Přejít na výpis diskuzí

Brnem hýbe spor o nádraží: Rozhodnutí ANO může rozbít koalici, tvrdí Hollan

13.11.2017 15:39
šar 9 příspěvků

Žít Brno považuje vyjádření hnutí ANO o podpoře výstavby hlavního nádraží v Brně v odsunuté poloze u řeky za porušení koaliční smlouvy, řekl primátorův náměstek Matěj Hollan (Žít Brno). Bude chtít situaci řešit s primátorem Petrem Vokřálem (ANO). Pokud se za stanovisko o odsunu postaví, může to vyvolat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • banda všehoschopných lumpů snažících se je zviditelnit. A trapností sobě vlastní se jim to daří.
 • Brno chce metro tak už nebudou jen pole ale metropole :-)
 • felix.julec
  Neštěstím pro Brno je už to,že se do magistrátu dostali "Zelení" a "Žít Brno".Tito demagogové ještě nevyrostli z krátkých kalhot (všichni ti Patočkové,Anderové,Hollanové a jiní matěji),ale už mají možnost škodit.
 • Co je to za kecy? V Brně a nádraží? V Brynclu hantýrujó hantecem a šaliny nejezdijó na nádraží, ale na rolnu.

  https://www.jaroska.cz/fo/_media/54/slovnik.pdf
 • Projekt odsunutého nádraží si vzít nenecháme. Přece jsme do těch pozemků neinvestovali jen tak pro nic za nic!
 • "Odsunuté vlakové nádraží?Brňané"nedovolí".Tak jako v minulosti Švédové nedobili Brno a odtáhli.Ale to byl středověk.Toto druhé největší město ČR se chová jako trucovité dítě.Kdo nechce moderní,odsunuté nádraží?Různé neziskovky a samozřejmě zelení.A Žít Brno.Tito by si měli uvědomit,že stavět ,či opravovat staré,vlakové nádraží je hloupost,protože tam se nikdy nemohou realizovat moderní prvky moderního nádraží.Staré zůstane staré a Brno tím ustoupí modelu dopravního uzlu Evropy.Zůstane jenom jakýmsi druhořadým nástupištěm bez valného významu.Dovede si někdo představit vybudovat v Brně menší metro?Nebo obchvat, či další dálnice?Teď už vůbec ne.Brno zústane zakonzervovaným skanzenem.
  • Pan Blažek(ODS) a lidé kolem něj vlastní pozemky,kam se má přesunout nádraží a spolek žít Brno,to jsou dem..ti. A o tom to je.
 • víte co je Brno po zpátku?
  taky nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit