Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • který tu momentálně máme by se měl nazývat D..mentokracie neboli vláda d..mentů. Kdyby Krnáčová zavinila korupčním jednáním špatnou výstavbu lávky například pochybným výběrem firmy, bylo by v pořádku ji odvolat a zavřít. Lávka tam ovšem stála dávno před Krnáčovou a nezávisle na ní příslušný kontrolní systém na lávku dohlížel. To znamená že Krnáčová nato neměla žádný vliv a nenese tudíž žádnou odpovědnost. Chtít ji trestat zato na čem nemá žádnou vinu může jenom zlodějský d..bil. Z čehož logicky plyne, že žijeme v režimu kde nás vedou zlodějští d...bilové. NENÍ NEJVYŠŠÍ ČAS TO ZMĚNIT???
    • Vždyť si to ovce zvolily. Za koblihu a opilecké sprosťárny a kecy z hradu.
      • netušil jsem......kdybyste jich napekli a rozdali ještě víc nemuseli jste teď kňučet nad Krnáčovou.
      • Blbe dej si žvejku a nezáviď.
  • Primátorka p.A.Krnáčová vydržela nesmyslný útok na její postavení v Praze.A hned přikládám můj názor-"most chodníkový"by zřejmě spadl i kdyby u moci byli zástupci z TOP 09.No a piráti?Těm se to hodí opět k nesmyslným kecům.Jinak řečeno:Skryté vady a únava materiálů byly jsou i budou.To je jistota.Pouze se tomu dá zabránit tím,že další podobné lávky se budou lepe jistit,nebo budou stavěny bezpečnější technologií.I špatný konec jedné lávky je k něčemu dobrý.
    • No, ona ale byla na špatný stav upozorněna a neudělala vůbec nic, takže bych řekl, že to trošku mění situaci.
      • Co plancáš za nesmysly? To ty jsi ji upozorňoval? Ty odborník na věštění ze zamračené oblohy
  • Jedná se o technický problém.Musí být tedy nejdříve technicky jasno proč.Tedy odborné posudky.V poslední době mám dojem,že posuzovatelé straní kolegionálně svému odbornému protějšku.Posudky by měly tedy být zadávány zahraničním odborníkům.A až po verdiktu odborníků lze soudit řetězec odpovědných.Na ráně je především odpovědný náměstek Dolínek.Měl by prokázet,že kontroly mostních konstrukcí byly svěřeny skutečně odborné a odpovědné firmě.Za to je,možná ještě přes někoho,odpovědný.A Dolínka do funkce zřejmě nevyzdvihla primátorka,ale plénum magistrátu.Volbou.Tak soudruzi,postupujte mravně.
  • TOP 09 je nevolitelná strana +ODS.Tam je již jejich chyba jak to řekl ve zprávách jeden občan,že lávka byla při povodních ve vodě.Bohužel kov rezne,ale to tzv. " politici" nevědí.Nedivme se již jsem to tady napsal,že není zájem o občany,ale do kapes pokud možno vlastní.Gynekolog z ODS se měl starat a ne o Opencard zda něco nekápne.Všichni ti co tam chrochtali a mlaskali před nimi a po nich nesou za tento stav vinu..Budou další volby volte charakterní lidi.Nevolte toho koho neznáte.
    • Ano,volte charakterní osoby.Ale neargumentujte tím,že kov rezne a že lávka byla kedysi zatopená.Kov může později i přes beton trpět vodními srážkami..A střídání voda-vzduch koná své.Podle mne jsou dva viníci.Projektant,který opomenul možnost kontroly stavu nosných lan.Ta jsou ukryta v nekontrolovatelném toulci z betonu.Tím druhým je instituce odpovědná za kontrolu.Měla se jí vzdát,když se jí kontrola ocelových lan vymykala.Nebo navrhnout zalití toulce lan olejem.Nic z toho neudělala.Tak se teď z toho vymotávejte.
      Obdobou je pád mostu u Studénky.Ten most byl vlastně na staveništi vyrobená nosná deska mostu,která měla být po zatrvrdnutí přenesena na svislé podpěry.To bednění prefabrikované desky bylo na nesolidních podpěrách.Buď od samého počátku(prefabrikát nebyl betonován v ideální vodorovnosti),nebo byly podpěry upravovány těsně před očekávaným přesunem na finální polohu.Jako urychlení tohoto přesunu.Nevím v jaké stadiu tvrdnutí betonu k havárii došlo.Pokud to bylo do 1 týdne po betonáži,je viníkem první verze.Pokud to bylo později,byla to druhá verze.Roli hrají i povětrnostní podmínky.Mohly ovlivnit koeficient tření.Dík za to,že jste mé odborné-neodborné tlachy dočetli do konce.
  • Kopnout jí do řiti + toho mongoloidního Dolínka, by rozhodně žádná ztráta nebyla.Vůbec nechápu proč se ti burani furt serou do Prahy.
    • Kopnout do řiti je jednoduché.Zdůvodnit tento kop je už složitější.Jste toho TOM231 schopen,nebo si z nás jen děláte kozy?Tak se kroťte.
      • Tak tenhle tandem už v Praze udělal bordelu dost. Stačí modré zony, kde město, selektivně ždíme své občany jenom podle místa bydliště. Takže někdo platí, někdo né. To ti přijde v pořádku ? Prodává víc povolení k parkování než je volných míst. To je také v pořádku ?
        Tak sklapni a starej se o to jestli máš předhnojíno.
  • top 09? co je to za klauni?
  • 333
    • Ťuk Ťuke vyčkejte pravomocného rozsudku.V případě pádu mostu u Studénky a neurčení viníka budu řvát i já.
    • namireno dnes dedku ? zase nejakou zkratkou do Italie pres Rumunsko nejlepe ?? Mas tam asi nejakej kseft pro tu svoji stavebni firmu vid ty vole !!
      Stronco , to ve slovniku nenajdes ty svetokriple .
      • 101
        • u tebe bych veril ze litas na mesic pro to zlato. Cintej si tady co chces , od toho to tady je ty starej zvanile.
          A kde je tvuj kamos , ten pitomec hrebenar z Ostrova ? Netavite spolu nahodou to zlato nekde vy dva mesiasove ?!
  • Adriana vypadá, jakoby požila nějakou "dobrotu".
    • Možná, jak říkával Kalousek, byla donucena "spolknout ropuchu"... *3* *1* *1* *1*
  • ty madarky jak zestarnou jsou hnusny jak pondelni rano . Tahle fotka by donutila blejt i slepeckej ustav.
    • Jde-li o vizáž,mně se líbí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit