Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejvic se boijim, ze se nemravne a zlocinecke chovani, ktere oslavuji hlupaci na diskusich, stava normou. Priklad zlocince, ktere je treba odmitat, popisuje tento presny prispevek:

    "Pan Rath nebude nikdy očištěn. Zlo zdědil ve své podstatě a výchova udavače je ještě umocnila - viz jeho jeho soustavné chorobné lhaní a opakované zločiny, bez nichž zjevně nedokáže žít.."
  • nejvic se bojim moravaku, mnozej se rychlejc nez Prazaci :-)
  • "Čeho se Češi nejvíc bojí?"

    Češi se odjakživa bojí všech a všeho!
    Proto nás také každý kope do prde-e!
    Češi si zaremcají v hospodě,sem tam něco ukradnou,
    sem tam udají souseda,ale dát někomu pořádně do držky,
    to udělal naposledy loupežník-strejda Žižka!
  • Hrozba pro ČR je MEDIÁLNÍ MASÁŽ!!!
  • Největší hrozbou jsou pitomí dědkové jako tečka, *15*
  • třetina tech nejblbsich považuje organizovaný zločin za malou hrozbu a šest procent tech nejblbsich jej za hrozbu dokonce nepovažuje.V kazdem narode je tech nejblbsich 9O procent.
  • Toto současné zřízení je největší katastrofou pro Čechy, předpokládám,že ve školách se za nějaký čas bude o této době mluvit jako o další době temna. *16*
  • Svět zničí chamtivost a politika
    • U nas to jsou chamtivi politici...
    • No mě se to taky nelíbí
  • je skutečně největší hrozba. Proto by všechny politické strany měly být zakázány a měla být nastolena OBČANSKÁ DEMOKRACIE. Jinak mám o budoucnost české republiky velmi vážné obavy....
    • Někdo ale může vidět svobodu a demokracii vidět v anarchyi...
      Zdá se mi to nezvratný..
  • jo přistěhovalci jsou opravdu velkým nebezpečím. Díky Mečjarovi a Havlovi o nich není žádná evidence.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit