Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebudete věřit, co se mi stalo. *8* Dnes ráno jsem měl průjem. Nejdřív jsem si myslel, že je to tím, že jsem se večer přež…al vlašským salátem, jogurtem a kremžskou horčicí, ale pak jsem si naštěstí vzpomněl, že jsem před spaním větral a oknem mi do ložnice určitě vnikly komínové zplodiny z plynového topení. DŮKAZY JEDNOZNAČNĚ UKAZUJÍ NA RUSKO. Bůhví co do toho svého plynu teď přidávají, chtějí nás nenápadně otrávit a bez boje obsadit celou Evropu. Já mám třeba nabitou ledničku levným nákupem z Teska (byla Akce) a dovedu si představit, co by zato Rusové dali, aby se mého špajzu zmocnili. Už jsem poslal žalobu k evropskému soudnímu dvoru a žádost k vrchnímu velení mírových sil NATO o okamžitý preventivní humanitární jaderný útok. Ruským chanátem si diktovat nedáme……!!!!!! *10*
  • Nervově paralytická látka Novičok, kterou byl podle tvrzení britské vlády otráven bývalý plukovník GRU Sergej Skripal a jeho dcera Julie, mohla být vyrobena v mnoha státech, píše Le Monde. Uvádí názory řady expertů, kteří se domnívají, že k výrobě podobných jedovatých látek jsou nutné dobře vybavené laboratoře zajišťující vysokou úroveň bezpečnosti. Nejčastěji takovým požadavkům odpovídají státní zařízení.
    Profesor katedry anorganické chemie Londýnské univerzity Andrea Sella zdůraznil, že Rusko není jediná země, která může vyrábět Novičok. S ním souhlasí i toxikolog z Leedské univerzity Alastair Hay, který zcela pochybuje o účasti Moskvy v atentátu na Skripala.
    Podle jeho slov není jasné, proč by ruské tajné služby používaly jed, který z nich okamžitě udělá hlavního podezřelého. Jsou „mnohem efektivnější metody" vraždy, které nejsou okamžitě spojovány s nějakou konkrétní zemí, uvedl Hay. *8*
  • Ministr zahraničních věcí Velké Británie Boris Johnson se vyjádřil k údajnému otrávení Sergeje Skripala, o čemž premiérka Theresa Mayová hovoří, že „se velmi pravděpodobně“ jedná o čin provedený Ruskem.
    „Nemáme nic proti Rusům jako takovým. Z toho, co se nyní děje, nevznikne žádná rusofobie," prohlásil Johnson v přímém přenosu televizní stanice Sky News.
    Diplomat zopakoval pozici premiérky Theresy Mayové a upřesnil, že „je nanejvýš pravděpodobné", že Putin přímo rozhodl o použití nervového plynu přímo. Podle Mayové byl čin vykonán Ruskem.
    „Náš spor je s Putinovým Kremlem a s jeho rozhodnutím — a my si myslíme, že je velmi pravděpodobné, že to bylo jeho rozhodnutí — přímo použít nervový plyn na ulicích Velké Británie, na ulicích Evropy poprvé do dob druhé světové války." *1* *1* *1*
  • já to řeknu tatínkovi a tatínek vám vyhlásí válku
  • USA úzce spolupracovaly s Uzbekistánem při zničení nákazy pozemků, na nichž se zkoušela nervově paralytická látka Novičok, jíž byl ve Velké Británii otráven bývalý plukovník rozvědky Sergej Skripal a jeho dcera Julie. Vyplývá to z článku uveřejněného v listě The New York Times v roce 1999. „Uzbekistánský prezident Islam Karimov, znepokojený zdravím občanů a vlivem chemických látek na životní prostředí, se rozhodl zbavit se zbraní hromadného ničení. Od té doby začala jeho vláda úzce spolupracovat s americkým obranným rezortem.
  • američani s britama jsou v OSN už jenom za teroristy, všichni je prokoukli, takže musí jednat, brzo zemře na chemické utoky desítky lidí z toho i dětí, budou se to snažit hodit na Asada a Rusko, budou okamžitě bez jakéhokoliv vyšetřování zase odstřelovat území Sýrie, ale tentokrát jsou tam i rusové
  • Putin se snaží obrátit svět naruby. Taková probírka agresivních ruských špiónů by měla proběhnout na všech velvyslanectvích v civilizovaných zemích. Ukončit rozvracení EU, lumpy jako je agent StB Corbin. podplácení a manipulaci s volbami, Rusy zaplacené TV a informační kanály zaplavené ruskými výmysly, lží a propagandou.
    • bezregistrace
      nu tak hurá na rusa a mazej v první vlně a jestli se budeš pokoušet otočit zpět až ti to bude fičet kolem palice tak víš co se stane těm co zbaběle ustoupí ...
  • Anglie je už jen bezvýznamný ostrůvek a jak ňafá.
  • Rusové ten jed vyvinuli a je jenom jejich chybou, že nedokázali jej uchránit, aby se nedostal do nepovolaných rukou. Navíc jed vyvíjeli v době, kdy byl na takovou činnost udělen mezinárodní zákaz. Nelze se divit, že Britové z vraždy obviňují Rusy a vyvodí vůči nim protiopatření.
    • ty si blb nebo jenom hňup, to je jako by nás někdo obviňoval za teroristické použití Semtexu a označili nás za teroristy, ty už si z těch havloidních výplachů tak vygumovaný, že nepřemýšlíš
    • omyl sověti pletete si dobu a jména
  • Jinak, je 15. března, výročí dne, kdy do naší vlasti napochodovali němečtí náckové a zabrali nás. Nikde nevidím, nejen na tiscali, vzpomínku a články k tomuto temnému výročí naší existence.
    Dnes prý budou demonstrovat naši studenti, proti Zemanovi, Babišovi....vsadím se, že o Protektorátu nedají ani slůvko! No, počkejme si na TV zprávy! *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • TV zprávy na veřejnoprávní TV od rána již byly několikrát, a v podstatě NIC, nebo tak málo, že se to rovná skoro NIČEMU. Zda mlčení není proto, že naše média nechtějí urazit Německou ješitnost, nebo až frau Merkel??!!.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit