Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Az na to cesky narod nebude cumet, nebudou mit takove porady sledovanost a zaniknou a s nimi Herr vyvar musi bejt silnej jak noha u prdeele *1*
  • Nechápu, že televize může dát prostor takovému hulvátovi jako je pan Pohlreich. Nehledě, že na tom vydělává nekřesťanské peníze, možná by televizi |Nova a Prima více slušelo sponzorovat charitativní pořady. *10* *10* *10* *12* *12* *12*
    • Kde žiješ?? Polreich není hovadoo. Viděl jsi nějaký díl Ano šéfe?? Jen pro tvoji informaci, v jednom dílu našel v kuchyni chcíplou krysu, pneumatiky...... To ti nevadí jíst v takovýchto hospodách? Ten pořad je o tom co vaří z čeho vaří a kde vaří.
      Nemáte zelí? Dejte kapustu. Nemáte kapustu? Jděte si nasekat trávu na louku. Kdepak, jestli to jde porovnat, tak větší přínos je Polreich
      • Vadí ,ale to není věc tohoto pána ale příslušných úřadů jako ČOI a hygienické stanice potažmo Živnost. odboru. Takové hospodě by na západě byl odebrána živnost. *16* *16*
      • Pak je ale otazka proc si danovy poplatnik plati statni hygienu? Pojdme vyhazet hygieniky z oken, zrusme jejich urady, platy a bude fajn. Stejne jsou na hoovno.
        • Na tom něco je. Hlavně nazapomínat, že to je soukromá televize.
  • Jablonský je kdo?
  • Vtéhle republice je opravdu prd*l. *1* z knedlika Pohlreicha se dělá VIP a uvaření trochu žrádla je věda. Ten blb XXXL, stále mele co je levné, není dobré atd. Hospodský co si od něho nechají poradit, to můžou rovnou zavřít. Jen ta nálepka na dveřích značí, že si nevědí rady a jsou parta nemyslících.Pokud si někdo myslí, že takovejhle tajtrdlík jim zvedne kšeft, tak je zralej na blázinec a udělá lépe, když se pujde živit něčím jiným. To navšetěvují snobove, kteří se chovají podobně jako knedlik Pohlreich. Léta jsem pracoval u RaJ a mohu říct, že 80 % kuchařů jsou trochu pomatený. Ta pára asi dělá své *1* .Tenhle pomatenec televizní, je ukázka, jak je možné tady zbohatnout na blbosti lidí. Ze začátku byl trochu vtipnej ( ikdyž dost vulgární) později začal sám sobě věřit, že je vyjímečný kuchař a odkopal se v plné kráse. Je to tajtrlík, kterého políbila štěstěna. *1*
  • Trapný
  • Babice není u těch tzv. nobl odborníků v kurzu protože vaří normální jídla pro lidi.
    Kuchařská smetánka lidem káže vařte zdravě a draze ( mnohokrát je také problém že člověk nesežene do těch exotickejch pokrmů přísadu a je odkázanej na nějakou náhražku) ale neberou v potaz že rodina s almužnou (platem) 8000 až 10 000 korun si nemůže dopřávat hodování luxusních chodů.
    Lidi hleděj hlavně na cenu.
    • Jsem kuchař amatér, ale jako Babica bych si nedovolil uvařit ani doma pro rodinu. Náš průměrný příjem se moc neliší od Vašeho příkladu a přesto si dovolím říci, že Vařím chutně.
      Babica možná "vaří" levně, ale rozhodně se nadá mluvit o dobrém vaření.
    • jmenuje se Babica a je to patlal
      • Vareni podle Babici: Kdyz nemas Ethanol dej tam Methanol....
        • Když hodnotí Tod, může i blb. *1*
    • Aha takze kuchar co vari z kvalitnich surovin vyvar si udela z odrezku a ne z prasku a kecup plny ecek je pro nej sproste slovo je noobl kuchar? Klidne si var podle Babicu gulas z parku, ale uvazuj stoji ti to jidlo za to? Kdyz za kilo masa v tech parcich das klidne 500,-? http://www.stream.cz/adost/803207-a-dost-parky-videnske
      • Parta kolegů z práce chodívala o pauze na oběd do fajn restaurace. Já jako kuřák s nima nechodil a radši si dal cigárko ale jednou jsem se tam s nima šel mrknout na to jejich dobré menu.
        Fazolová polévka za 60 kč. Počítal jsem schválně počet fazolek a našel jsem tři. *1* *1* *1* *1*
        Jináč mrkni v tv na ty opravdu luxusní restaurace jaké tam mají malé porce drahejch jídel a zákusků. Stojí to hodně a je toho málo jak pro komára.
        Normální pracující člověk se z takovejch porcí pro vrabce nemůže pořádně nadlábnout. Nehledě na to že pokud tam zajde moc často tak mu to pořádně provětrá peněženku.
        A další hloupost moderních dob.
        Mám rád párek v rohlíků a šel jsem teda do stánku. Tam se na mě smál dnes již běžněj název hot dog. Ptám se paní proč se to nemůže jmenovat párek v rohlíku. Odpověd zněla protože majitel říká že hot dog zní moděrněji a bude in pro naši mládež. *1* *1* *1*
        Na konec jsi tomu přišel na kloub a říkáš mě uvažuj stojí ti to jídlo za to? . Ťo je právě to co říkám já. Většina lidí hledí v obchodě v prvé řadě na cenu a hledá slevu.
        • ano hleda slevu a pak koupi parek kde ho kg masa vyjde na 500,- neni lepsi uvarit gulas ze 100g kvalitniho masa nez z pul kg parku za stejnou cenu a nejist jedy radsi si ke gulasi dam chleba navic nez porci eckovejch parku se sajrajtem?
  • Tenhle druh vtípků nemám ráda, i když to bylo na apríla. A nezatracovala bych Babicu, podle něho jsem už docela dost uvařila - podle druhého zatím nic. Asi nemám ten správnej přístup a původ. *4*
  • Měl štěstí. Bejt to na Havla, už měl na krku žalobu.....
  • Ježiš, to je dobrý, to musím říct starý! Jaroslav Vojta.
  • Tak to je Pohlreich pekne utrel Zemakovi by evidentne nevaril a to ze se Babica jako sefkuchar do prezidentske kuchyne hodi naprosto dokonale je fakt *1* *1* *1*
    • Háčky a čárky by neškodili. Kdo to má potom luštit.
    • to je fakt, ta uroven odpovida...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit