Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já sem nevinej, já sem nevinej, ...! Ježíš Kristus byl taky nevinej a taky ho ukřižovali. Dodám ještě tři pravidla, která jsou pro zloděje, pokud se dostanou do úzkých, zcela zásadní : zatloukat, zatloukat, zatloukat. Aspoň deset let by si jistě zasloužil.
  • On ten senátor Dienstbier je pěkný vychcánek. Je to rychlokvaška, která myslí jen na svoji kariéru. Na ty, za které má ČSSD bojovat, na ty zvysoka kálí.
  • Tak nesl ty peníze, nebo ne? Říká že pro Jirku ,ale když to bylo víno???Čert se v tom vyznej.
  • Tak tohle bych mu i věřila.
  • Ten chudáček Rath je prolhaný až hrůza. Před soudem nejprve vykřikuje, jak je nevinný, a vzápětí prý peníze sháněl pro senátora Dientsbiera. Možné budou zřejmě obě varianty, jedna obžaloby, že Rath je obyčejný podvodník a zloděj, a druhá, že část peněz opravdu šly na senátorovou prezidentskou kampaň. V obou případech jde o totéž. A doufám, že Rath bude odsouzen ne jako politik, ale řadový občan a že dostane paletu, až zčerná.
  • Tak pan soudruh doctor je dalsi na vyplatni listine Lukoilu...
    Jestlipak nekdo vi,za kterou superstranu bude kandidovat,az si odsedi trest,a Zeman jej ocisti? *3*
    Pamatujete,jak hulakal,ze nic nepovi dokud nebude po volbach-aby neublizil KSCSSD?
    *12* *12* *12*
    • Česko čeká v sobotu už třetí průvod hrdosti homosexuálů, doufám že jdeš s fotrem.
      • Muj tata jiz 30 let nezije-tak tam budes muset jit sam se svym fotrem-tez mrdkohltem,jakym jsi ty.
        Jo,to mas slaby nick-dej si tam BASTARDO. *12* *12*
        • Tak tys měl tatu?, no vidíš, a já si myslel, že tě blesk vyrazil z hajzlu.
          • Tebe matka porodila prdeli,nebot se jednalo o B U Z E R A N T A!
            Tvuj bratr je H O V N O....
        • Promiň troglodite, já sedím na tribuně, tak ti zamávám.
          • Primitiiivni bastarde-jak vis,ze tam budes sedet?Pokud vim,tak budes klecet a vysavat svy stary C U R A K A. *6* *12*
          • Seš tupé, vypatlané, bolševické pako. Nic víc, nic míň!
  • Kukačka dientsbír pude kukat *1*
  • Fakta nezmenite, jen zbytecne vypadate jako primitiv. *1*
    • Klikla jsem na reakci "oblukovi", ale vzniklo nove vlakno. *1*
  • Ten Rath je ale lidumil, ale do vlastní kapsy
  • Obžalovaný obecně může vypovídat co chce, včetně nepravdy a to zcela beztrestně.

Tak proč by Rath nenalhal něco i na spolustraníky ...
    • OMYL-muze lhat jakkoli o sobe,jako o obvinenem,nebo podezrelem.O primych pribuznych muze tez lhat.
      Ale nesmi hazet kriva obvineni na jine,to soudy musi brat,jako krivou vypoved,nebo poplasnou zpravu.
      • obecně lze říct tolik. Lhát může každý jde-li o vytěžování svědků a nebyli-li zahájeny kroky trestně právního řízení. Tedy pokud Vás PČR pozve že by rádi info a neřeknou Vám že se jedná o výslech a nejste-li poučeni o právech svědka potom jim můžete odříkat Vrchlického nebo Babičku od B.Němcové a nic se neděje.
        Jde li o plnohodnotný výslech tak to už je jiná ... křivé svědectví, křivé obvinění, nařknutí,...atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit