Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě jim budme závidět až nám frau Merkel přidělí pár šmoulů v ručníku.
  • vládne největší fašista, který kdy na této planetě existoval!
    • jsi český B L B
  • bylo nebylo,jedno krpaté,zfetované,ožralé a zrzavé prase..mělo se dobře i za toho nenáviděného bolševika,dostávalo štědře dolárků od hodných strýčků z Ameriky,Německa atd.Občas mu tito vydali nějaký totální škvár,kterému říkali literatura.Ve většině případů si toto prasse osvojilo rukopis někoho jiného,ale na tom přece nesejde.Důležité je,že se pod něj prasse podepsalo.To,že se jednalo o totálně nčitelné zvratky bez hlavy a paty nikomu z chlebodárců nevadilo.Bylo důležité,že tyto zblitky jakože napsalo prasse samo.A tak dostávalo dolárk,mařeny,bonů mělo prasse plné kapsy.Nikdy nepracovalo,jen chodilo po večírcích,kde se ožralo a sjelo,občas někomu z blízkých soudruhů disidentů ojelo manželku,ale bylo to přece prasse zrzavé a všichni se jej báli.Ono totiž toto prasse mělo i podporu těch nenáviděných bolševiků,proto bylo zavřené jen velmi sporadicky a když už k tomu došlo,mělo naše zrzavé prasse tu nejlepší péči.V kriminále kouřilo jen a pouze Marlbora,jídlo mu vozili každý den speciální,na TV smělo koukat kdykoli ,noviny dostávalo každý den a sladkostí a pamlsků mělo plnou skřínku.A občas hodný velitel i nějaký ten chast našemu prasseti donesl.Inu asi se ptáte,jak to všechno vím.Je to prosté,já jsem s tím nenažraným,zrzavým prassetem totiž seděl
    • Ruský kolaborant a vlastizrádce se nezmění i když se mu dostalo generálního odpuštění a zahlcuje to tady svými komunistickými zvratky. "O mrtvých jen dobře", učili jsme se ve škole a říkali mi rodiče a slušní lidé.
      • o mrtvých jen dobře,ale jen o těch ,co po sobě nenechali vykradenou a vytunelovanou vlast.To jsou hoovada a prassata,která si nezaslouží víc,než nachcáníí na jejich hroby...Pro tebe a podobné bezmozky ty Tupé Zvíře,zrzavé,ožralé prasse bylo bolševikem chráněno a dosazeno k moci,protože bolševik velice dobře věděl,že mu bude prasse z vděčnosti sloužit a chodit na ruku.a přesně tak to bylo.Prasse nechalo bolševikovi všechno,aby se mělo taky dobře.
        • o mrtvích jen dobře hitler,havel,stalin.....
    • Vytisknout, vyvěsit v Práglu na všech stromech a zkopírovat do všech diskuzí. !
  • Čapisrál se probudil... *15*
  • Problém není EU, ale imigrace islamácké špiny, která se snaží zaplevelit a islamizovat Evropu. Ve Velké Britanii jich mají více než dost. Angláni by místo brexitu měli zakázat veřejné projevy islámu a komu se to nebude líbit, hned deportovat. Zatím jsou vůči slimákům velice vstřícní.
  • Problém není v Britech, většina odmítla žít v koncentráku EU, problém je v Mainstreamových Médiích, jenž jsou placeny majiteli z EU a musejí tak stále Brexit ŠPINIT!!!! *8* *1* *13*
    • Komu se stýská po koncentráku CCCP, může si zažádat o pas na ruské ambasádě. Na Sibiři je místa dost.
      • A babča Simča, milenka Stalina a CCCP..hi..hi
  • dearputin.com
  • Tak holt Brexit je opravdu velký průšvih pro Británii. A nejvíc to pocítí ti, kteří pro to hlasovali. Nedivím se, že dochází k hledání způsobu, jak v EU zůstat. I když krok Farage považuji za slabost.
    • Žádný průšvih. Slavná EU už měla být rozprášena dávno.
    • Jsem přesvědčen, že se časem ukáže, že to žádný průšvih není a ta bublina zase rychle splaskne. Nejlépe kdyby se rozpadla celá EU a všichni bychom zjistili, že státy mohou fungovat i samostatně a to bez nařízení a doporučení Junckera a spol. Je fakt, že i europoslanci a eurokomisaři by měli po ptákách. Ale určitě by se našli jiné trafiky. Ale asi ne tak výnosné, jaké jsou ty evropské.
      • Politici jsou mi někde. Podstatné je, že EU dělá věci, na které národní vlády s...u. Paradoxně se tak o britský venkov stará EU, nikoliv vláda Velké Británie. Stejně tak ve vzdělávání a vědě jdou peníze z EU, nikoliv od vlády Velké Británie. A stejné je to u nás.
        • Slibuji, že pokud mně bude každý občan ČR posílat měsíčně tisíc korun, tak po odpočtu nákladů na moje kanceláře, realizační tým, můj plat a odměny se budu také starat o věci, na které současná vláda kašle. Stanovím úkoly a cíle, na které peníze dám. Občané si budou moci podat vyplněné žádosti a já některým vyhovím, jiným ne. Samozřejmě tam bude spoluúčast.
      • Aha, český slepičí dvoreček může fungovat samostatně... než by nám Putin poskytl "bratrskou pomoc" , na to ten fašistický skřet čeká. Cílem Rusa je udělat nájezd a vydrancovat celou Evropu.
        • Buď uvažuj a piš nebo si takové cinty nechej pro sebe. Debilů je na tomto foru už dost i bez tebe....
        • Pokud to někdo zapomněl, tak ČR vstoupila do EU až v květnu 2004. Zároveň musím připomenout, že revoluce byla v r. 1989.

          A teď zkusme počítat. Rozdíl je cca 14 let. Tak buď jsme tady těch 14 let živořili nebo žili pod nadvládou Ruska? Jakže to tedy bylo?
      • fenomenální, vyvážené...

        jediné co fungovalo byla mocná RVHP
  • pravdu se dozvíte na Rusiia Today, doporučuji
    • Pro Putinovská média šíří lži, i po tom, co se prokázalo, že jde o lež. Ostatně dobře to bylo vidět na jisté 13-leté dívence, která měla být v Německu znásilněna na začátku roku, ale ve skutečnosti byla se svým (árijským) milencem.
      • Lži a demagogie tady šíříš ty. Je ti to houby platné. Lidé si nezávislé info umí vyhledat. *3*
        • Dnešní lidi jdou tak daleko, že nevěří pravdě a nechají se oblbovat, ať už z té, nebo z oné strany.
          https://www.youtube.com/watch?v=9QyAYf5niVY
    • protiproud je také super *3*
      • Najdi si svůj nick Semene. *3*
    • a co třeba pravdivý Sputnik, Aeronet, Parlamentní listy ?
      • to je bezdebat
  • Tak tento článek by měl dostat cenu "blábol roku"...
    • souhlas, kdo je pro unii zaslouží si gulag *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit