Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Česká televize potvrdila konec ČT3, posledním pořadem bude Saturnin

    Velká škoda, že se nezruší úplně 

    • Jestliže Babiš nedostatečně profesionálně zatančil na předpisech, potrestejme ho za neprofesionalitu, ale ne zato, že vstoupil do politiky a tam zabral místo. Ale míra nenávisti vůči němu byla uměle, účelově vytvořena a živena . Bez Babiše by některá media,zvláště ČT,musela zredukovat své stránky a výplody na polovinu.

  • Stejně je krásné, jak redakce "kličkuje" mezi tématy.

    Je to úsměvné. Na téma exkurzí do války, kde cestuje Vítek s ruksakem na zádech se nediskutuje. Nad tématy jako je zdražování se nediskutuje, na téma pozdějšího odchodu do důchodu se nediskutuje - ale o Fantomasovi, to ano. 

    Vůbec se nehněvám a nerozčiluji, jenom se směji. 

    • Tak co víme Vítek je děcko co si hraje na hrdinu pomocí billboardů.Navic nemá .Pak je to pitomec ,protože jet ve vlaku a v jednom kupé představitelé naší vlády, je bezpečnostní riziko(vzpomeňme na polske letadlo).

      Náš nejoblíbenější politik Fiala je tak oblíben , že se před úřadem vlády zastřelí chlap.Opravdu jasnější signál už dostat nemohl.

      A thaiwanec v domově důchodců ,zvaný Senat klidně může dožít.

      • Ten nebohý senior spáchal sebevraždu zastřelením prý na podporu fialové vlády. Tak pozor na dezinformace. Vítek na ně má batoh. 

  • Co si ještě chce ta vládní svoloč dovolit? Tak že na  ČT už bude koukat jen Fialový hnus.

  • Pánové, soudruzi, svazáci, starší pionýři! Nemají to televizáci v redakcích lehké! Např. akce "válečná zpravodajství". Nikoho, absolutně nikoho to nezajímá. Dost dlouho bývalo hned úvodu Zpráv. Takže v pohodě si stačilo takové zpravodajství pustit až po 10 minutách. Aktuálně vkládají  mazané redakce válčení kdykoliv. Divák musí být ve střehu! Včas pohotově namačkat na ovladači to co jej opravdu zajímá. Nikdo to nemá lehké. Ani tam ani u nás!

    • Já jsem to již před několika léty vyřešil jednou provždy a to tak, že jsem zrušil všechny TV kanály včetně antény. Teď používám televizní přístroj jen na internet a tam otevírám tu červenou Tubu, kde si vyberu téma podle nálady a jen to, co mne zajímá a dělá mi dobře. Na tiscali proběhnu zprávy, abych se potěšil s přítomnými komentujícími 🙂 a byl tak chvilku mezi lidmi, a občas si přečtu titulky zpráv na "Právě dnes" -  a to je vše. 😎

  • Válcová í opozice pokračuje. Poskokové vlády v Senátu udělají cokoliv co si fialoví zmetkové budou přát. Prý pojistka demokracie! Slouhové vlády to jsou. 

  • KIMCID

    Ano čt bude ještě více zpolitizováno.

    • A to jde ještě víc? To snad ani není možné. 🥴

      • KIMCID

        výhoda je že na to nekoukám a ani to neplatím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit