Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejvíc se mi líbilo,když včera ve sněmovně lordů obhajovali pokojnou demonstraci na Ukrajině
    bylo to ve zprávách..A ten dnešní telefonát?Zatím to všechno pořád ukazuje na Ameriku,která chce vyvolat ve světě válku.Ať žije demokracie a naše ignorantské média,která hají tuto pravu.
  • Proč toho lotra nezavřeli.
  • se taky přiznali a skončili na šibenici
    • Kde jinde by taky měli skončit.
  • Pratele, oznamuji vam, ze jsem uspesne podstoupil lobotomii a uz zase budete moct cist moje prispevky do diskuze. A zaroven sdeluji sockam a komousum, a vsem, co tady kvici, ze jste ubohe nuly a ze vas mam vsechny u prd.le. Tak se treba pose.te a cim vic budete kvicet, tim vetsi radost pro mne.
    ....
  • ukrajinci by měli za jeho muka a bulíky posadit na hrad,jako toho našeho bývalého zasloužilého alkoholika a kulišáka Vaška von Chrchel Havel *1*
  • Co byste od nich čekali
  • Priznal jen to co je pravda.
  • On se léčí v Litvě? Já myslel, že v Lurdech, takhle rychle se vyléčit je opravdu zázrak. I když ono asi stačilo omýt ty povidla vodou.
    • Ted by mel dostat nakladacku ,aby se uz nevzpamatoval,prokater.
    • *3*

      .
  • Ale jaký je pěkný a vypasený po tom celotýdenním mučení.
  • Kdo je tento gauner tečka ?? Je to bývalý STBák, který dříve udával lidi, zatím ještě nebyl potrestán, doufejme že ho jednou stihne spravedlnost!,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit