Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na parlamentních listech byla informace, že mnoho zahraničních celebrit mám zájem prožít zbytek života na pohádkově krásné a bohatém Krymu
    • A asociál Čapisrál bez peněz dřepí na Tiscali. *15*
  • Je nutno překlikat veškerou pravdu!
  • Veškerý terorismus pochází z CCCP!
    • A babča Simča, milenka Stalina a CCCP
      • Zrůdu Stalina a totalitní říši SSSR tu podporuješ jenom ty zlej BTW homosexuální ruský trolle.
        Simča poukázala na zločiny tvého SSSR a proto jí tu měsíce špiníš a pomlouváš.
        Ukradl jsi dalůší nick a podvádíš s bodováním. Ty tu nikomu nic nekázej ruskej grázle
        • Milenka Stalina, stará bába Simča se posrala. Ty stará sviněě, drž tu svoji vráščitou držku.
  • SereBrity
  • Americká xenofobie nevyvolává odpor sluníčkářů? *1*
  • jak si prase z chlívku může užívat? Ti zas hrabe co? Prase žere nebo chrochtá a chápe. To tady zas jenom hraješ spokojeného vepře kterým nejsi. Nikdy nebudeš.
  • ... moc si to užívám, že nemám potřebu řešit póvl iako tebe, balíku, ale díky za ty pindy "))
  • ... reaguji stále, musím, a proč ne, když tu ze mne každý dělá a udělá nevzdělaného debílka :)))
  • ... perfektní výsledek "diskuze": odreagoval jsem se s blbem, blb bude jako stále lustrovat popelnice, vyspi se na to, ubožáku :)))
    • ... ty primitivně hlasujíci ubožáku jsi snad jednou zažil od "bejby boxu" menší opovržení :)))
  • ... málo chápavým jako já se musí vysvětlovat, jaká jsem bezmocná "krysas" :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit