testovaci text

Diskuse pro Článek

Bývalého agenta otrávili sovětským jedem. Jak se dostal do Británie?

12. 3. 2018 – zpravy.tiscali.cz

Otrávení agenta Sergeje Skripala a jeho dcery v anglickém Salisbury má s největší pravděpodobností na svědomí Rusko. Prohlásila to britská premiérka Theresa Mayová. Podle níž už předvolán ruský ...

zpět na Článek

komentářů v diskuzi: 24

napsat komentář

opel (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Co pamatuji, tak Anglické království chtělo vždy klid a mír pro své občany. Evropské státy to pocítily v třicátých létech, kdy v Mnichově Anglie spolu Francií a Itálií zachránily Evropu od llWW......? Později se situace obrátila a tisíce námořníků a letců z celého kontinentu položili životy za královnu. Nebýt materiální pomoci USA a ofenzivy po celé délce fronty mezi Německem a bývalým SSSR, tak se dnes v Londýně mluví německy.
včera v 15:06
vlákno reagovat

zaris tiscali.cz

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Takže kdyby třeba někdo zastřelil Kalouska kalašnikovem, může za to Rusko?!
14.3. (6 dnů)
vlákno reagovat

O.F. (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

USA úzce spolupracovaly s Uzbekistánem při zničení nákazy pozemků, na nichž se zkoušela nervově paralytická látka Novičok, jíž byl ve Velké Británii otráven bývalý plukovník rozvědky Sergej Skripal a jeho dcera Julie. Vyplývá to z článku uveřejněného v listě The New York Times v roce 1999. „Uzbekistánský prezident Islam Karimov, znepokojený zdravím občanů a vlivem chemických látek na životní prostředí, se rozhodl zbavit se zbraní hromadného ničení. Od té doby začala jeho vláda úzce spolupracovat s americkým obranným rezortem.
14.3. (6 dnů)
vlákno reagovat

Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz

Kúpil špatný kokaín asi ve večerce,kde pracoval vietnamský agent ksi ksao.
13.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

U nás v mrazáku v marketu Billa prodávají ruskou zmrzlinu! Jak se tam proboha dostala? ))))))))
13.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

O.F. (inkognito)

To to trvalo. Ve čtvrtek konečně může začít válka s Ruskem. *9*
13.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

jojo (inkognito)

6 souhlasí, 1 nesouhlasí

sovětským tedy více jak 20 let starým? *2*
13.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

tirador tiscali.cz

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

Prý ho dovezl SOHR jako důkaz pro použití chem. zbraní v Sýrii. *1*
13.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

vitastrnad tiscali.cz

5 souhlasí, 1 nesouhlasí

Je vidět, že nezklamali. Hned je znám viník. V Iráku taky měl Hussein chemické zbraně. V Anglii taky havarovalo letadlo, kam přinesl občan z Lybie bombu, přesto, že cestující prošli 2kontrolami pasažérů. A přesto, že bylo hned vyšetřování zastaveno. Holandské letadlo taky odstřelili Rusové. Nevadí vůbec, že Rusko nebylo k vyšetřování přizváno a zatím jsme nevideli žádné přímé důkazy. Je třeba si najít viníka, aby se mohlo pokračovat ve špinavé politice
13.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

jojo (inkognito)

9 souhlasí, 0 nesouhlasí

Bude to jako s Litviněnkem. Ten po přeběhnutí pracoval pro britskou Mi6, ale ta když z něho dostala co potřebovala, tak ho vyšplouchla (už byl nežádoucí) a odstavila od zpravodajské činnosti a tím i od prostředků. Litviněnko zklamaný přístupem Británie si domluvil s ruskými úřady návrat do vlasti a beztrestnost, když poskytne Rusku citlivé informace, související s jeho činností v Mi6, než byl z ní vyhozen na dlažbu. To Británie nemohla dopustit a tak Litviněnka Mi6 a s pomocí radioaktivního polonia dodaných kolegy z CIA Litviněnka zlikvidovali a ještě Litviněnko přitom dobře posloužil k celosvětovému očernění Ruska, jako vraha. Samozřejmě bez důkazů, ale tím se západní mainstream nikdy netrápí. Stačí pouhé nařčení a západní propaganda už se postará aby se ze stokrát opakované lži stala pravda.
13.3. (7 dnů)
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.