Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://dotsub.com/view/2c333591-e745-424c-a250-e5dc7dc8d14f obamam má na krku obvinění, udělá cokoliv aby odvedl pozornost....... boston je další 11.9 a vy to mu všichni věříte :-D
    • Jen tak na okraj. Je jedno kdo tam vládne (myslím tím jednotlivce)---systém je kapitalistický. Důležité je jak se chová ten či onen stát vůči jinému. Česko, bohužel je přidřisráč veškerému svinstvu co je mu podhozeno. není to jen díky Klausovi či Nečasovi, je to vůči celku, celé české hnusné pravicové vládě. A odsereme to my, lidi , kteří tvoříme a jsme součásti českého státu.
  • To je mi novinka, povolení k držení zbraně. Dosud jsem se bláhově domníval (sorry), že amík si zbraň koupí a poté nechá zaregistrovat.
    Mimochodem kdopak asi čečenské teroristy vycvičil a poskytl jim v zemi zaslíbené povolení k pobytu, kterého se mnoho slušných lidí nikdy nedočká?
  • Slyšel jsem,že tito kovbojové v r.1947 nechtěli vpustit do USA Hanzelku a Zikmunda jako nevěrohodné občany.Co tomu říkáte hujeři USA.Mám tam 100 let příbuzné a nemám zájem tam jet,ale do SSSR jsem se rád podíval a byl jsem mile překvapen,ale nebylo to s Čedokem.Od těch dob si Rusů vážím krom hloupého Brežněva,který měl stejný manýr jako Busch ml.
    • A s jakou cestovkou jsi v tom Rusku byl? S Wehrmachtem? *5*
  • Nepožadovalo náhodou Rusko vydání těchto hochů k výslechu?.Nepodporoval kapitalismus USA Čečensko ,když to Rusko tam rovnalo,aby muslimové zapúlavovaly Evropu?Myslím,že sklízí to co samo zaselo a nebo je to jinak.Místo,aby se montovalo všude a do všeho se učilo zeměpis,aby nás tady humanitárně nepřišlo bombardovat jako se jim to již párkrát stalo v Plzni,Ústí a v Praze.
  • Teď poslouchám na CT, že ruské tajné služby skoro před rokem kontaktovaly americké kolegy a zádaly o proverení staršího z bratrů s ohledem na napojení na muslimské fanatiky. Amíci se na to z vysoka v y s r a l i (anebo taky ne a jen je sledovali a pumový útok jim vlastně k něčemu nahrává...). To teprve uvidíme, kde povedou "nitky vyšetřování" a která svobodná země bude poté vybombardována. O tom jak přemýšlí většina amerických mamlasů, svědčí vyhrůžky na sociálních sítích, že vybombarduji dokonce Českou republiku i když ta s atentátem nemá nic společného. Dokonce v té věci zasahoval i náš velvyslanec. USA je prostě nevyzpytatelná země, která humanitárně zbombarduje kdejakou zemi, jen aby mohly žido-zednářské skupiny zbrojařů vyrábět bomby a rakety. Prostě pokud jde o dolary, tak je jedno co je pravda a co lež, důležité je aby se rozpoutala nějaká válka a účel je splněn...
    • Co delaly americky tajny sluzby? Stouraly se v riti? NA jedne strane vi o kazdym listecku co se pohne na druhym konci sveta a doma jsou slepi? Neverim. Nekomu se to hodilo do kramu, tak to proste ucelne prehledli...
    • Možná by stálo za to pčipomenout Sadamovy zbraně hromadného ničení, kvůli kterám se provedla agrese na tento asijský stát a dodnes se marně hledají a zcela jistě ani nikdy už nenajdou. I britský premiér už přiznal, že to byla lež a šlo o to povraždit během humanitárních bombardování co nejvíce žen a dětí a doplnit si sklady novými zbraněmi...
  • Tož ja korektor, sem uplný dedement. *16*
  • ... chce to, aby byl ne elektrickém křeslu v dobré kondici
    • Aby si moh pořádně zařvat.
    • (na)
  • ty amerikansky dyliny ho napred za tezky prachy vyleci , potom se potahne nejakej nestranej proces nekolik let , zase za prachy vydreny z ubohych cernych sberacu bavlny z alabamy a potom ho za prachy z kterych by mohl u nas v Cecensku zit nejeden budouci terorista mnoho let a naucit se v ruznych zajmovych krouzcich odpalovat ruzne druhy bomb , obesi nebo tak neco. No uznejte mili Cecenci , nejsou to paka ??
    • ... si docela magor
    • No, jo v CCCP by vyřešili rychle: prostě by ho v tom špitále umlátili. Jako nedávno umlátili bachaři toho kritika putinismu, na jeho jméno si nevzpomínám.
      • CCCP pres 20 let neexistuje. To te ve skole neuci?
        • Oficiálně ne, ale metody jsou furt stejný.
      • Amerikáni, modlete se aby nepromluvil. Možná byste museli hledat jiného teroristu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit