Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen se starat o 369 dětí"
  • Největší hnus je idioot, co si nechá říkat Simon. Všechny jeho příspěvky by se měly mazat, do jednoho. Redakční pracovníci konejte!!!
  • fakt diskuse skoro hnus....
  • vždycky když čtu takové nic neříkající diskuse tak se divím redakčním pracovníkům, že to celé nemažou.
  • NIKDY bych neukradla nick!
    • jsem to hloupá husa. Co to tady kejhám. Vždyť já nic jiného neumím.
  • Já jsem pro to, že všichni muslimové by měli být přijmuti.
    • ty jsi provokatér nebo blb?
      • Juro, správně poznáváš, že jde o provokatéra, který ukradl nick. To je naprostá podlost, které by se slušný člověk nedopustil. Nemusím s tebou souhlasit, ale nikdy bych neukradl tvůj nick.
      • Já su Simona, krasavíca z Olomoca.
        • to se Simi nebojte, tady jsou jen muži, co mají k muslimismu daleko, takže vyznávají pravidla západní společnosti a mají tedy všechny předpoklady být galantní k ženám, vážit si jejich funkce ve společnosti a jejich postavení trvale zlepšují. Což se projevuje tím, že tu klesá rozvodovost a stoupá počet dětí narozených v klidných a spokojených manželstvích. Tedy budou i slušní k ženám na těchto nic neříkajících diskusích.
        • hňupe v olomoci by nikdy neřekli "su"
          • U nas za Olomůcom sa říká su v Olomůcu a já to musím vědět, vždyť su kostymerka.
  • Skutečnost, že muslimové jsou už po generace vychováváni k nenávisti ke všemu nemuslimskému, je známa už po staletí. To, že pokud se budou i nadále usazovat v Evropě, budou vlastními propagandisty posléze zpracováni, aby rozvraceli Evropu a vedli ji k druhému ukrajinskému Majdanu s cílem právě na muslimském Balkáně vytvořit muslimský stát stejně jako Rusové domanévrovali Ukrajinu ke vzniku ruských enkláv na jejím východě, ví už dávno každé malé dítě. Jenom politici napříč Evropou se staví, jako by to nevěděli a když už snad, jako by to nebyla pravda, ale desinformace šířené tzv. extrémisty. Když už se to začíná přiznávat, tak to musí být opravdu vážné. Hm, a co teď s tím, ptám se.
    • Křesťanství nabízí, kdežto islám vnucuje. Proto je třeba dát muslimáků jasně najevo, že chtějí-li žít v křesťanské (stále ještě) Evropě, nemusí přestoupit na křesťanství, ale musí respektovat zdejší křesťanské zvyklosti zvyklosti a své muslimské zvyklosti si musí ponechat do soukromí. Jinak je stihne trest: např. zavřít mezi prasata nebo psy, jako stravu vepřové a zapíjet pivem a když to nepomůže tak deportace.
  • Něco pro pokrytce, chválící Bangu a lající Ortelovi. Měli by si exotické texty a vytí toho „protestujícího“ umělce i Ortela poslechnout, než začnou vyjadřovat podporu nebo nadávat. Připomíná mi to Chartu nebo 2000 slov, taky to všichni hrdě a hlasitě odsuzovali ač neznali.

    http://www.impuls.cz/clanky/2016/12/kd-061216-ortel/
    • tady se o nějakém Ortelu vůbec nepsalo. A ani nediskutuje. nechválíme tu ani jedno z nich. A ani jedním z nich se nehodláme dál zabývat. Jejich mediální hvězda je už pryč.
  • Na savý hmyz jako jsou molice je nejlepší Pirimor, na slimáky Granulax (dříve Slimax).
    • To Jarda:
      Jeden rok se mi na zahradě rozmnožili slimáci. Tak vždy navečer když vylézali ze skrýší jsem je posbíral a likvidoval. Byla jich ale kvanta. Příštím rokem se to opakovalo, oni totiž nakladli vajíčka do země a z nich se rodili noví slimáci. Tak jsem ten sběr opakoval a pomohlo to. Teď už stačí když se sem tam objeví nějaký slimák, tak ho hned sebrat a likvidovat.
    • A na počůrávání se jsou nejlepš bílé pampersky. Jsou opravdu pohodlné.
  • Ceterum censeo Islaminem esse delendam
    • Můžete k tomu dát i překlad? Já jsem se narodila v roce 1930 a angličtina tehdy ve škole ještě nebyla. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit