Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde seš Husi? Že se poflakuješ někde u vody místo abys psal o demokracii?
  • Pro nick Jan Hus. Podle sebe soudíš jiné. Tedy věz, že alkohol piji pouze příležitostně. Nezaujaly mně hloupé řeči které píšeš o člověkovi, jahož neznáš. Ovšem zaujalo mě pojetí "skutečná demokracie". Chceš-li, napiš, co si pod tím má člověk představovat. Tedy mě by to opravdu zajímalo.
    • Nadále budu s tebou komunikovat až budeš férový,ale jako anonym asi těžko.Demokracie je vláda lidu.Tam,kde končí právo jednoho tak nastupuje právo druhého.A rozhodně není demokracie jen pro vyvolenou a ještě zlodějskou skupinu.S tím alkoholem jsme na tom stejně.Já nikdy nepíšu něco ,co nevím bezpečně a hlavně používám svoji hlavu a ne to co mi tady někdo předloží.
      • Jestli je člověk přihlášený na Tiscali či není, to nijak s kvalitou názoru ani s férovostí nesouvisí, protože každý si může psát pod nickem, jaký si zvolí, ať inkognito nebo anonym. Jinak všichni vědí, že domokracie je vláda lidu. Takže tímto konstatováním jsem se nedozvěděl nic nového, což mě mrzí. Chtěl jsem se dozvědět, co je to skutečná demokracie.
  • V Ostravě jsem kropicí vozy také neviděl,na jihu určitě ne
  • ale pražáci si můžou zalézt do tunelu blanka. Nic jiného jim totiž nezbyde.
  • Jakub Konečný je takový tzv.novinář,o kterých mluvil náš inteligentní president.Jsem zvědav jak dlouho ho bude zaměstnávat bulvár Tiscali.
    • Pražskej Pepo s nickem Hus, v návaznosti na tvoje blbé kydy ti řeknu, jak je to s pražákama. Pražák je ten, kdo tam má trvalé bydliště a má tam volební hlas. Nejvíc pro ODS TOP09 a pro Schwarzenberga se hlasuje právě v Praze. A jestli to jsou starousedlíci nebo novousedlíci, kdo ví. Jsou to pražští lokajové. A ti dřívější pražácií vítali na václavaáku fašistická vojska, na staromáku řvali pro Gottwalda a na Letné cinkali klíči pro Havla. A teď zase kopete za novodobé kapitalisty, aby mohli ještě více drancovat zemi. Že se nestydíš hňupe to svádět na jiné. Vychytralej pražskej lokaji bez morálky.
      • Protože píšeš jako anonym,tak s lidmi tvého typu se nezabývám.Za prvé já ani nikdo z mé rodiny klíči necinkal,protože vím co je to skutečná demokracie a ne převlečení soudruzi ze dne na den.Ani můj otec nevítal Hitlera,protože byl v odboji a za Moraváka Gottwalda na Borech jako odměnu .Než někoho budeš urážet tak si přečti něco z dějepisu.Rodičům ukraden majetek a dosud nevrácen a pamatuj si jedno za novodobé kapitalisty nikdo z mé rodiny nebojuje.Jinak hňup je brněnský výraz.A já se nesnížím k urážkám,protože jsem Jihočech a tam byl Hus.Zopakuj si učebnice ze 3.tř.Člověk jako ty mě nerozhodí,protože je hezky a já ušetřím za demokratické ceny za uhlí.
        • Tedy jihočeský uražený kapitalisto. Já jsem nepsal nic o tobě, neznám tě a nezajímáš mě. Já píši o pražských lokajích. Uznávám, že nejsi hňup. Veše jihočeská knížecí milost by použila výraz magor.
          • Než budeš odpovídat na příspěvek tak si přečti co píšeš a na co byla reakce.Chápu je horko doporučuji tak dva litry vody ne piva pak se pobavíme o magorovi.
  • Pečený nebo vypečený pražák? *1*
    • Jen ať se upečou Pepíci leniví. Prožrali a prochlastali celou Prahu.
  • Nojo,driv se kropily silnice rano.Nechali jsme se cestou do skoly schvalne pokropit,bylo to osvezujici.Byly i metace,co cistily silnice,dve stetky,co jakoby luxovaly prach.Po sametu vse nejak zaniklo,je bordel,vse chatra,likviduje se,nic neni.Snad nekdy jeste uvidim kropit silnice.Snad alespon v televizi z dokumentu,co zde bylo driv,retro....
  • Proč by kropili, když čekají velkou vodu ? Hlavně, že mají protipovodňové zábrany ...
  • No to je jednoduchý. Nejsou peníze, protože je pražští lokajové rozkulačili. Pepíci, už máte Detroit na dohled.
    • Chachare,kdo vládne magistrátu?Chachar z Olomouce,tak tady nepindej blbě opravdu nejsi vtipný.Neboj zbytek narozených v Praze se houfuje a bude vyhánět ty chachary z východu.
      • Pražskej Pepíku, až vystřízlivíš, tak napiš něco, co by odpovídalo inteligenci národa pražského. Vsadím se, že to bude ještě větší kravina. To není o západu a východu, ale o pražských lokajích, kteří všechno rozkradli. Tak se tam usmažte, pražští intelektuálové.
        • Na rozdíl od tebe jsem střízliv.Těch pražských lokajů je tam pomálu.Je to tam samá naplavenina.Pražák Nečas,Topolánek,Dalík ,langer,Březina,Sobotka,Paroubek,Hašek stačí?
      • Drž hubu ty potrefená huso! Jsi lenivej pepík co si na špičku nosu nevidí.
        • Být vámi tak sprostĕ se na internetu nepíšu. *16*
        • Já su Pepík z Moravy a vecpal jsem se do Prahy.
  • je to jednoduchý jak colombovo vejce proč asi nekropí Prahu byla nejvíce chranena vuči povodním a ostatní ne takže ted dostavaj služby ti ostatní a je jen pořád vyku*vená praženka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit