Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/406588-americky-ministr-obrany-se-vyslovil-pro-setrvani-britanie-v-eu-kvuli-bezpecnosti.html
    • Na té fotce to jsou dvě zrůdy
      • Koukáš na fotku svých rodičů?
  • Demokratické Slovensko porazilo ve fotbale Fašistické Rusko 2:1.
    Celý svět jásá. *14*
    • A to ještě budou ti putinovi fašisti brzy vyhoštěni.
  • Americká filcka, která si nechá říkat Simona vlezla zase někomu v redakci Tiscali do prdeleé, bukvice hnusná..há..há
    • Ivane, to bylo geniální. Máš +20 rublů!
  • =====Tak co novýho blembáku. :D
    • Co nového v Kremlu?
      • =====To já nevím. Já myslel, že mi to povíš ty, co víš všechno a od všech futer máš panty kobliháři. :D
  • všude čtu titulky typu "Chovanec: Změny jsem dnes podepsal. Policie se nesmí stát divizí Agrofertu" ale nikde nepíšou chovanec jakého ústavu,v bohnicích?
  • myslím,že se fotbal na euru stejně nedohraje,prašiví musulmani to tak nenechají
    • v Kroměříži jsou taky dobří chovanci,to jsou kousci
  • Ruští fašisti prohrávají na ME s bratrama Slovákama! Hurá!!!
    • Od kdy, ty americká filcko Simono děláš do fotbalu..hi..hi
    • =====Ruský fašismus neznám. To je nějaký kavárenský novotvar banáne? :D
  • Dosavadní průzkumy o tom, zda Británie zůstane v Evropské unii, nebo ji opustí, zatím vykreslují situaci nejednoznačně. Nejasné jsou i možné dopady případného odchodu Británie z EU, tedy takzvaného brexitu, na ekonomiku. Většina prognóz se shoduje, že případný brexit bude mít krátkodobě negativní vliv na ekonomický růst. V dlouhodobém horizontu však dopad není již tak zřejmý a podle některých odhadů by mohl být pro ekonomický růst země dokonce pozitivní. Podle analytiků čeká Británii při případném brexitu v krátkodobém horizontu ekonomické zpomalení, v horším případě i recese, která by však netrvala dlouho. Kvůli možným rizikům jako zpomalení obchodu, nestabilitě na finančních trzích a možnému zpomalení zahraničních investic by brexit mohl mít negativní dopad i na globální ekonomiku. Ta nyní roste pomalým tempem a brexit by mohl zbrzdit její oživení. Nejhorší scénáře varují, že by brexit mohl vyvolat globální krizi.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Konzultační společnost PriceWaterhouseCoopers v nedávné studii vypracované pro Konfederaci britského průmyslu (CBI) uvedla, že v příštím desetiletí by Británie v případě odchodu z EU rostla rychleji, než kdyby zůstala v EU, a ztráty z prvních let po odchodu by nahradila!

    /čtk/

    *6*
    • Dobrý pokus, Ivane.
    • Co nového v Kremlu, Ivane fašisto?
    • *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Naši slovenští bratři vedou ve fotbale nad ruskýma potkanama 2:0. Bravo. *14*
    • fotbal není sport,je to jen divadlo pro lůzu
    • Fašisti prohrávají? Výborně!
    • Urážíš potkany.
  • A co na to fašista z Kremlu?
    • Už i z Mistrovství Evropy vyloučily ty ruské fašisty. Bohuřel jen podmíněčně!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit