Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ).(
  • U nás existuje neziskovka na ochranu slepic a čerpá na to dokonce dotace. Určitě je ale ta neziskovka prospěšnější než ty, co ochraňují cikány a migranty.http://www.slepicevnouzi.cz/
    • ).(
    • a centrálu má na Čapáku *15*
      • ).(
  • skvělé místo pro kolaboranta Zemana, tam by se měl schovat před tou ostudou kterou nám čechům ten ruskej bastard udělal před celým světem *11*
    • ).(
  • Docela jsem si oddechl po přečtení článku! O paní Němcové ani zmínka.
    • ... kdo to je, ošetřovatelka v ZOO?
  • Slepicím úplně stačí ke štěstí kohout a něco, v čem mohou hrabat a hledat něco do zobáku.
    Soused u domu mojí matky je velký nadšenec do drůbeže, má na zahradě několik druhů slepic, kachny, husy a i pávy.

    Slepice spolehlivě zlikvidují na zahradě vše zelené, až na pár pro ně nechutných stébel a rostlin.

    Když sekám trávník, vysypávám jim přes plot koš sekačky nebo jim trávu házím z kolečka vidlemi, okamžitě veliké nadšení, usilovné přehrabávání, nejdříve vyberou pampelišku, za dva-tři dny zmizí úplně všechno.
    Soused nic nenamítá, je to dobrý způsob, jak se zbavit posekané trávy.
  • Ja jsem si nasla novy domov pro prestarle ve Vodnanskych slepicarnach.
  • Šťástlivyj put - šťastná slepice
  • To by mě zajímalo, jak to ty slepice pochopily a jestli jsou vděčný.
  • Je to jen jeden z dalších, vychcaných způsobů v oblbování lidí s cílem z nich vylákat další peníze navíc s naivní myšlenkou, lidem vnutit pokrytecký názor že o ty "soudružky slepičky"..jde především., což je blbost, kterou dokáže vyvrátit každý hospodář z praxe, co umí aspoň tzv.kupecké počty a základy hospodářského provozu i účetnictví..
    • Se "vzrůstající" úrovní vzdělanosti společnosti a negramotných přivandrovalců a nepracujících pobíračů dávek je lidí ochotných nechat se oblbovat stále více.

      Tak proč to nezkusit?
      • 0
        • alicia1
          Tebe pederaste, oblbnou i trenky toho malého tříletého Somalčika.
          • ... chápu, že opisuješ, nemáš na víc, vidláku :)))
            • vanhorne
              Ty slepý hýkající osle, tebe někdo opisuje?
  • Tento koncept je založen na hlouposti lidí.Rozpočtově vyrovnaný....Multikulti co se montuje do všeho, spravedlnost pro všechny. To je utopie!
    • 0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit