Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • britové jsou podobní ubožáčci jako júesej,jenom něco rozrýpat a pak to udržovat rozrýpané v napětí a chaosu ,to je dnešní NATO
    • jo a naše zbabělá armáda tam patří taky
  • ... klikající a plkající bezmozky maji dnes rekordní rej :)))
    • ... tiscali vám píše, viz Generace vymytých mozků a falešný život na sociálních sítích :)))
      • narozdíl od tebe nás tu je většina jen na skok ty paciente, smrdíš tu 24 hodin denně tak neprskej
        • ... nepovídej, s omezenými degeny jako ty nevidím důvod plkat, fakta jsou jasná, pako :)))
          • ... jo mám dnes rekordní rej a smrdím tu nonstop: )))
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/385233-koalice-spojencu-v-syrii-je-zoufale-nefunkcni-existuje-jen-podle-jmena.html?sznhp=rss

    Tož asi tak...; )))
    • brilantní
      • ... slovo brilantní od póvlu jako ty je jako pěst na oko :)))
  • Ptáte se mě, proč je tu tak červeno? To má jen ubohý čapisral krámy a tak mínusuje. To víte, hormony... *3*
    • já bych to neřešila, sejmonovo dementní klikání už nikoho nebere *7*
      • je vidět že Tiscalič už rezignoval a nechal si tu havloidy dělat co chtěj *11* *12*
        • Nene, pořád se snaží banovat *3*
        • Najdi si svůj nick tragéde...
          • nech ho na pokoji prašivej plagiáte
          • OK *13*
  • dearputin.com
  • Já se jim nedivím. VB nemá ke spolupráci se SAR žádný mandát, ani se SAR nespolupracuje, takže neví, co nemůže ani vědět. Rusko to ví a útočí tam, kde to SAR chce a potřebuje. To je zásadní rozdíl. A po letech, co tam v SAR i VB dělá binec, se ani ničemu nedivím. Hanba VB! *16*
    • Žádný protiargument, pouze klikání mínusů? A čím chceš koho přesvědčit, že nemám pravdu? *12* *16* *12*
      • přééésně, tečka dneska jede *1*
        • čapisral má klikací pohotovost
  • Britům se nedivím, když jsem viděl přehlídku ruských vojsk při výročí vítězství rudé armády na fašouny věřím že jím trochu káklo do trenek *1*
  • Můj nick vynechej, hloupý trolle. *12* *16* *12*
    • Za minutu 7 mínusů? Není to málo, hloupý trolle? *12* *16* *12*
      • CIA opět nezklamala, Shapirův klikací automat a sklidí u pražské kavárny úspěch
        • No to je moudrost, přímo východostepní! Nad tím se jistě tetelí o syfilitik v myším oleji. tedy to co z něho zbylo. *1* *1* *1*
  • dobré dopoledne soudruzi, také pěkně do růžova vyspinkaní ??
  • Britové už se díky lžím o jaderné bombě atd. nechali vtáhnout do Iráku, což skončilo neslavně, tak se jim teď ani nedivím.. takové halo akce jsou k ničemu.... zvláště když Rusáci bombardují tzv, spojence Západu...na koho by Britové vlastně útočili? kdo je ten nepřítel? Asad, IS, či tzv. syrská opozice? Vždyť to pořádně nikdo neví.. Jisté je jen to, že je Evropa zaplavena ekonomickými uprchlíky, uznávajícími jen Mohameda:(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit