Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevidím důvod, proč by člověk nemohl využít možnosti, jak si nechat na daních vzít o něco méně peněz. Precejen se jedná o vaše těžce vydělané peníze, tak proč se o ně nechat připravit. Víc o optimalizaci daní najdete kdyžtak na http://primapocit.cz/danova-optimalizace-pomoci-offshore-spolecnosti/

  • ivannavratil386
    To jsou mi zase novinky. Jak kdyby EU neměla na práci lepší věci. Co je proboha špatného na daňových rájích? Je mi z toho smutno. Asi si na protest založím svou vlastní společnost v jednom z daňových rájů, který na tom seznamu není. Třeba v Belize. Celkem snadno to jde přes https://www.ioffshore.cz/offshore-spolecnosti/belize
  • zvanych dane , jsou v UE placene urady. Mimo jine take celnici. Ti celnici potom delaji libive kontroly na smetistich zvanych vietnamske trznice . Ty jsou dislokovany vetsinou u hranic s bohatsimi staty . Existuji diky smeline a podplaceni statni spravy na vsech stupnich.
    Celnici s cajtama obcas neco jakoby " zabavi " a tim ochrani dusevni bohatstvi toho autora.
    Autor toho ktereho produktu potom v nejedno pripade sidli v nekterem tom danovem raji a tudiz tam plati take dane. Cili neplati , nebo male vsetne uplatku. Ale tu jeho ochranu zaplati ten ktery danovy blbec v tom kterem state , cili blbej cechacek co leze denne do rachoty.
  • Celý ten debilní Brusel by měl jít od válu a zrušit především "čtvrtou německou říši".
    Co je to za splácaninu, když v Evropě nejsou ani jednotné dopravní předpisy ? Není jednotný úřední jazyk a nejběžnějším jazykem je angličtina, která však nemá v celé EU anglofonní zonu a tedy na území EU není zastoupena.
    Ještě před naším vstupem do tohohle spolku se na doporučení EU ,přestříkávaly, v jízdních pruzích, zalomené šipky na zakulacené. Už tenkrát jsem měl pocit, že chceme vstoupit do spolku trotlů.
    • je mrtvym jazykem zeme ktera ten holport opousti. Take mi to nejde do hlavy . Jen ze je to jednoducha rec , snadna na nauceni.
      Lekari pouzivaji latinu , take rec kterou se nikde nemluvi. Dost podobne ve sve podstate . Ovsem smysl to nedava , ta anglictina tedy .
  • Další nesmysl z dílny nemakačenků a plácalů z EU,kteří vyhrožují třem státům V4,když nepřijmou nepovolané běžence.Já taky ,když někoho pozvu tak se o něj postarám a necpu ho sousedovi.Je čas odejít z EU a NATA a spoléhat se sám na sebe a ne na ty,co nás již jednou zradili.
    • A jak bys posuzoval Slováky. Ti nás, tvojí optikou, zradili hned 2 x ?
      • ta doba mezi 1918 1991 tusim s pauzou Slovenskeho statu 39 - 45 byl opravdu takovy kockopes. Tahle sorta madaru z Hornich uher si svoje mindraky vzdycky resila prehnanym nacionalismem . Dobre ze se odtrhli . Ovsem proc sem ted lezou ve velkem jako stenice to nechapu. Maji svyho janosika , tak at si ho tam uctivaji .
  • ta saskarna ?! Nejakky Brusel si muze sestavovat co chce a jak chce.
    Hned pod timhle clanke je dalsi a souvisi.
    Parchant , zbabelec a defraudant nejhorsiho kalibru Janousek uznan v teritoriu UE mrzakem a do vezeni nemusi. O dalsich jeho soukmenovcich - Bem atd , ani nemluve.
    Byl ted sice souzen za neco jineho , ovsem ze by to s penezi te UE nesouviselo neveri snad nikdo .
  • ani to, aby potraviny na území EU měly stejné složení natožpak daňové ráje mimo své území ! Navíc leckomu z movitých to vyhovuje, aspoň si mají kam ulít peníze. Úředníčci EU daňové ráje skutečně neřeší a ani nevyřeší, na to bych si klidně vsadil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit