Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu."
    .
    A kdy už to přijde?! Kdy už ukáže autor jiné úhly pohledu, než stále ty samé, negativní? *1*
  • "Sedmadvacítka přijde o druhého největšího přispěvatele do společné kasy. Čistý příspěvek Británie (i po odečtení rabatu, který Britům v roce 1984 vyjednala premiérka Margaret Thatcherová) se pohybuje mezi osmi a desíti miliardami liber ročně (277 až 340 miliard korun)."
    .
    Jen pro srovnání, abyste si představili, jaký objem peněz je to pro Evropu.

    "Praha - Česká národní banka v lednu pokračovala v intervencích proti posilující koruně, když na devizovém trhu utratila zhruba 391 miliard korun za nákup eur. Jde o nejvyšší měsíční objem od zahájení intervencí v listopadu 2013. Vyplývá to z údajů o devizových obchodech, které ČNB zveřejnila. Dosud měsíční rekord připadal hned na první měsíc intervencí, kdy centrální banka na devizovém trhu nakoupila eura za 202 miliard korun.
  • Typická Jéglovina. A proč by asi tak Češi měli zchudnout. Češi jsou již chudí a to proto, že jsou využíváni jen jako levná montovna, že je vyváděn zisk dceřiných společností, které v Česku na Češích vydělávají a že kupují drahé potraviny (i jiné zboží) podřadné kvality. Británie měla tu odvahu, že vystoupila z žaláře národů, jímž se dnešní EU stala. A v budoucnu současné premiérce Britové budou děkovat.
  • Já teda nezchudnu! Já mám ve sklepě zásobu slivovice! *2* *2* *14* *14*
    • Jak to, že máš, vždyť loni nebyla dobrá úroda švestek. *1* Nalej...
  • Tak zrovna jsem dopočítal formulář daně z příjmu fyzických osob... do ruky jsem dostal cca 40% toho co jsem vydělal (superhrubá mzda vs čistá) ... to co jsem nedostal šlo na stát a zdravotní pojišťovně... je to pohled k pláči, obzvláště když všechno co pak člověk kupuje má ještě další daně (spotřební, DPH, clo...).

    Já jen kdyby si všichni lidi co nepracují ve státním uvědomili, že makají tak cca 1 den v týdnu na sebe a zbylé 4 na poplatky a povinné státem nařízené odvody, že by schudnul úplně někdo jiný než Češi obecně :)
    • upřímně minimálně by měli zavést povinnost si vyplňovat daňové přiznání sám... protože hodně lidem fakt nechce docházet kolik je ten cirkus stojí.
  • abgličané mají rozum my češi ne
  • taky bych rád zchudnul. Stačilo by pět kilo....
  • Tak vás tu máme, bratři z krve Kainovy,
    poslové noci, která do zad bodá dýku,
    tak vás tu máme, bratři, vnuci Stalinovi,
    však ne tak jako včera, dnes už bez šeříků,
    však díky za železné holubičky míru
    a díky za polibky s chutí hořkých mandlí,
    v krajině přelíbezné zavraždili víru,
    na cestě rudé šípky jako pomník padlých.
    • Vám poděkování a vřelá objetí
      za provokování a střelbu do dětí,
      a naše domovy nechť jsou vám domovem,
      svědky jsou hřbitovy páchnoucí olovem.
      Vím, byla by to chyba - plivat na pomníky,
      nám zbývá naděje, my byli jsme a budem,
      boľšoje vam spasibo, braťja zachvatčiki,
      spasibo bolšeje, nikogda nězabuděm,
      nikogda nězabuděm!
  • Já bych tak kolem a kolem. Asi mají plné gatě a tak straší. Doufám, že se nemýlím, ale.... kolikže whisky a pod. ejůnie nakoupí, ajťáky mají svoje, bankovní šmejdy taky a až se a jestli opravdu oddělí a na hranicích začnou platit celní zákony.. a kontroly a to si angláni jistě ohlídají tak co? Jo a služby taky, nic jinak moc se tam už nevyrábí. Budou to dvě pidizemičky, poslušné ejúnii, bude po svobodách co mají co by země Comonwelt, kdo bude s nimi obchodovat he. Sledovala jsem referendum v Austrálii ... taky všichni okolo doufali, že se oddělí. Australané si ale rychle spočítali co to je být součástí velkého společenatví a co by bylo být sami. Islandem hhrozit je blbost, protože tam si dokázali spočítat jak by na tom byli a vážili si své samostanosti a žádost včas stáhli. Moudří to lidé. No a Gronsko a bartoloměj už ukázali že to jde i bez EU.
    Akorát ti co se na tom pakují mají obavy, že budou muset taky máknout a ukázat že umí... proto ten jekot.
    Chudáci naši novináři a ta přehršel růzých ... ologů.. Půjdou k lopatě??, asi joi *1*
  • https://www.youtube.com/watch?v=Y2WI9XsXu2M

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit