Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Skoti naznačují i jinou cestu z Britanie než referendum. Zcela jistě ví o chartě OSN která zajišťuje právo na sebeurčení národů. A Skoti národem jsou. Tedy cesta vede přez OSN. Možnost vzniku národních států je OSN garantovaná a judikaturně uznávaná. Tak vznikly mnohé státy po první i druhé světové, potažmo i v devadesátých letech.
 • karban.milan
  Už abychom také odešli z EU a pokusili zpět obnovit, co EU zničila a ukradla Čechům!
 • ano,všechno tomu nasvědčuje,že ti skoti si to udělají ,,po svém,,otázka je ,zda je Alžběta pustí...
 • Angláni machrovali a nedomysleli důsledky toho brexitu. Až jim Skoťáci udělají scotexit, tak Velká Británie se stane Malou Británií.
  • Až na to že jim to referendum bude asi na nic...
 • Myslím,že je zde uplně zbytečné něco ohledně brexitu komentovat...Totiž ani samotní Briti zatím neví,co že je vlastně čeká..Media je masírují jak to bude osvobozující..ale konkretně to poznají za 3 roky..
 • Vivat Brexit, Frexit a budoucí krach EU.
  • Bravo pane hrdino Putine.

   Da, brzy se vzdáme členství v EU a monstrózní nástup do ruského chudobince bude otevřen.
  • sni dál ruský potkane *15*
 • Předvídat, jak bude po odchodu Anglie z EU je předčasné a není překvapením, že právě Pavel Jégl ví, jak to dopadne. Anglie byla a jistě bude pořád velmocí, která bude prosperovat, protože má hrdé, moudré a pracovité lidi. Udělala kdysi chybu, že vstoupila do něčeho, co ji ubralo z tempa rozvoje. Nebýt toho vstupu, mohla být Anglie mnohem dál a vyspělejší. Stačí si jenom všimnout co za peníze vrážela do EU a které mohla sama využít pro své občany. Není divu, že již dále neměla chuť dotovat EU a její chudší státy / Sedmadvacítka přijde o druhého největšího přispěvatele do společné kasy. Čistý příspěvek Británie (i po odečtení rabatu, který Britům v roce 1984 vyjednala premiérka Margaret Thatcherová) se pohybuje mezi osmi a desíti miliardami liber ročně (277 až 340 miliard korun).

  ""Opouštíme Evropskou unii, a to nám dává šanci vytvořit lepší a zářnou budoucnost pro Británii, budoucnost, jakou chceme," prohlásila ministerská předsedkyně VB Mayová".
  My bychom také chtěli to co Britové, bohužel s našimi eurohujery to nepůjde, dokud nebude možno o tom rozhodovat v referendu. Já, podobně jako Angličané, nemám obavy z toho co bude po vystoupení z EU. Bude jak bylo před tím s možností, že si budeme opět o všem rozhodovat sami a nebudeme přispívat vyššími dotacemi na byrokraty v EU a jejich statisícové platy.
  S výpadkem britských financí se unie bude muset vypořádat. Má v zásadě dvě možnosti:
  1) Zbývající státy zvýší příspěvky do společné poklady.

  2) Brusel bude škrtat a šetřit.
  Ani jedno, ani druhé si občané vstupem do EU nepředstavovali. Proto je na zváženou, co a jak dál u nás. Referendum eurohujeři a sluníčkáři blokují, protože mají obavy, že by nedopadl v jejich prospěch. A mluvit o velké ztrátě vystoupením z EU, je pouhé zastrašování před volbami a z obav, že by po volbách schválení referenda mohlo být mnohem reálnější, než dosud. Náš národ, podobně jako Angličané, je národem vzdělaným, kvalifikovaným a pracovitým. Takovému národu se vždy dařilo i v dobách nesvobody. O to více v naprosté svobodě v rozhodování o svých životech.
  • Dnes žena zakoupila květák/Francie,Španělsko/z Lídlu na pohled pěkný.Stačila nám půlka a půlku dala do lednice byl uvařený.Dnes ho chtěla udělat a vyndala ho ,byl šedozelený nevábný.Neznám takový .Koupený byl minulý týden.Těch průšvihů s EU je již mraky.Onemocněl jsem s ledvinama a tak kvalitní banány nahnilé druhý den vyhazuji.Maso z Brazilie chnilé.Nepamatuji,že by to tady někdy bylo.Okamžitě pryč dokud je čas.
   • já si pamatuji že v masně vysela na háku jen čepice a maso pod pultem pro bolševické pohlaváry a zelenině ani nemluvě

    když si koupíte brokolici v akci, není se čemu divit, máte si zajít do zeleniny a ne nakupovat šrot pro prasata ze supermarketů
    • v 80 letech? nelži!
     • komu tykáš prase ?
 • Češi zchudnou? Nějak mi uniká logikatéto úvahy - odchodem Spojeného království se sice zmenší objem příspěvků, které do kasy EU plynou, ale zároveň klesne objem peněz, které do Velké Britanie z této kasy stále jdou!
  NULA OD NULY POJDE - a to nemusím být žádný velký matematik a "politolog"!
  • Žádné "nula od nuly pojde", kdes nabral, že Anglie dostává tolik, co tam dává?? To jenom my chudé země dostáváme více, než dáváme, aby si nás zavázali. Ale i to ustane. Anglie byla sakra velkým sponzorem EU, to si ověř.
 • Dobré ráno holoto.
 • Dobré ráno holoto.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit