Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsou to vsechno dobytkove, podvrataci a zlodeji napric polit. spektrem. *11* *12* *16*
  • Autor říká, že oněch 5-6 účastníků Lánské schůzky jsou Zemanovy loutky - možná. Ale to i těch 20 členů orgánu ČSSD , kteří hlasovali za usnesení , aby Sobotka převzal odpovědnost za výsledek voleb - jsou také Zemanovy loutky?(Mimo jiné to usnesení platí a Sobotka by jej měl splnit). A čí jsou pak loutky Sobotka, Zaorálek a zejména Dientsbier? Logika říká, že asi pana Bakaly. ČSSD si musí vybrat buď jsou stranou dělníků a pracujících lidí, nebo Bakalovým přívěškem navazujícím na kuhandl s privatizací OKD a 44000 bytů, které dostal Bakala za hubičku, kde "Slávek" hraje hlavní roli. Ta mediální "poprava" Haška a spol. je jen pravdoláskovým svinstvem, kdy bakalomédia plus pravdolásková ČT předvádí jak to umí, je to splátka dluhu Sobotkovi od Bakaly a spol. - až si to autentická ČSSD uvědomí, tak Sobotka skončí. Havlisté jsou teď rozlezlí po všech politických stranách (snad jen v KSČM ne), to je dnes to největší nebezpečí pro český národ a to bez ohledu pravolevého dělení společnosti. Pokud se jich strany nezbaví špatně to skončí. Celou scénu pak doplňují chameleoni typu Chovance, ze kterých kape zbabělost jako z napité houby. ČSSD má v rukou to zda budou další předčasné volby - pokud se exemplárně zbaví části svého vedení - t.zv. pučistů, je to konec , může dojít k rozdělení poslaneckého klubu a možná i ČSSD, ale to jistě ti nejchytřejší (Sobotka, Zaorálek, Špidla a Dientsbier) vědí a určitě jejich osobní ambice nebudou mít přednost před zájmy ČSSD. Pokud ano, tak se ANO stane nejsilnější stranou ve sněmovně a sbohem a šáteček premiérské křeslo a předčasné volby máme hned a je to jak vystřižené z Kocourkovské kroniky.
    • To bych tak vážně netvrdil. A aby se dostala ČSSD do vůdčí role, musí se sjednotit, přestat se hašteřit a vést jednotnou politiku. Teď myslím se očistí, prostě to někdo odnese a pak si musí získat důvěru příštích voličů, lidí, sympatizantů. Jinak to holt nejde. Jestli to myslel Hašek a spol dobře nebo ne v každém případě poškodili stranu a měli by se stáhnout do ulity... než se strana stabilizuje, nebo napořád. Jinak Zemana známe, nemají ho rádi skoro žádní politici, ani já ne, tak snad ho už odstřihnou. Ať byli jeho předchůdci jakkoli ambiciózní, nesnažili se převzít moc jako toto nemehlo. Ani ten ješitný stařík Narcis...
    • Máte Zemanem schválenou argumentaci. Jen to IQ je horší.
    • Před chvílí jsem slyšel v televizi Štecha a dospěl jsem k názoru,že tahle partička nehne prstem pro zájem voličů ČSSD.Voliči nevolili ČSSD,aby pak Sobotka se svou partou spolupracoval s Kalouskem ! Voliči ČSSD rovněž doufali,že ČSSD něco udělá s církevníma restitucema,ale je jasné,že nás znovu podvedli.Myslím,že se stane ČSSD to samé co s ODS,ovšem konec bude ještě horší ! Příjemně mě překvapil Okamura,který zatím drží slovo a hodlá ve sněmovně něco udělat pro obyčejné lidi.
  • A Zeman je Putinův kašpárek! Není třeba ho vodit, reaguje na příkazy v ruštině.
  • Zemanouvou loutkou bude každý, kdo bude chtít být u korýtka. Kdo se proti němu postaví, ke korýtku se nedostane. Milošek chce veškerou moc rozhodování o všem jen a jen pro sebe. Kdo bude mít jiný názor než on - má smůlu... Nepřipomíná vám to něco? ...:-)
  • Ja v teto cele zalezitosti vidim pokus o statni prevrat.Ta Hradni zmrdka pouze vyckavala,co ta moravska luza na nej vyklopi.Udajne temer nic,ale verim tomu,ze nekdo treti je paradne informovan.
  • Tupcům co si zvolili na hrad tu ožralou kreaturu už dochází co je to za mocichtivého intrikána, který se neštítí žádné podlosti.
  • Nevolit ČSSD, jedině KSČM.
    • Estebackej C U R A K U,uz s tim kradenim nicku jsi fakt trapnej. *12* *12* *12*
    • Zloději nicku, zločince z KSČ(m)m pohrobka zrůdné fašistické KSČ může volit jedině stejný zločinec nebo naprostý p.tomec.
      • Chtěl jsem říct TOP-09 poplet jsem to, to je ta zrůdná fašistická strana, tak pardon.
  • To je zcela jistě pravda. Současně je však směšné pozorovat snahu prezentovat
    Sobotku jako Mirka Dušína. Sobotka je zodpovědný za lumpárnu jménem prodej OKD
    a je napojený na svého kamaráda a kmotra v jednom Pokorného.
    Ukázal se jako slabej předseda který stranické rozhádané klubko hadů nedokázal
    zvládnout a málem ho to stálo křeslo šéfa strany.
    Roky oblboval voliče ČSSD pohádkou o jednotné straně ve které s kolegou Haškem
    táhnou za jeden provaz. No málem se na provazu který v Lánech upletl Hašek houpal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit