Přejít na výpis diskuzí

Carnajev byl formálně obviněn za útok v Bostonu, hrozí mu trest smrti

22.4.2013 20:16
17 příspěvků

Zraněný Džochar Carnajev, podezřelý z podílu na pumovém útoku při maratonu v Bostonu, byl dnes na nemocničním lůžku formálně obviněn z použití zbraně hromadného ničení a zlovolného ničení majetku s následkem zabití. Bude-li shledán vinným, hrozí mu trest smrti. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • No tak se nám to zvrhlo...Razovity ostravski kmotr z ODS asi moc necestuje, aby zjistil, jaký je rozdíl mezi životem ve státech kapitalistických a socialistických (či bývalých socialistických). A každý má život, jaký si ho udělá. Línej a nezodpovědnej bude vždy toužit po jistotách, který mu někdo zaručí, než?
  • Jen abys nechcíp na "kvalitní" stravu, nebo tě nepřepadla Havlova mládež a neubila tě někde na chodníku, i když ti to nepřeji.
 • Pověsit ho, komunistu!
  • Zeman je náš president, zatím velmi dobrý, nejlepší po puči v roce 89. *14* *14* *14* *14* *14*
 • správně
 • To kmotr z ODS: Soudruhu z ODS, jsi vedle, jak ta jedle, ale Vám se kdejaká špinavost hodí, abyste ze všeho obvinili vždy někoho jiného, než sami sebe... Amerika má aspoň pořádnou jurisdikci a policii, která dokázala v rekordně krátké době dopadnout oba pachatele. Mladý zločinec, i přesto, že se jeví spíše jako spolupachatel by měl být po zásluze potrestán, tak jak by se s teroristy mělo zacházet- tedy když si neváží cizích životů, neměl by ani on mít nárok na život...PS: Ostatně policie prokázala, že se chystali na další atentáty. Mají takové lidi nárok na život? Za sebe říkám, NIKOLIV!!!!! *10* *9* *7* *16*
  • Kozomrde mazej za kozou, už teskní.Už toho blití nechej parchante!! *2*
   • Ahoj, jaké je to s kozou? Za odpověď předem děkuji.
    • Kozu jebe Pišta v chlívku!! *15*
   • FBI kvůli útoku v Bostonu čelí kritice za možné selhání, přečti si tohle ve druhém článku zkurvenče!!
 • A kteří to jsou? Budu je volit taky,ale myslím že je nenajdu. *16*
  • Taky je budu volit, ale nevím, kteří to jsou.
 • Nejsem příznivec pumových útoků a nesouhlasím s terorismem v jakékoliv podobě, ovšem stejně upřímně nenávidím USA, protože naši zemi potažmo zatáhly do odporného a zrůdného kapitalismu, a já už jen vzpomínám na stát, kde měl každý práci (dokonce i Romové...), kde mléko nebyla jen latexová voda a šlo z něj udělat kyšku, kde párek koupený na nádraží byl skutečně z masa a neobsahoval pomleté zdechliny dochucené posypovou soli z Polska, kde se sice stála fronta na libové maso, ale to maso nebylo křehčené a klidně se mohlo jmenovat třeba i ekologické, kde rohlík voněl čerstvostí a nebyl tzv. dopékaný, kde v potravinách nebyly samé éčka, kde zelenina neobsahovala dusičnany, kde jogurt byl pěkně hustý a ne nějaká slazená břečka, kde z každé silnice byl krásný výhled na báječnou krajinu a ne na miliony billboardů, kde na soudech a letištích byl člověk svobodný a byla ctěna presumpce neviny a ne jako dnes preventivně podezřelý nucen procházet bezpečnostním rámem, kde jste s autem nemusel jezdit na technické prohlídky a přesto bylo na silnicích bezpečno, kde soudy skutečně soudily zločince a neexistovala justiční a exekutorská mafie, kde na silnicích nechyběl jediný kanálový poklop, kde lidé pili na zdraví a ne na svou smrt metylalkohol, kde se u lékaře a v nemocnicích nic neplatilo, kde si pracující do práce kupovali týdenní jízdenky za cenu skoro jedné jízdy, kde zaměstnanci jezdili zdarma do lázní a po návratu jim na ROH ještě proplatili jízdenku z vlaku, kde žáden ředitel nevytuneloval podnik a nevyhodil dělníky na dlažbu, kde nebyly Úřady práce – protože nebyli nezaměstnaní, kde sice jedna politická strana měla absolutní moc, ale zato jste měli jistotu, že Vám nikdo neprodlouží věkový limit do důchodu, kde stát vyplácel porodné a pohřebné, kde jste kvůli nezaplacení 100 Kč pokuty nepřišli o byt a nestali se bezdomovci, kde se sice nejezdilo lyžovat do Alp, ale zase jste měli jistotu, že dostanete kdykoliv půjčku, kterou bez sebemenších problému splatíte, kde mládež uvolnila místo starším v MHD, kde nebyli narkomani, kde zítřek nebyl velkou neznámou a lidé se netřásli strachy o budoucnost, kde Policie nemlátila účastníky prvomájových pochodů ale naopak je chránila . Jedno vím ale dnes už jistě díky kapitalistům. V příštích volbách volím ty, kteří nekradou a netunelují.
  • Přečet jsem si to a je to stoprocentní pravda, smrt odpornému kapitalizmu!!
  • ... tipni si, kolik lidi si precte tvuj roman cely
   • Já ho četl. A má pravdu. Jen lhář bude tvrdit, že to tak nebylo.
    • ... podsouvej, co chceš, je mi to fuk, Ferdo :)))
     ... kdo má ho*no na práci, čte plky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit