Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od okamžiku, kdy se u člověka začala vyvíjet vyšší nervová soustava, tak se z něčeho radoval a něčeho se obával.  Výzkum nepřinesl nic nového (kromě peněz z grantu pro tvůrce).

    Opravdu jeden žasne, že se víc obávají lidé starší a chudí. To je mi novinka!!

    "Je lepší být mladý, zdravý a bohatý, než starý chudý a nemocný. Vždyť tohle už se říká řadu let."

    Článek okurkové sezóny a balast.  I redaktoři musí být z něčeho živi. 

  • vanhorne

    Ja se bojim toho, aby dnesni Buresuv tweet ve kterem ohlasil, ze zitra rekne pravdu, nebyla opravdu jeho prvni a posledni pravda. Neco tak neskutecneho by mohlo totiz probudit i mrtve a pohnout zemekouli.

    https://d15-a.sdn.cz/d_15/c_img_gW_c/cebCVf.jpeg?fl=cro,46,14,1142,642%7Cres,2560,,1%7Cwebp,75

    Kobliham Zdar! 🍩🍩

    • Nevím, proč by měl Babiš vzbuzovat obavy u někoho v Kanadě.

      Možná nějaké koule pohne, ale ne Zeměkouli. 

      Tak dlouhá chapadla náš milý pan velkouzenář zase nemá. 

  • Mně budí nejčastěji manželka, nebo budík...

    Ten (v článku popsaný) "covid" u nás nebyl, 

    ani u nás nepřespává, aby nás budil...

    -----------------------------------------------------------------

    "Covide, covide - covide ty,

    ne, že náš připravíš o Sudety..."

  • Chudáci Češi. Pořád se něčeho bojí.....anebo aspoň jim to propaganda stále podsouvá......to my Moravané se naštěstí nebojíme ničeho a na prolhaný mainstream a zmanipulované průzkumy zvysoka se...em.....

  • Vždyť také média svými zprávami usilovně straší občany. Jeden aby se bál otevřít skříň, že na něj vyskočí ruský Čuk a Gek.

    • No, vážený Jirko2504, naše média zase tolik ruskou tvorbou neplýtvají, takže by na Vás mohl vyskočit leda kapitán Amerika nebo jiný spasitel civilizace. 

      Kdepak chudáci Čuk a Gek. 

  • V naší zemi nad zodpovědnými a soudnými občany stále převládají ovce, kterým stačí dát koblihu a k tomu pár slibů, že "on" se o ně postará nebo pár opileckých rádoby "bonmotů" a ovce se spokojeným bekotem jdou volit toho "bývalého", který se stane jejich vůdcem (vožděm, Führerem).

    • Jiným ovcím zase stačily předvolební guláše. Někomu stačí málo.

      • Guláš mám docela rád. Ale za "předvolební guláš" jsem se nikdy nenechal koupit. Vždy jsem se ptal co je dobré a co špatné a jestli tím co budu dělat někomu neublížím. Ale jenom ten guláš, to mi nikdy nestačilo, nikdy jsem se nedal koupit za guláš. 😉

        • Nejvíc se bojím, že Obcan vymaže můj příspěvek.

  • Je třeba volit Bureše, ať rozkrade poslední zbytky státu. Už ho přece řídí jako vlastní firmu. Alenka mu k tomu pomůže.

  • Já se bojím, že demoblok bude ve vládě, ve snu vidím uslintaného Fialu se svazačkou Pekarovou a budím se hrůzou kdy uvidím zhulenýho Bartoše.

    • No ale náhodou Bartoš by nemusel být špatný premiér. Marjánka by byla na příděl, nemuseli bychom pracovat, covid bychom měli u zádele a všichni bychom jen povinně ze zákona hulili a všemu se chechtali. To by mohlo být docela veselé "království"  😯 já bych to bral.....

    • Děkuji za nejlepší komentář.

    • vanhorne

      "budím se hrůzou"

      Dej si  koblihu, ta ti zaruci nejlepsi Buresovy sny, bude lip. 🍩 

      • No a já se zase na budoucí vládu koal docela těším  (ono k ní nejspíš bohužel zase nedojde, protože tak hloupí v ČR lidé nejsou).

        To by se tihle Vševědové odkopali a museli by něco dokázat. A to bude jejich potíž. Rok by vydrželi se skuhráním, jak hrozně spravovanou zemi převzali a my bychom jim to nakonec i mohli věřit. A dál? Toho se nejvíc bojí oni sami.

        Takže nakonec vyhraje Andrej a slepí koalu s lidovci (ti na to slyší vždycky) a s ODS, (ti si zase potřebují krýt záda) no a bude vymalováno. 

        My jako obyčejní lidé to nějak vydržíme, protože nám nic jiného nezbyde. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit