Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jooo ať si zde bolševici zdražují tabák a cigarety jak chtějí. Já nakupuji tabák na západě,kde koupím 500g tabáku.. kvalitního za 750kč a mám ho na celý měsíc :-) Utrácím jen v cizině a dělá mi to radost,protože kupuji kvalitní potraviny a taky větší množství.. v česku se prodává jen předražený odpad ze západu!!! *12*
  • Já nekouřím už 15 let,ale tohle je svinstvo.Jedno z mnoha v ČR.
  • Vážení, před dvěma lety, jsem přestal kouřit. Chtěl jsem dokázat to, že to jde. Přibral jsem přes 20kg. Tím jsem svému tělu dal obrovskou zátěž a vyprovokoval jsem si tím cukrovku. Toto mi zdělil kamarád lékař. Jinak před tím jsem měl všechny laboratorní hodnoty odběrů v naprostém pořádku. Jsem si jist, pokud bych kouřil dál, byl bych ještě dnes naprosto zdráv. Teď o svátcích jenom čumím na ty dobrůtky na stole a teče mi oprať z huby. To je můj příspěvek. Vše nejlepší do nového roku.
  • Za chvilku nebudu mít na zaplacení členského příspěvku KSČM!
  • No to jsou argumenty blba, že? Co se zdraví týče kouření škodlivé není. Můj děda do 95-ti let báňal vše co dýmalo. Muj strýc nevzal cigaretu do úst a zemřel když mu bylo 6 neděl. Co vy na to? Rakovina je pro obě strany asi na stejno. Proč onemocní nekuřáci? Co se Austrálie týče ten argument beru. Jen s malou připomínkou. Pokud budou platy jako v Austrálii dám i 300 za paklík. Což takhle zdražit tuky a masné výrobky. Je dost i rozežraných nekuřáků s chorobami metabolismu, rakovin žaludků, jater a slinivky. Co vy na to? A co žena sedící neumytá ve svých dnech v hromadném dopravním prostředku. Příjde mi to horší, než kdyby v něm kouřila. co vy na to? Pamatujte na tento slogan: Kdo kouřil a přestal, ten znovu začne. Kdo chlastal a přestal ten znovu začne též. Ale kdo miloval a přestal, ten už nezačne. Myslím, že je to případ onoho škarohlída nade mnou. Cigárku zdar. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Chcípni.
    • Suveréne, škoda slov. Nikotin a zplodiny hoření tabáku jsou JEDNOZNAČNĚ ŠKODLIVÉ. To bylo mnohokrát prokázáno a nikdo soudný o tom nepochybuje. Kuřáci umírají v průměru dříve a jsou také více nemocní. Přemíra tuků také škodí. Ale tím si škodí každý sám. Kdežto kuřácký dob.tek, zdůrazňuji kuřácký dob.tek, nikoli slušní kuřáci nutí i ostatní dýchat ty jejich jedovaté výpary. Pro a mě za mě si klidně kuřte, to je vaše blbost, ale nenu%tte mě dýchat vzduch prosycený tím jedovaným dýmem. To že děláte všude pohazujete vajgly a děláte svinčík je věc jiná.
      Může se ti jednou stát, že místo smíchu se budeš za svou blbost fackovat.
    • Suverene, ty jsi opravdu všech wolů král...Cigarety jsou všude ve světě hodně drahé,(dokonce mají i - shopy pouze na cigarety, které nejdou koupit bez občanky) jen u nás v téhle "Cochcárně" si každý dělá co chce, takže si zapálí kde chce, kde chce si odhodí vajgla a to ti připadá jako normální? A z hlediska statistiky vychází jako nejnebezpečnější a nejčastější rakovina plic způsobená kouřením, které mají na krabičkách v cizině odstrašující obrázky, kde ukazují rakovinu v určitých stádiích a s těmi svými argumenty běž s prominutím do ř*tě!!! Ještě máš asi zdraví a hlavně si ho nevážíš, i tvůj nick o tom jasně vypovídá, že jsi namyšlený blb s IQ šumící trávy *1* *1* *1* Apropo, léčba rakoviny plic nejvíce odčerpává prostředky našemu zdravotnictví spolu s ostatními formami rakovin jako tlustého střeva a konečníku.. *7* *8* *9* *10*
    • jo a kdo je bl.bec od přírody tak jím taky zůstane.Nemám pravdu severéne *1* *1* *1*
    • ... mazej do suterénu, woe :))))
    • Souhlasím. A když rozpočítám v čekárně u lékaře nebo v nemocnici kuřáky a nekuřáky? Bude tam víc nekuřáků a ti by tam přece vůbec být neměli, měli by si užívat plného zdraví. Z toho vychází jen to, že je daleko víc a daleko horších svinstev, které způsobují čím dál horší nemoci. Jenže o tom se mlčí, nehodí se to "do krámu".
  • Konečně i něcio pozitivního i když mě asi kuřáci umínusují,ale já jsem hrdá na to,že jsem se dokázala před několika lety tohoto zlozvyku zbavit a zjistila,že i ranní kávička je chutná bez cigerety.......Prostě na Kalouska a jeho věčně prázdnou státní kasu kašlu, ode mne ani kačku na daních za cigerety neuvidí!!!
    • Jano, za to si tě musí každý normální člověk vážit. To nedokáže každý.
    • ... jebu tě
  • To snad srandují ? ne? V Austrálii běžně stojí krabička cigaret okolo 180-230 Kč v přepočtu za krabku a u nás s velkou pompou "zdraží" o 2 Kč, snad aby se kuřáci neurazili či co *8* *9* *13* *10* . Ať žije rakovina plic *7* *9* *13* *10* A na "pasívní kuřáky" se také v našem Absurdistánu opět nemyslí....Co toto je za Kocourkov.. *7* *8* *9* Kdyby se pořádně a řádně vybíraly daně, tak se nemusí dělat takovéto šaškárny..
    • Přesně tak. Kvůli marihuaně jsou schopni trestně stíhat člověka, který si ji pěstuje pro pro sebe pro léčebné účely. A tohle svinstvo nejsou schopni omezit. Kuřáci si klidně kouří kde je napadne, vchod do nádražní haly je zvenku obležen kuřáky, kdejaká kravka si myslí, že když má v hubě čvaňháka tak přestane být kravkou, v Praze jsou všude po zemi poházeny nedopalky...
      • A co rozšlapané žvýkačky od nekuřáčků.? Ty nevadí? Oni se ze země likvidují hůře než nedopalky. Není-li vyližmi pravda? *1* *1* *1* *12*
        • Kolik jsi těch rozšlapanejch žvejkaček viděl? Není to jedna z Urban Legends?
        • Zajímavý, u nás máme před barákem autobusovou zastávku, rozšlapaných žvýkaček tam mnoho není, řekl bych že v tý hromadě smradlavejc vajglů není možná ani jedna, zato hnusnejch zbytků po kuřácích by se sesbíral plnej kýbl o smradu ani nemluvím. . . Kuřák si to svoje bude obhajovat čímkoliv, včetně dědečka báňajícího 60 startek denně do pětadevadesáti.Ale statisticky vzato ten dědeček je vyjímka potvrzující pravidlo, že kuřáci chcípají předčasně a dobře jim tak. . .
        • Vadí, stejně jako nablito od alkoholiků a psí ho.na od neuklízená pejskaři.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit