat na ulice v amerických městech,(USA)
  • Trpí poruchou osobnosti a kdo ví čím ještě.
    Normální zdravý a spokojený člověk přece nikoho úmyslně nezavraždí!!
    To je každému jasné. *3*
    • ... dobré ráno
    • Myslíš, že Mašímové taky trpěli poruchou osobnosti?? Jsou to přeci stejné případy!
      • ... s chutí bych tě zastřelil
        • jo jo hloupost kvete a ty si obsypán květy
      • Konečně komunista se správným jménem - Šašek...
        • Někdy šašci byli chytřejší, než králové, ale to vy přece nemůžete při vaší inteligenci vědět,že? Vaš konstatování jenom svědčí o vaší úrovni a příslušnosti.
          • Jsem komunista - kdo je víc!!!
  • • Chudák Breivik-dostal 21 let natvrdo za 73 životů dětí norských socdemáků.Kdyby to udělal u nás 73 dětem socdemáků a komunistů,tak by ho ještě vyznamenali (Topolánek, Nečas a Vondra) podobně jako vrahy Mašíny, že??
    • ... jsi ubohá p í č a
      • Chudáčku - asi ti chybí, když na nic jiného nemyslíš. Anebo jiného neumíš při svém IQ- tykve?? F9X
  • A navíc trpí zácpou, co s tím?
    • ... vypustit ji tobě do obličeje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit