Přejít na výpis diskuzí

Bývalého agenta otrávili sovětským jedem. Jak se dostal do Británie?

12.3.2018 21:15
luk 28 příspěvků

Otrávení agenta Sergeje Skripala a jeho dcery v anglickém Salisbury má s největší pravděpodobností na svědomí Rusko. Prohlásila to britská premiérka Theresa Mayová. Podle níž už předvolán ruský velvyslanec v Londýně, který má vysvětlit, jak se dostala nervová látka vyvinutá v Rusku do Británie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Snažíš se tu marně ruský trolle! Existují jasné důkazy, že Novičok byl z Ruska a likvidace Skripala je součástí dlouhodobého ruského programu, ve kterém se hodí kdejaký dement, aby to zpochybňoval. Jak je to dlouho co jsi ty a jeden blbec z Hradu tvrdili, že Krym nikdo neobsadil, že je to výmysl Ukrajiny a že žádný ruský voják na území Krymu nikdy nevstoupil. *11*
 • josef.servit.9
  Slavkov obrněné transportéry USA, Estonsko Britské tanky, atd. Slovensko začne provozovat letiště Piešťany a Košice! Všechno se urychleně připravuje?Já bych těm slovanům moc nevěřil, nesežerou co jim předhodíte a silou to také nepůjde! Mají velké zkušenosti se Sověty! Kiska je největší průúserr za posledních dvacet let!
 • Co pamatuji, tak Anglické království chtělo vždy klid a mír pro své občany. Evropské státy to pocítily v třicátých létech, kdy v Mnichově Anglie spolu Francií a Itálií zachránily Evropu od llWW......? Později se situace obrátila a tisíce námořníků a letců z celého kontinentu položili životy za královnu. Nebýt materiální pomoci USA a ofenzivy po celé délce fronty mezi Německem a bývalým SSSR, tak se dnes v Londýně mluví německy.
 • Takže kdyby třeba někdo zastřelil Kalouska kalašnikovem, může za to Rusko?!
  • josef.servit.9
   Je to jinak Britové to podělali s Brexitem tak potřebují odklonit svoji neschopnost!
 • USA úzce spolupracovaly s Uzbekistánem při zničení nákazy pozemků, na nichž se zkoušela nervově paralytická látka Novičok, jíž byl ve Velké Británii otráven bývalý plukovník rozvědky Sergej Skripal a jeho dcera Julie. Vyplývá to z článku uveřejněného v listě The New York Times v roce 1999. „Uzbekistánský prezident Islam Karimov, znepokojený zdravím občanů a vlivem chemických látek na životní prostředí, se rozhodl zbavit se zbraní hromadného ničení. Od té doby začala jeho vláda úzce spolupracovat s americkým obranným rezortem.
  • A co tím chtěl básník říct? Každý ví, že Novičok mají jedině Rusové a ti ho taky použili. K čemu jsou vlastizrádcovské bláboly o protichemické ochraně v ČR a NATO apod? V Rusku v současné době vládne fašismus, hospodářství jde pod vedením Putina do kytek a jediné co takovým režimům zbývá je vraždit opozici a obsazovat okolní státy - přesně jako to dělal Adolf Hitler. Na tom nic nezmění ani Ruskem placené lži ani blábolení legračního staříka Miloše Zemana.
 • Kúpil špatný kokaín asi ve večerce,kde pracoval vietnamský agent ksi ksao.
 • U nás v mrazáku v marketu Billa prodávají ruskou zmrzlinu! Jak se tam proboha dostala? ))))))))
 • To to trvalo. Ve čtvrtek konečně může začít válka s Ruskem. *9*
 • sovětským tedy více jak 20 let starým? *2*
 • Prý ho dovezl SOHR jako důkaz pro použití chem. zbraní v Sýrii. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit