Přejít na výpis diskuzí

Brusel zamítl žalobu Maďarska a Slovenska ohledně uprchlických kvót

6.9.2017 11:24
šar 21 příspěvků

Evropský soudní dvůr ve středu v plném rozsahu zamítl žalobu, kterou Slovensko a Maďarsko napadly unijní systém přerozdělování žadatelů o azyl z Itálie a Řecka podle kvót. Podle soudu rozhodnutí o přerozdělení 120 tisíc uprchlíků nemuselo být přijato jednomyslně. Soud odmítl i další argumenty Bratislavy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • za domovními dveřmi. To raději pryč z EU.
 • Zamítnutí této věci je nerespektování a neuznání územní celistvosti jako takové. Ten kdo neuznává moje hranice a deportuje mi do vlastní země nepřítele je i můj nepřítel . Dovedete si představit , že u vás někdo zaklepe a nařídí vám aby jste doma ubytoval dva úplně cizí jedince. To nemůže být demokracie, to je kolonialismus. Už nás zase chtějí zaprodat. Běžte s takovou únii do kelu. *16*
 • že postižené státy naleznou formu jak se vysmát Bruselu. Přeci nemohou drzouni se zlatými lžičkami v hubě naplantat takové nesmysly v odůvodnění rozhodnutí. Rozhodnutí je záměrně zkreslující a podbízející se mocenskému zájmu Evropské komise.Je nyní na žalujících postavit se profesionálně čelem. Běžní lidi všude okolo už udělali maximum. Odmítání africké chátry je ve střední Evropě pěkným zavedeným standartem. Banda ze člunů to dobře ví, tak sem ani neleze. Rakušané, Francouzi, Italové jsou příliš zbabělí než aby se postavili cizokrajné chátře. A tak budou v těchto zemích nadále počítat své mrtvé.
 • Islamizace evropy je před naším prahem !!!!! Mrtví ,ktaří bránili Vídeň před islámem-turky v roce 1529 a 1873 se obrací v hrobech !!!! A vlastizrádci machometánům lezou do ´dupy a znásilňují ostatní obyvatele evropy !!!! Amstetten je druhým místem v Rakousku, kde se ve školce přestalo podávat vepřové a výrobky z něj. První bylo město Bregenz u Bodamského jezera.
  Je to rasismus našich vlád a vlády eu vůči původním obyvatelům evropy !!!! Kdo je odsoudí za rasismus!!!??? *12* *12* *12* Kdo odsoudí a potrestá soudní dvůr eu a všechny její patolízaly za bombardování Srbů !!! To bylo potřeba -otevřít cestu islámu do evropy !!!! To je genocida původních evropanů !!!!!
 • už zbývá jenom jedno, pryč z Eurohnoje, upevnit V4 nejlépe ji rozšířit o další slovanské státy a Rusko, potřebujeme spojence kteří nás berou jako rovnocenné partnery ne jako podnárod
  • Se ti divím, že tady stále zůstáváš a nejsi už v tom svém vysněném východostepním "ráji". Když se ti tady nelíbí, odstěhuj se do země zaslíbené, ale nevnucuj své představy jiným. Tvá zločinecká komunistická partaj už nevládne a neurčuje druhým co mají dělat. *16*
 • Vepřové už tady nedostanete. Rakouská školka ho vyškrtla kvůli muslimským dětem

  V budoucnu už nebude na jídelníčku vepřové maso ani žádné výrobky z něj, rozhodlo vedení městské školky v rakouském Amstettenu, napsal ve středu rakouský list Kronen Zeitung. Kancelář Anji Hagenauerové, zástupkyně starosty, rozhodnutí odůvodnilo „odlišnými stravovacími potřebami muslimských dětí“.
  • včera vygumované kříže,dnes odebrané maso ve školkách, zítra právo šaria, pozítří řezání hlav křesťanům
 • No tak jich 50.000 přijmeme. Voni stejně do tejdne budou v západním Německu!
  Nikdo a nic je tady neudrží, leda kulomety a vostnatej drát! *16* *16* *16*
 • Brusel se řídí heslem, když mám problém já, tak ať ho mají i ostatní. Kdo by stál o příjemce siciálních dávek, z nichž asi 70 % nemá ani základní vzdělání ? Z migrošů, kteří přišli do Německa od roku 2015 jich pracuje asi 10 %, tzn. zbývajících 90 % je živeno ze sociálních dávek. Chceme něco takového i u nás ?
 • tidle migraci vogo, tahnou za tema nemeckejma davkama vogo dvacattisjac čechkorůn, jakko švaby za pivom do čehůni do slovaka a polak nejdů za tresti budů vogo znasilnovast vostopero vyte politickije demokratickije mereklobaštonady vogo
 • EU je pokračováním třetí říše v jiném formátu. Instalace bezpočtu jiných etnik na naše území bez souhlasu domorodců je jiná forma germanizačního plánu Generalplan Ost.
  Pokud to naše politické vedení nepochopí zavčasu dojdeme o svůj stát jako o něj přišli Belgičané, Holanďané a dá se říci i Švédové. Jako první to pochopila Velká Británie , kdo bude další komu se podaří dostat se z okupace EU ?
  • Že bychom se opět přimkli k CCCP? Třeba bychom nemuseli brát běžence, ale museli bychom přijmout "bratry", kteří by nám poskytli "bratrskou pomoc". A tam by žádné kvóty neplatily. A ještě by nám hrozila deportace na Sibiř.
   • josef.servit.9
    OBČAN Martin když nemůže ublížit, tak aspoň smrdí
   • Pane "Občane", Rusofobie je nemoc lidí s malým rozhledem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit