Přejít na výpis diskuzí

Británie může brexit ještě odvolat, míní generální advokát unijního soudu

4.12.2018 13:35
10 příspěvků

Británie může jednostranně stáhnout své oznámení o odchodu z Evropské unie, míní generální advokát Soudního dvora EU Campos Sánchez-Bordona. Učinit tak musí před formálním uzavřením smlouvy o odchodu a v souladu s britským ústavním pořádkem. Soud to v úterý uvedl v tiskové zprávě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • pavel.zajda.7

  A brzo budou následovat další, tedy jen ti rozumní!

 • Kdyby měli Britové rozum, tak by udělali Mayexit (poslali by Terezu do vyhnanství). přestali by blbnout s nějakými "exity" a řešili by problémy v rámci EU. Chovají se jak pubertální holky: když se jim něco nelíbí, tak chtějí prásknout dveřmi a odejít z domova.

  • Já osobně referenda, kde rozhodnbou občané za "blbnutí" nepovažuji. nebo vy jste za blbost považoval naše referendum o vstupu do EU? 

   Máte nějaké informace, že Británie ty problémy v EU řešit nechtěla, než se rozhodla pro referendum o vystoupení?

   Máte nějaké osobní zklušenost s pokusy o řešení problémů v EU? Možná EU (Juncker) k řešení problémů nechtěl přistoupit. Pak už možná není jiné řešení, než takový spolek opustit.

   Je to o jiném, ale údajně se více jak 50% manželství rozvádí, přestože se drtivá většina z nich uzavřela "z lásky". Myslíte, že ty rozvody jsou také něco na úrovni "pubertálních holek" a že by si místoi rozvodu stačilo sednout, vyříkat si s vé problémy a rozvod by byl najednou zažehnán? Ne milý Občane, takto jednoduše to opravdu nefunguje......

  • KIMCID

   jmenuje se to pud sebezáchovy

 • pavel.zajda.7

  Tomíci nic nezruší, mají rozum!

 • josef.servit.9

  EÚ je již nechce, tak Koňadra musí prosadit v parlamentu souhlas! 3000000 imigrantů Poláků se modlí!

  Papež s nimi, bude to tvrdý boj katolíku v říši zla Protestantů?

 • To by Britové neměli dělat. Když jednou tou cestou jdou, neměli by jí měnit hned na začátku. Nakonec to může být dobré pro obě strany. 

  • Kdyby tam lidé měli v době hlasování všechny informace jaké to bude pro ně mít dopady tak by nikdy žádný brexit neprošel (ekonomicky na to doplácí už dnes)  jenže teď už je asi pozdě , rozdělení ale nikdy nemůže být dobré  pro nikoho protože to povede jen k oslabení pozic obou stran a drobit síly v dnešním globálním světě se nikomu nevyplatí protože zmenšuje svoji sílu vyjednávací vůči těm ostatním velkým , britové to asi nakonec  pocítí více protože po oddělení zůstanou tím menším celkem .
   • KIMCID

    uvidíme třeba si zachránili život

 • KIMCID

  doufám že mají rozum a  neudělají to

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit