Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No uvidíme. Myslím, že stíhačky bojovat nebudou, ale jejich piloti ano, jelikož se budou bránit.
  • Možná podružná otázka, ale zajímalo by mě, zda USA a EU mají s Kurdy nějakou striktní dohodu, že dodané moderní vybavení a zbraně nepoužijí např. proti Turecku - resp. na území Turecka. Aby nebylo zbytečně "zaděláno" na další vážný problém !
    • Když tě to zajímá, tak si to zjisti! A neotravuj tady!
      • Tak ho jednoduše nečti, když tě tak otravuje ! Mysli hlavou a nepiš tady ty své negativistické bláboly, to nikomu a ničenmu nepomůže, víš puso ?
      • Děkuji a poraďte mi, kde to zjistím - když asi všechno znáte nejlíp, od všeho máte klíče a všude jste byla dvakrát, co !? Tak to mi určitě dobře poradíte. A netykejte mi, nejsme si kamarády ani soudruhy !!! *3*
  • Proč uvolňuje peníze EU když třeba v Česku lidé bydlí pod mosty a vybírají popelnice. Tam to nezačala EU ale zodpovědné jsou USA, je to jejich dílo.
    • Dementos komunistos absolutnos, je tvoje diagnóza.
  • KIMCID
    bojovej letoun co nebojuje ?
    • Ty taky vypadáš jak myslící bytost a nemyslíš!
      • KIMCID
        píše pohádková bytost dobrý
  • Tak Rusové potřebují k poskytnutí humanitární pomoci povolní od Červeného kříže a neozbrojený doprovod a přeložení nákladu na jiná vozidla a atd atd.
    Pro USA a VB platí jiná pravidla ??? Proč to naši politici neodsuzují. Proč mlčí ČT ???
    • Vždyť Rusové sami požádali ČK o součinnost při organizaci humanitární pomoci na Ukrajinu. A povstalci v Iráku jsou fanatičtí islamisté, teroristického ražení. Sama al-Kajda na ně prý zírá, co to provádějí. Nemíchejte jabka s hruškama !
  • Anglie taky dostala zvací dopis, nebo si jen tak usmysleli, že budou lítat v cizím vzdušném prostoru?
  • A jaké budou mezinárodní sankce za vojenské vměšování Británie do Iráku?
    USA tam zase demokraticky bombardujou....

    Nebo teď se to posuzuje jinak?
    A jestli jo, tak se pak nedivte až Rusko začne bombardovat pučisty na Ukrajině.
  • někdo je tam pozval, že poletí do cizího vzdušného prostoru? a taky, proč by teď bojivali, už to tam rozbili na dlouhá léta ať si to teď vyžerou jiní, Britové a Američané přijedou po létech do uklidněné země a obsadí zase surovinové zdroje, vždyť šlo vždy jen o ně
  • Hmm, tak to je skutečně exkluzivní "humanitární pomoc". Britské stíhačky jim budou asi pořizovat snímky na památku. To prchající ocení. Jenom aby tá spotřeba paliva britskou armádu finančně nepoložila. *7*
    • možnmá to dají Iráčanům k úhradě jako nám naše vojáky, kteří bojovali za Anglii
      • pro pořádek - bojovali za Británii, ale také současně za Československo. Nebudu se Britů zastávat, ale oni na tom byli ve válečných letech 1940-41 hodně blbě.
      • KIMCID
        jo smutné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit