Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mnoho z nás se slzou v oku zavzpomíná na ty nezávadné a chutné české potraviny v šedých obalech. Dnes musíme kupovat šmejd, ohrožující naše zdraví ale zato v krásných barevných obalech.
  • Článek mě překvapil a pořád si ještě myslím, že je to vtip. Že to není Chuck, ale nějaký sešlý strejda, kterému kámoši v hospodě namluvili, že mu je podobný.
  • fakt dobrý
  • Já si myslím, že to je jedna z mála vtipných reklam, je to typické české a to je ono *4*
  • Toto je celkem rozumná reklama.Jsou zde o hodně horší.Patrně si říkají,čím stupidní a idiotská reklama tím
    lépe.Lze je i slyšet na našich rádoby "světových komerčních rádiích".Měl by už konečně takovou stupiditu někdo zastavit.
  • Mnoho z nás se slzou v oku zavzpomíná na slavnou Vosunajazyku.com a na její genialitu. Díky pane Jaroši
  • ... tak konečně něco o tom dblv vím, jinak jsem měl strach, že to má něco s Noriskou ... furt to leze po monitoru, že už ani srv kde tj neotvírám ...
  • Po nejlepší reklamě ,, a bude mít i zahnuté zuby ´´ je s Chuckem velmi podařená a pěkná reklama zvlášť s bruslíííí . Super jen tak dál .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit