Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale no tak míli britové ,lybii jste zmršili s frantikama spolu.A teď utikate od zodpovědnosti. :-(
  • Rusáci by prý taky rádi do Evropy. Prý kvůli vodce. *15*
  • Co jeden může očekávat od skotu, že? *14*
  • Začíná to tím, že si nemůžete sednout za volat nalitej a končí to tím, že nemůžete nechat řídit 10letýho kluka, abyste si mohli v zadu na sedačce dejchnout.
  • Aby se z toho chlastu Evropa nepodělala. Jen si všimněte, jak zásadně se liší přístup společnosti k alkoholikům od přístupu ke kuřákům. Cigarety a kouření se plošně odsoudilo a udělala se z toho "ošklivá" věc. Kdežto pití chlastu je skoro něco hodného obdivu. "Vychutnat" si panáka skotské, sklenici vína, či piva je přeci něco správného. Samozřejmě, že nezůstane u jedné sklenice. *1*
    • Škodí jedno i druhé. Kuřák však škodí i těm kdo musí proti své vůli vdechovat jím produkované dýmy. Jsem pro vytvoření speciálních označených kuřáckých restaurací, kam jako nekuřák nepůjdu. A také je správný zákaz kouření na veřejných místech. Proč bych musel vdechovat kouř když čekám na autobus nebo když jdu po městě a někdo vedle mne kouří? Je to ovšem otázka slušnosti nezapálit si v davu lidí stejně jako slušný člověk nebude konat svou potřebu mezi lidmi. Jsem ale pro to, aby se třeba v parcích vytvořily speciální označené "Raucherplätze", kde by se kuřáci mohli oddávat své neřesti. *4*

      Alkoholik škodí především sám sobě. I když pod vlivem alkoholu může obtěžovat nebo být agresivní a ohrožovat lidi. Nebo třeba tím, že hrozí pozvracení cenností.Tak co s tím? *1*
      • Pouze opakuješ neustále opakovanou lež.

        Kuřák:
        1. Ohrožuje tvé zdraví pouze v kuřácké hospodě, kam jsi zašel zcela dobrovolně. Je to jako jít po kolejích a stěžovat si, že mne tam ohrožuje vlak. Jak tě ohrožuje na ulici ve srovnání třeba se zplodinami tvého auta? Myslím že škodlivost je jasně ve prospěch těch zplodin z tvého auta.

        Alkoholik:
        1. Násilí na veřejnosti, v hospodách.
        2. Domácí násilí (mlácení dětí a manželek)
        3. Rušení nočního klidu vyřváváním
        4. Znečišťování veřejných i soukromých prostranství močením, odhazováním prázných obalů od nápojů
        • Jakou lež? Vždyť říkám vlastně to samé.
          • Jo, promiň, nedočetl jsem to přesně. To už je ta alergie na to časté tvrzení, že kuřák škodí všem ostatním, kdežto alkoholik jen sobě.
            • U cigaret bych tomu rozuměl ale co elektronické cigarety? Těmi nikoho svým kouřem neobtěžuji, přesto je na ně v zákoně nahlíženo jako na cigarety...
            • To nic. Já jsem sice nekuřák, ale nebudu tě přesvědčovat, abys přestal kouřit. Pokud bys mě ovšem zval, abych s tebou poseděl v kuřárně, tak bych s díky odmítl. *4*
        • 5. Ničení veřejného i soukromého majetku (ničení dopr. značení, převracení popelnic, zrcátka a antény na autech + jejich poškrábání atd., atd
          6. Řízení motorového vozidla (i kola) pod vlivem alkoholu

          Tak kdo je sakra pro ostatní nebezpečnější? Už přestaňte o těch kuřácích lhát a nad alkoholiky zavírat oči. Je to přesně naopak. Pokud vás kuřák ohrožuje cigaretovým kouřem, tak si za to často můžete sami návštěvou kuřáckých hospod. Ale alkoholik může kdykoliv ohrozit kohokoliv jiného a také to dělá. Stačí si najít statistiky o kontrolách na alkohol za volantem.
  • "bijec"?Neuvěřitelné, že už se kdejaká umouněná lopata dostává ke klávesám.Jo bývaly doby kdy tady k tomu zasedali normální přispivatelé.Nyní každý umouněný šmudla v oranžové kazajce chce být vidět.
  • Nechapu jednu vec proc ma "uprchikum" ekonomickejm vyzirkum pomahat EU a ne jejich muslimsti bratri v SUPER bohatych Emiratech, ABu Zabi a podpodne?????
    • No protože nejde v prvé řadě o pomoc, ale o řízenou islamizaci Evropy. A ptejme se "qui bono", v zájmu koho je rozložená a slabá Evropa a komu naopak vadí prosperující EU, budoucí USE. Takže nikdo mi nevyvrátí, že je to řízená invaze islamáckých nájezdníků.
  • ... tiscaláci, vaše občasné blokování mi neva, mám lepčí zábavu, proč se tak shazujete?
  • pravými jmény.Příčinou momentálních celoevropských potíží jsou bandy vetřelců. Vetřelců kteří tady drze míří z blízka i daleka.Mnozí tady táhnou s malými smrady, nemohoucími starci a stařenami na vozících.A o toto všechno se má unie postarat.Jen tak, že se sama banda rozhodla.Takže bude míň na důchody, míň na zdravotnictví na školství .....Prostě cizokrajná banda se rozhodla, že se bude mít též dobře.Za naše.Taková logika je všude na světě směšná.Vůbec ale vůbec si ji nikde nepřipouštějí.Prostě takové termity ani omylem nevpustí.Aktuálně je tedy na nás co udělat pro to, abychom vetřelce odradili případně jim zdejší pobyt co nejvíce pokrátili.Děláme to pro sebe i naše děcka.
    • ... tvou potíží je neschopnost oddělit věty mezerou, nikdo tě pak dál nečte, k*kůtku :)))
      • Antiparoubek & prdící?
        • ... tvůj problém, ale díky za projev popularity, asi má jisté charizma :)))
  • Už ten nadpis je ho.vadina........
    • ... ano, stejně jako tvůj ubohý "intelekt", srááči :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit