Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já mám jasno, volím SPD
  • Nas*at !
    • Tak potom nefňukej, nedovyvinutý "občane", že ti "oni" nám...
      • Nas*at jim. I tobě ovčane.
  • svojí blbosti předvedli nyní v ČSSD. Najednou přelepili své oficiální klasické billboardy rázovitými hesly. Takovými agitačními, jak kdysi komunisti.Typu "Naši vepři boubelatí, plány imperialistů zhatí". Naprosto vylhané a operativně narychlo namastěné texty někde na okresním sekretariátě. Za pár let se k nim nebudou hlásit. Titanic se potápí, ale na horní palubě se pořád vymýšlejí kraviny.
  • jak se nazývá režim který v současnosti máme?
    A)dementokracie (vláda dementů)
    B)stranokracie (vláda stran)
    C) kleptokracie (vláda zlodějů)
    D) demo-kracie (osekaná primitivní polofunkční základní demoverze vlády lidu
  • Ptám se proč bych měl jít k volbám a ještě za to platit. Strany co kandidují říkají jděte k volbám a já říkám nechoďte k volbám, lidé vám toho nalžou, naslibují a nakonec se dozvídáte, že každý desátý občan žije v chudobě a bídě kdy nemá ani na chleba. Ovšem poslanci si přiklepnou ke svému platu v tichosti dalších více jak 10 000 Kč měsíčně a takto to chodí pořád stále kolem do kola rok za rokem.
    Nikoho nevolit.
  • a která strana u nás po roce 1989 tunelovala vše co mělo nějakou hodnotu-ODS
    a která strana chce prodat za hubičku české Lithium - ČSSD je správně
    a která strana bude vítat islám v Čechách-TOP-SOSAN-PIRÁT
    a která strana spolupracuje se sudetským landsmanšaftem-KDU-ČSL
    děkujeme jestli vás to pobavilo i poučilo ! *1* *7* *1*
    • a která strana z nás z nás chce udělat nemyslící roboty na vydělávání peněz pro toho, který chce řídit stát, jako svou firmu...?!

      ano - ANO je správně...
    • a která strana nás chce vypreparovat z Evropy a zatáhnout do východních stepí - KSČm
      a která strana chce řídit stát jako podnik čili zavést tady fašismus - ANO
      to ale vůbec není zábavné *8* *7* *8*
      • ksčm je za posledních 30 let snad jedinou čistou stranou, která se pravidelně dostává do parlamentu *15*
    • Ano a komunisti rozkradli všechen majetek lidí a to včetně všech úspor a udělali z celého národa ovce čekající na porážku. Jak dlouho se k tomu chcete vracet... prostě čím víc moci stát má, tím hůř to dopadá.
    • A co udělali komunisti? Z velké části převlékli kabáty a krade se dál a chystají se plány na znovuvýstavbu gulagů
  • Předvolební folklór je díky angažovanosti různých politických hochštaplerů typu Kalouska či Babiše stále košatější a i zábavnější.
    • No, vynořila taková spousta stran a straniček, o kterých za celou dobu nebylo ani vidu ani slechu. Holt vidina rozvalování se za nekřesťanský plat v poslanecké sněmovně a vymýšlení ííčovin je velice lákavá. A tupé ovce na ty kecy rády skočí..
  • Opravdu debilní.Dnes jsem si byl v Kauflandu koupit 33% šlehačku,že si uděláme se ženou kávu,ale ejhle šlehačka z Olmy Olomouc se nedala ušlehat ani po 1/2 hodině.Tak takový hnuj nám ta deformacie prodává i před volbami.Volím ortodoxní komunisty a nebo Okamuru,případně Sládka jestli kandiduje.Nepleť se Slávkem žvanilem a slibotechnou.Nesliboval náhodou 500Kč před prázdninami pro důchodce?Jsem již z těch demokratických slibů a lži volačo zmetený.
    • Soudruhu kritiku, pokud ti už neslouží paměť nebo jsi mlaďoch a komunismus jsi nezažil, tak se zeptej starších. Fronty na chleba, banány jenom na vánoce a přidělovány podle počtu členů rodiny, a když se člověk náhodou dostal za koncentráčnické zátarasy do svobodného světa na západ od našich hranic, nestačil koukat,
      Komunistická strana je protiprávní, tedy zločinná, máme na to zákon.
      • Soudruhu je označení přítele,kolegy,kamaráda apod.budiž .Já vždy používal oslovení pane kolego.Naštěstí jsem staroch,proto jsem vždy kupoval bez front kulatý bochník podmáslového chleba,který se dal jíst i bez másla.Pozn.dnes máslo používám jako investici .Nebo takový bochník Šumava a za pár Kčs a k dalšímu se nebudu vyjadřova tj.o přídělu to mohlo být za války a krátce po ní.K banánům to bylo sezoní ovoce,pomeranče ,mandarinky apod.a vždy kvalitní dnes si koupím banán a nevydrží 400 km jízdy autem a o ceně vůbec nemluvím .Souhlas dříve zboží na Západě do bruselského veletrhu špica,a rozčarování v Bruselu v roce 1958 co dokázal 13,5 mil.národ Čechů,Slováků,Moravanů a Slezanů v průmyslu než ho Havel a chátra zničila po tzv.demokratickém hadráku.
        • To označení "soudruh" znamenalo do té doby, než to zneužili a pokřivili komunisti, jako všechno. Jinak dále škoda slov.
        • 100% souhlas. A z příspěvků jakéhosi nesvéprávného "j" si nic nedělej. Já, na ty jeho mentální výblitky, raději nereaguji. Je to totiž pod mou úroveň
    • A vy jste snad čekal v Kauflandu něco jiného???
      Byl jsem tam kdysi asi dvakrát nebo třikrát, víc by mě do toho -píp,píp,píp- nikdo nedostal ani pověstným "párem volů".
      Když nakupujete v takovémto podniku pak se nedivte, že se musíte zcela po zásluze označit tak jak uvádíte v první větě.
      • První věta byla ne o Kauflandu,ale toho článku a pak volné pokračování o nekvalitním žrádlu,které nám prodává vlastní stát Olma Olomouc a to nejen v Kauflandu,ale i v dalších obchodech.Nebyla to tedy Polská,Belgická případně jiná z EU pro české ovčany.Proto se omlouvám i za ně a nepochopení příspěvku bez vulgarit.
    • první větou jste se charakterizoval opravdu výstižně
  • Díky za velmi zajímavý článek se spoustou informací! Ale chci se ještě zeptat na jednu věc. K volbám rozhodně půjdu a chci volit Babiše. Tu koblihu dostanu ve volební místnosti a nebo jako kde???
    • To si moc váš hlas neceníte,to já si ho cením za 1 milion Kč,abych se měl také dobře a než zase nadávat po volbách tak ať se mám dobře za ten meloun do dalších voleb.
  • TO JAKO VÁŽNĚ? Si lidi mají psát body na papírek? VĚTŠÍ ZOUFALCE NEŽ TISCALI TĚŽKO POHLEDAT *1* *11* *12* já bych vám ty internety zakázala!
    • PŘEEEESNĚ! To na Tiscali při dnešní úrovni IT služeb nedokážou udělat anketu online, kde by se dalo klikat a výsledek se ukázal????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit