Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bože ochraňuj nás před vším zlým,zatím se ti to u nás moc nedařilo,ale já vím,že tu sílu máš *14*
  • a co tak do důchodu a zkusit žít z toho co mi ostatní čarodějnice s fižím
  • A umí Maruš anglicky, nebo francouzsky? Nebo jenom po ódeesácky? *1* *1* *1*
    • Naše Maruš zná docela dost jazyků, na příklad vepřový, telecí, hovězí. Ona Naše Maruš to je skutečně "zdělaná" osoba. Určitě bude v tom Bruselu okrasou. *1*
    • Jestli neumí, to je fuk, alespoň může zaměstnat někoho z rodiny jako tlumočníka...
  • Třeba tam bude zahradničit, nebo prodávat knihy. Ale po debaklu ODS má šance leda tak zlodějny v sámošce....má v tom praxi...
    • ... možná by zvládla i vyměnit hajzlpapír na zachodcích..
  • Nemcova -vyslouzila KRASKA si musi nekde upichnout.V Bruselu rozum nepotrebuje ,tam je rozhodnuto predem ,Brusel je Odkladiste ,stejne jako Amssada na Slovensku .Tady plati .
    kam s nimi -pouzitelne doma nejsou ,tak je uklidit a je vyresena otazka .Jenomze slamnik
    sezrala KOZA ,a proto splnil ucel ,coz se o techto rici neda.
  • Ať si ji voli a kravky z řad ods zvolí třeba do světového parlamentu. Blbá je na funkce dost !!!
  • A na Miss CR kandidovat nebude?
  • Je to prostě sv.ně.Ale co čekat od prasat.
  • Opakuji to neustále: Tato země překypuje blbostí natolik, že ji může vyvážet!
    Nejenom Němcová, ale žádný ze zkrachovalé ODS by neměl dostat v EP šanci. *16*
    • Nejen ODS,ale TOP 09,KDU,ČSSD.
  • To snad už není možné! To už ODS skutečně nemůže nabídnout nic jiného, než TOHLE!?!? Nic nepochopili, z ničeho se nepoučili /Napoleon na adresu španělských Bourbonů/. Ranění slepotou opravdu trvá stále. Můj známý tomu říkával ideologické lobotomie. Tohle tele, které se omylem dostalo do politiky, přetrvalo v ní proto, že ji nikdo nemohl brát vážně, chtějí ještě pořád někomu nabízet? Vážení v ODS, co takhle Bartošovou nebo Vopěnkovou?
    • To bys Bartošovou urazil, ta umí pět, ale ta Pinočetka Němcová jen kvičet.
    • kus,Janicka Vopenkova by zase nebyla tak spatna,nejake zkusenosti ma s politikem ,
      stydliva neni ,rada da a neumi rici Ne .Vis ,z telete vyroste uzitacny tvor ,coz se o ni
      nelze tvrdit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit