Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • obecně lze říct tolik. Lhát může každý jde-li o vytěžování svědků a nebyli-li zahájeny kroky trestně právního řízení. Tedy pokud Vás PČR pozve že by rádi info a neřeknou Vám že se jedná o výslech a nejste-li poučeni o právech svědka potom jim můžete odříkat Vrchlického nebo Babičku od B.Němcové a nic se neděje.
    Jde li o plnohodnotný výslech tak to už je jiná ... křivé svědectví, křivé obvinění, nařknutí,...atd.
  • Já sem nevinej, já sem nevinej, ...! Ježíš Kristus byl taky nevinej a taky ho ukřižovali. Dodám ještě tři pravidla, která jsou pro zloděje, pokud se dostanou do úzkých, zcela zásadní : zatloukat, zatloukat, zatloukat. Aspoň deset let by si jistě zasloužil.
  • On ten senátor Dienstbier je pěkný vychcánek. Je to rychlokvaška, která myslí jen na svoji kariéru. Na ty, za které má ČSSD bojovat, na ty zvysoka kálí.
  • Tak nesl ty peníze, nebo ne? Říká že pro Jirku ,ale když to bylo víno???Čert se v tom vyznej.
  • Tak tohle bych mu i věřila.
  • Ten chudáček Rath je prolhaný až hrůza. Před soudem nejprve vykřikuje, jak je nevinný, a vzápětí prý peníze sháněl pro senátora Dientsbiera. Možné budou zřejmě obě varianty, jedna obžaloby, že Rath je obyčejný podvodník a zloděj, a druhá, že část peněz opravdu šly na senátorovou prezidentskou kampaň. V obou případech jde o totéž. A doufám, že Rath bude odsouzen ne jako politik, ale řadový občan a že dostane paletu, až zčerná.
  • Ta kauza by se měla správně jmenovat kauza Salačové, nikoliv Ratha, protože zatím mají pouze jednoho sprostého zločince, který se přiznal a jehož přiznání bylo zhudebněno. Rath by měl správně vystupovat jako svědek a i to by bylo problematické, protože se s tím babochlapem vůbec neznali- možná o ni někde na náměstí opřel bicykl. Rozdíl mezi úplatkem a sponzorským darem resp. provizí je v tomto podělaném státě většinou málo patrný. Pokud to soud nedokáže pochopit, tak bude nutno pozavírat všechny politiky komplet, protože žádná partaj nežije jenom ze členských příspěvků! Kromě toho nevím, co ho to napadlo shánět prachy pro takového morálního kripla, jako je mladý Dienstbier, který se ho pak ani v nejmenším nezastal!
  • Primitiiivni bastarde-jak vis,ze tam budes sedet?Pokud vim,tak budes klecet a vysavat svy stary C U R A K A. *6* *12*
  • Tebe matka porodila prdeli,nebot se jednalo o B U Z E R A N T A!
    Tvuj bratr je H O V N O....
  • Seš tupé, vypatlané, bolševické pako. Nic víc, nic míň!
  • Tak tys měl tatu?, no vidíš, a já si myslel, že tě blesk vyrazil z hajzlu.
  • Promiň troglodite, já sedím na tribuně, tak ti zamávám.
  • Muj tata jiz 30 let nezije-tak tam budes muset jit sam se svym fotrem-tez mrdkohltem,jakym jsi ty.
    Jo,to mas slaby nick-dej si tam BASTARDO. *12* *12*
  • Česko čeká v sobotu už třetí průvod hrdosti homosexuálů, doufám že jdeš s fotrem.
  • OMYL-muze lhat jakkoli o sobe,jako o obvinenem,nebo podezrelem.O primych pribuznych muze tez lhat.
    Ale nesmi hazet kriva obvineni na jine,to soudy musi brat,jako krivou vypoved,nebo poplasnou zpravu.
  • Nemcova nekdy "myslela"?Ta mysli az ted ,snazi se byt vtipna,vzdyt ji jde o koryto.
  • Tak pan soudruh doctor je dalsi na vyplatni listine Lukoilu...
    Jestlipak nekdo vi,za kterou superstranu bude kandidovat,az si odsedi trest,a Zeman jej ocisti? *3*
    Pamatujete,jak hulakal,ze nic nepovi dokud nebude po volbach-aby neublizil KSCSSD?
    *12* *12* *12*
  • Kukačka dientsbír pude kukat *1*
  • Soudruhu, tvoje reakce odpovídá tvému přesvědčení.
  • Klikla jsem na reakci "oblukovi", ale vzniklo nove vlakno. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit