testovaci text

Diskuse pro Článek

Brusel zamítl žalobu Maďarska a Slovenska ohledně uprchlických kvót

6. 9. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Evropský soudní dvůr ve středu v plném rozsahu zamítl žalobu, kterou Slovensko a Maďarsko napadly unijní systém přerozdělování žadatelů o azyl z Itálie a Řecka podle kvót. Podle soudu rozhodnutí o ...

zpět na Článek

komentářů v diskuzi: 20

napsat komentář

Nechci Afriku (inkognito)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

za domovními dveřmi. To raději pryč z EU.
7.9.2017
vlákno reagovat

R... (inkognito)

8 souhlasí, 0 nesouhlasí

Zamítnutí této věci je nerespektování a neuznání územní celistvosti jako takové. Ten kdo neuznává moje hranice a deportuje mi do vlastní země nepřítele je i můj nepřítel . Dovedete si představit , že u vás někdo zaklepe a nařídí vám aby jste doma ubytoval dva úplně cizí jedince. To nemůže být demokracie, to je kolonialismus. Už nás zase chtějí zaprodat. Běžte s takovou únii do kelu. *16*
7.9.2017
vlákno reagovat

Jen doufám (inkognito)

9 souhlasí, 0 nesouhlasí

že postižené státy naleznou formu jak se vysmát Bruselu. Přeci nemohou drzouni se zlatými lžičkami v hubě naplantat takové nesmysly v odůvodnění rozhodnutí. Rozhodnutí je záměrně zkreslující a podbízející se mocenskému zájmu Evropské komise.Je nyní na žalujících postavit se profesionálně čelem. Běžní lidi všude okolo už udělali maximum. Odmítání africké chátry je ve střední Evropě pěkným zavedeným standartem. Banda ze člunů to dobře ví, tak sem ani neleze. Rakušané, Francouzi, Italové jsou příliš zbabělí než aby se postavili cizokrajné chátře. A tak budou v těchto zemích nadále počítat své mrtvé.
6.9.2017
vlákno reagovat

ferda mravenec... (inkognito)

22 souhlasí, 0 nesouhlasí

Islamizace evropy je před naším prahem !!!!! Mrtví ,ktaří bránili Vídeň před islámem-turky v roce 1529 a 1873 se obrací v hrobech !!!! A vlastizrádci machometánům lezou do ´dupy a znásilňují ostatní obyvatele evropy !!!! Amstetten je druhým místem v Rakousku, kde se ve školce přestalo podávat vepřové a výrobky z něj. První bylo město Bregenz u Bodamského jezera.
Je to rasismus našich vlád a vlády eu vůči původním obyvatelům evropy !!!! Kdo je odsoudí za rasismus!!!??? *12* *12* *12* Kdo odsoudí a potrestá soudní dvůr eu a všechny její patolízaly za bombardování Srbů !!! To bylo potřeba -otevřít cestu islámu do evropy !!!! To je genocida původních evropanů !!!!!
6.9.2017
vlákno reagovat

jura (inkognito)

21 souhlasí, 0 nesouhlasí

už zbývá jenom jedno, pryč z Eurohnoje, upevnit V4 nejlépe ji rozšířit o další slovanské státy a Rusko, potřebujeme spojence kteří nás berou jako rovnocenné partnery ne jako podnárod
6.9.2017
vlákno reagovat

Občan (inkognito)

0 souhlasí, 6 nesouhlasí

Se ti divím, že tady stále zůstáváš a nejsi už v tom svém vysněném východostepním "ráji". Když se ti tady nelíbí, odstěhuj se do země zaslíbené, ale nevnucuj své představy jiným. Tvá zločinecká komunistická partaj už nevládne a neurčuje druhým co mají dělat. *16*
6.9.2017
vlákno reagovat

ferda mravenec... (inkognito)

12 souhlasí, 0 nesouhlasí

Vepřové už tady nedostanete. Rakouská školka ho vyškrtla kvůli muslimským dětem

V budoucnu už nebude na jídelníčku vepřové maso ani žádné výrobky z něj, rozhodlo vedení městské školky v rakouském Amstettenu, napsal ve středu rakouský list Kronen Zeitung. Kancelář Anji Hagenauerové, zástupkyně starosty, rozhodnutí odůvodnilo „odlišnými stravovacími potřebami muslimských dětí“.
6.9.2017
vlákno reagovat

jura (inkognito)

15 souhlasí, 0 nesouhlasí

včera vygumované kříže,dnes odebrané maso ve školkách, zítra právo šaria, pozítří řezání hlav křesťanům
6.9.2017
vlákno reagovat

Kočičák (inkognito)

3 souhlasí, 7 nesouhlasí

No tak jich 50.000 přijmeme. Voni stejně do tejdne budou v západním Německu!
Nikdo a nic je tady neudrží, leda kulomety a vostnatej drát! *16* *16* *16*
6.9.2017
vlákno reagovat

Nemohlo to dopadnout jinak. (inkognito)

16 souhlasí, 0 nesouhlasí

Brusel se řídí heslem, když mám problém já, tak ať ho mají i ostatní. Kdo by stál o příjemce siciálních dávek, z nichž asi 70 % nemá ani základní vzdělání ? Z migrošů, kteří přišli do Německa od roku 2015 jich pracuje asi 10 %, tzn. zbývajících 90 % je živeno ze sociálních dávek. Chceme něco takového i u nás ?
6.9.2017
vlákno reagovat

CHansis tiscali.cz

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

tidle migraci vogo, tahnou za tema nemeckejma davkama vogo dvacattisjac čechkorůn, jakko švaby za pivom do čehůni do slovaka a polak nejdů za tresti budů vogo znasilnovast vostopero vyte politickije demokratickije mereklobaštonady vogo
6.9.2017
vlákno reagovat

scott (inkognito)

18 souhlasí, 0 nesouhlasí

EU je pokračováním třetí říše v jiném formátu. Instalace bezpočtu jiných etnik na naše území bez souhlasu domorodců je jiná forma germanizačního plánu Generalplan Ost.
Pokud to naše politické vedení nepochopí zavčasu dojdeme o svůj stát jako o něj přišli Belgičané, Holanďané a dá se říci i Švédové. Jako první to pochopila Velká Británie , kdo bude další komu se podaří dostat se z okupace EU ?
6.9.2017 upraveno v 14:02
vlákno reagovat

Občan (inkognito)

0 souhlasí, 11 nesouhlasí

Že bychom se opět přimkli k CCCP? Třeba bychom nemuseli brát běžence, ale museli bychom přijmout "bratry", kteří by nám poskytli "bratrskou pomoc". A tam by žádné kvóty neplatily. A ještě by nám hrozila deportace na Sibiř.
6.9.2017
vlákno reagovat

scott (inkognito)

8 souhlasí, 1 nesouhlasí

Pane "Občane", Rusofobie je nemoc lidí s malým rozhledem.
6.9.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.