Přejít na výpis diskuzí

Británie zpřísní letištní kontroly na linkách do USA, Američané se obávají útoku

3.7.2014 12:35
26 příspěvků

Spojené státy požádaly zámořská letiště, aby zpřísnila kontroly pasažérů na linkách do USA. Jako první zavedla toto opatření letiště v Británii. Američané se obávají teroristického útoku kvůli informaci, že teroristé Al-Káidy vyvíjejí bombu, kterou nebude možné pomocí běžných detektorů objevit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Spojené státy nemohou za nic, ale všude tam kam se sraly je to úplně v prdeli.

  Saddám byl diktátor, kterýho tam sami dosadili.

  A Kaddáfí byl pár let předtím vychvalovanej. Když se chystal Kaddáfí vyčistit Benghází ještě ani nestihl vypálit raketku a demokrati už vybombardovali Tripolis a další města na západě a jeho pak popravili.

  Zatímco na Ukrajině může hrdinná Ukr armáda dosytosti bombardovat Slavjansk, Kramators, Doněck, Luhansk a ničit vesnice. Tam je to v pořádku a dostatečně demokratický.
 • Záležitosti na Středním východě má mnoho let plně v rukou vláda USA a její poskoci Turecko,Saudská Arábie a Izrael. A zájem je jediný. Ropa. A kdo nespolupracuje, musí být odstraněn. A že přitom umírají miliony lidí? A koho to zajímá? To je politika svobody,demokra cie a lidských práv v akci.
 • Zamlčované skutečnosti o ISIS. Establishment z těchto faktů radost mít nebude svetkolemnas.info/.../...
 • Ti, co „za to nemohou“ a jsou „nevinní“ počínaje Kerrym, Kristofem, Friedmanem a dalšími obhájci a kazateli americké vojenské agrese ze sebe svou vinu nesmyjí. To americký imperialismus odpovídá za ty strašné zločiny proti lidskosti.

  Avšak nikdo za to nebyl vzat k odpovědnosti. Ani ti ve Washingtonu – Bush, Cheney, Rumsfeld, Rice, Powell atd. – kteří se spikli za účelem vedení agresivní války; ani ti v současné administrativě, od Obamy dolů, kteří se spikli, aby zaštítili své předchůdce a pokračovali v té samé predátorské politice; ani ti lampasáci, co ty války realizovali; ani soukromí kontraktoři, kteří se na tom obohacovali; ani prolhaná média, která pomáhala ty války podstrkovat americké veřejnosti; ani ti zbabělí a ohební akademici, kteří to ospravedlňovali a vezli se s tím.

  Ti společně odpovídají za katastrofy, do kterých byl uvržen lid Iráku, Libye a Sýrie.
 • V Libyi a teď v Sýrii už Obamova administrativa opustila „válku s terorismem“ jako záminku k ospravedlnění změny režimu a nahradila ji stejně cynicky podvodným ospravedlněním: „lidskými právy.“ V Libyi USA a NATO těžce rozbombardovaly zemi, spolu s čímž organizovaly a vyzbrojovaly islamisty vedené milice k sektářské válce, která zničila veškeré existující vládní a sociální struktury. Stejně jako v Iráku svou válku zakončili brutální vraždou sekulárního vůdce této země Muammara Kaddáfího.

  Washington vede podobnou válku za změnu režimu i v Sýrii, kde podporuje sunnitské islamisty a sektářské militanty, které vede ISIS, ta samá síla, která si teď zabrala velkou část Iráku. I zde USA doufají, že si zakončí tuto válku zavražděním třetí sekulární hlavy arabského státu Bášara Asada.
  • Zrovna minulý týden navrhl Obama nalít $500 milionů ve zbraních syrským „rebelům“ – zbraních, o kterých všichni vědí, že skončí v rukou ISIS, které se USA údajně zavázaly v Iráku porazit.

   Spolu s tím, jak rozporuplnost a klamnost washingtonské politiky začíná být ještě více do očí bijící, tak se američtí činitelé jednoduše chovají tak, jako by si mysleli, že si toho Americký lid nevšimne, nebo jim všechno uvěří. Nebo že si v tomto případě nevšimnou, že $500 milionů se může někde schrastit, aby se honem zaplatilo za zločinnou válku, přičemž pracujícím lidem pořád říkají, že na zdravotní péči, vzdělání, bydlení nebo pracovní místa „peníze nejsou“.

   Zkáza, kterou američtí oligarchové rozseli po Středním východě, se všemi jejími strašlivými lidskými důsledky, je jen vnějším projevem jejich destruktivní role uvnitř USA samotných – kde rozdrtili průmyslovou základnu země, změnili ekonomiku na hráčské kasino pro finanční parazity, zničili pracovní místa i životní úroveň milionům lidí. Aniž by měli odpověď na rostoucí krizi doma, obrací svou násilnost za hranice, jen aby tu katastrofičnost, kterou upekli, rozprostřeli za moře.
 • Je neuvěřitelné, že ti rudí p*tomci se vůbec nezměnili a stále tady opakují komunistickou demagogii z padesátých let minulého století.
  • Demagogem ze zastydlou nervovou uzlinu, protože mozek ti matka příroda nenadělila jsi tady akorát ty tečko-Hmm. Jdi na transplantaci, už se to s tebou nedá vydržet.
  • Kdybys nebyl tečko kokotem, tak by ses pořád nedivil.
 • Při poslechu chóru prohlášení tvrdících, že USA nemají žádnou odpovědnost za prohlubující se tragédii, která postihla lid Iráku a Libye, to člověku nepřipomíná nic tolik jako nacistické válečné zločince v Norimberku, když počínaje Hermannem Göringem jeden po druhém povstávali a vyhlašovali, že jsou „nevinní.“

  Jaké jsou ty zločiny, u kterých Kerry a tolik dalších z vládnoucího establishmentu trvá na tom, že za ně Washington nenese žádnou odpovědnost?

  Popis, jakého používali pro své vlastní akce v té době, byl vyvolání „šoku a ohromení,“ když rozpoutávali kolosální ničivou sílu proti společnosti už tehdy zdrcené desetiletím sadistických US sankcí. Pobíjeli statisíce lidí a z milionů udělali uprchlíky, americká válka a okupace zničila v irácké společnosti všechny instituce, přičemž Washington úmyslně rozdmýchával sektářské rozkoly jako prostředek k překonání iráckého nacionalismu. Svržený vládce země Saddám Hussein byl souzen v teatrálním procesu a bez okolků popraven.

  Soudce, co odsoudil Saddáma Husseina k smrti, byl popraven ISIS, hlásí místní média
  • Tohle všechno bylo ospravedlněno bezprostřední hrozbou „zbraní hromadného ničení“ a vazbami mezi Bagdádem a Al Kaiídou. Jak teď už celý svět ví, byla to všechno lež.

   Do té doby, než americký imperialismus v této zemi svrhl vládu a rozerval její sociální pletivo na kousky, v ní nebyly žádné zbraně hromadného ničení ani žádná Al Kaiída. Ve skutečnosti vůbec žádná Al Kaiída neexistovala před tím, než se Washington pustil do rozdmýchávání krvavé války pomocí islamistů v Afghánistánu v 80. letech.
 • Libye je ve stavu naprostého kolapsu s nepřetržitými boji mezi rivalizujícími milicemi, vláda tam existuje jen podle jména, produkce ropy spadla přinejmenším o 80 procent a více než milion lidí bylo nuceno z této země kvůli násilí utéci. Mnoho tisíc uvízlo v síti žalářů vedených ozbrojenými skupinami, které praktikují systematické mučení.

  Kerryho prohlášení pouze oficiálně stvrdilo neustálé dunění bubnů od politického establishmentu a médií od té doby, kdy se situace v Iráku zvrhla do naprostého debaklu: „USA vůbec za nic nemohou.“

  Tak nyní konečně na USA , USA: Svatá válka je před námi. Chalíf.
 • Bill Van Auken: Kdo může za katastrofu na Středním východě? USA- přesně USRAEL.
 • Jako daň k uctění památky zahájení první světové války, významný francouzský spisovatel, politolog, novinář a odborník na teorie spiknutí, Blízký Východ a na Rusko Jean-Michel Vernochet

  Francouzský politolog varuje: situace na Ukrajině nevyhnutelně povede ke Třetí světové válce
  Ukrajina, Irák, Sýrie. Všechny tyto konflikty jsou vzájemně spojeny. Je to jediná válka, kterou Západ na svých hranicích trpí, i když se většina analytiků domnívá, že tento problém je velmi daleko. Nejhorší událostí pro tyto analytiky je zvyšování vojenské moci Číny a upevnění ekonomického potenciálu této země...
  Na Ukrajině jsou fanatici. Jsou to skuteční ultra! Všichni ale jsou napojení na dálkové ovládání z USA, kde tlačítka mačká CIA!
  • Aha , oborník na spiknutí. To hovoří naprosto za vše. Zkrátka cvok .
   • Největším "odborníkem" jsi tady tečko ty - topnácku.
   • Že jsi tečko cvok, to víme, nemusíš to inzerovat - nyní jak Tom. Ty jsi prostě jasný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit