Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Expert z fotbalového prostředí. No toto?
  • Ukrajinský soud na základě důkazů odsoudil politickou prominentku za tunelování země, ona sama je politička, podnikatelka atd. Detaily neznám, buď byla Tymošenková tak slušná, že neměla na nikoho z protistrany materiály, kterými by je vydírala (což se m nezdá, podle toho, jak se obratně chová ve vězení) nebo, a to se mi jeví pravděpodobnější, "příliš hlasitě mlaskala", takže od ní dali všichni její "ochránci" doma ruce pryč. Nebo si jí zvolili jako obětního beránka, ale to mi nedává smysl, na to je moc bohatá a známá. Vidím to tak, že to asi fakt s tím kradením přehnala. Kéž by to tak fungovalo i u nás, Ukrajinci jsou asi z jiného těsta.
    • NO kdyby byla čistá, nepřesídlil by její drahý k nám, a naši milení volení by se jí nezastávali....
      jinak si nedovedu vysvětli proč by jí fandili, když ona "údajně stranila rusku... což je velmi a velmi podivné.
    • Učebnicový příklad spekulace.
    • něco mezi tím..
  • Nejlíp by kopálisti udělali aby si šli čutat jinám,třeba u nich doma na dvorku,stejně nejsou amaterští fotbalisti !!!
  • Na každém rohu policista,a o tom to je a prominent bolševického režimu Lička stejně jako celá fotbalová generalita bolševické provenience to "tak špatně nevidí"...hrát fotbal a radovat se z gólů,když v zemi je kriminalizována politická opozice(a dost možná i vítěz zfalšovaných voleb),je pro tenhle dobytek asi v pořádku,byznys po bolševicku... *12*
  • Já nechápu,proč ti naši političtí blbečkové musí do všeho plést politiku.Jakjo kdybychom neměli svých starostí dost.Jen odpírají pozornost od našich problémů poukazováním na nedostatky někoho jiného.Proč pořád chtějí někoho osvobozovat,kázat jak se má chovat
    a papouškovat to,co američtí zabedněnci vymyslí.Nemají průkazné informace o tom,co se vlastně na Ukrajině dělo,nehledě k faktu,že si má tyto problémy řešit jejich aktéři.To,že máme v parlamentu kriminálníky právoplatně odsouzené,že nám politikou hýbají pražští lumpové a kmotři.že Kalousek,Vondra a další z vlády rozkrádají zcela beztrestně náš majetek,který ještě budovali naši dědové jim jaksi nevadí.Je mi z toho všeho až blivno!.
    *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Co se divíte, mají v tom praxi, nejezdilo se na OH, na mistráky.. tož holt naši "pravicoví" . CO SE V MLÁDÍ NAUČILI NYNÍ JAK KDYŽ NAŠLI. VČETNĚ TOHO ŽE UŽ ZASE servilně POSLUHUJÍ VELKÉMU BRATRU... chi chi chi
      Co mi ale vrtá hlavou, je ta prapodivná nelogičnost..tvrdí nám, že dostala basu za nadržování Rusku ve smlouvách o ropě- tuším. Zato ji místní domácí vláda postihla - tedy za poškozování ukrajinského lidu a státu. . Nechápu proč se jí zastávají, když sami se snaží zachovávat určitý odstup , a tzv. spojenectví jen se zaťatými zuby, protože je potřebují..Naproti tomu UKRAJINU JAKOBY POSTIHOVALI ZA NĚCO ... NEVÍM ZAČ -že by šlo o pomstu ža se odtrhli od Ruska... KDO VÍ, ROZHODNĚ TO ZASTÁVÁNÍ SE JÍ A PODNIKATELSKÝCH AKTIVIT JEJÍHO MANŽELA je podivné...že by jim vadilo že ukrajinci si nechtějí rozfofrovat vše co tam mají... jako my... vypadá to že tam je pes zakopán... kdo ví . ...
    • Co se divíte, mají v tom praxi, nejezdilo se na OH, na mistráky.. tož holt naši "pravicoví" . CO SE V MLÁDÍ NAUČILI NYNÍ JAK KDYŽ NAŠLI. VČETNĚ TOHO ŽE UŽ ZASE servilně POSLUHUJÍ VELKÉMU BRATRU... chi chi chi... *1* *15*
  • Jako vždy naším pravicovým politikům koukají z amerického zadku jen nohy !
  • Politika do sportu nepatří a jsem proti bojkotu. Zloději musí být potrestáni a je jedno jestli na Ukrajině nebo u nás. Navíc si myslím, že se vměšujeme do záležitosti Ukrajiny, cožak nemáme svých zlodějůl dost? *12* *12* *12* *16* *16* *16*
  • Proč se političtí parchanti pletou do sportu, je vidět jaká je politika špína, Timošenková dostala velmi mírný trest, zasloužila 10 let a bez výhod které má.
  • Co by tam politici jezdili? A ještě za naše! Jen ať zůstanou doma a neutrácí naše peníze. Stejně na ně není nikdo zvědavý. Na tu bandu podvodníků , lhřů a jiných odpadlíků společnosti.
  • tzv. špičky obhajují tu, která promrhala prostředky daňových poplatníků a používají k tomu i sport.
    Nepřipomíná nám to něco? Např. PROMOPRO?
    Takže jen odvádí pozornost od domácích problémů místo aby dobrovolně rezignovali a byly vypsány nové volby.
    Bojkot Ukrajiny jim nepomůže, normální lidi nějaká timošenková nezajímá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit