Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby jen benzinu a nafty. Teď jsem posílal fa. za vodu no a při převratu m3 0,70kčs
    no a dneska m3 za 98 Kč !!!! Už i tohle bych bral kdyby peníze zůstaly v republice. Ale tady jsou zase kalouskové a i jiní zloději takže je to jedno a taky spousta "neziskovek" !?!?!
    Ale i taková blbost. Mám rád i jako přílohu nakládanou červenou řepu. Ještě nedávno sklenice 10kč a nyní už v akci 20kč !!! No a jestli zafixlují vítězství Drahoše a začne multy kulty !?!
    • Jéjda ty jsi blb až to bolí. Možná jsi chyběl ve škole, když se brala matematika nebo základy ekonomie. Jinač jsi mne s tou řepou pobavil a zároveň tebe chválím, jak ekonomicky výhodně konzumuješ Polskou řepu.Já si ji za těch 20,-Kč vysadím do řádků, jednou za 14 dní okopu, vypleji urovnám a mám na celou zimu až do jara 15-20 kg své bio řepy. Jen nechápu kde najdeš v mém příběhu místo pro Drahoše ? Vážně blbe, jdi se raději projít a urovnej si myšlenky místo vysedávání u PC.
    • V Praze za to může radní Švec.Nejhorší na tom je,že je známo,kdo to byl a je ticho po pěšině.
      • V Praze neznáte význam komunálních voleb?My venkovani vám poradíme-toho nejhoršího Ševce vykroužkujte.Tím zrušíte ticho a bude vám blaze.
  • felix.julec
    Koruna posiluje a cena ropy stoupá.Kde se nám zaseklo tržní hospodářství?Zase někdo kecal s "trhem"?
  • Ještě nedávno chtěli Saudové a Západ udusit Rusko nízkými cenami ropy,což měly podpořit i hospodářské sankce.Nakonec ten propletenec s ropou vyřešila zpola příroda,která zavařila všem,počínaje USA a konče celou Evropou.Ten nápad Západu kupovat drahou ropu z USA přes Atlantik přesto zůstává v myslích popletných politiků Západu.Ono to vlastně podpoří výstavbu obřích tankerů a když se některý sem tam utopí,postaví se další.Ono to s touto cennou surovinou bude ještě v budoucnu zajímavé,neboť svět spěje rychlým tempem k elektromobilům a tím se ropa stane méně žádaným zbožím, i když bude pro jiné oblasti využití stále fenoménem.
  • Ceny obecně.Po sametové revoluci se snesla kritika na ceny ze socializmu.Jak byly deformované a neodpovídající.Dnes zajdu do obchodů a není vyjímkou,že se ceny liší o 100 a více %.Kde je tedy logika dnešní?V kapitalizmu.Před sametovou revolucí se nahoru deformované ceny za přepychové zboží využívaly k dotacím do sociální oblasti.K čemu se dnes deformované ceny používají?
    A teď k benzinu a naftě.Měl by si jakýs expert dát práci a srovnat při současné ceně ropy a stavu české koruny s přihlédnutím k inflaci a jiným vlivům dnešní ceny benzinu a ropy s cenami při před lety při stejné ceně ropy.To bychom se divili.
  • Již jsem se lekl,že do toho lživě nenamočíš Putina.To je bouchač otužilej.Kdyby ti jí napálil tak snad sundáš i tu čínskou družici.
    • Ta rusácká s.r...c.k.a? Ten je tak dobrý jedině k tomu nechat si olizovat řiť od svého patolízala zemana, ale jinak je to jen komoušský odpad. Nic víc nic mín.
      KGBcký skřet by se chtěl fackovat?? Vytáhne paty z Kremlu a chytne takovou že bude mít na krku závit, hnus rusácký.
  • Obcan.Havel
    Hahaha, Jéglovi zase jeblo, je to chudáček!
    • ... zdravím, Jégle, a současně se loučím s tvou demencí a opuštěností všemi živočichy :)))
  • Nejvíc zdražuje ceny spotřební daň a DPH, houby cena ropy. Ale nenažranej stát*16* *16* *16*
  • Kdy a kde se zastaví?
    Už za pár let jak se rozšíří elekromobily šejkové budou ještě rádi když jim za ni dáte aspoň desetinu ceny... *1* *1*
    • Je to tak od roku 2025 coz je za 7 let se v UK nesmi prodavat auta se spalovacim motorem a uz dnes do nekterych evropskych mest je zakazan vjezd dieslum nebo za vjezd musi platit tucne mytne *1*
  • Jen ať rostou, není možné, aby se kdejaký sociální případ na dávkách z nudy zbytečně projížděl po silnicích a překážel nám, řidičům z povolání.

    Už aby tu byla krize a prázdné silnice.

    Z konjuktury já nemám nic, jenom v práci blázinec a horečnaté blbnutí, o vejvar se se mnou nikdo nedělí.
    • Až vzrostou,setkáme se s košťaty v městském parku.Zdravím,budoucí kolego.
      • Já se jim na to už pak vys@ru a půjdu do předčasné penze.
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/461070-senat-usa-se-nedohodl-na-odvraceni-platebni-neschopnosti-vlady.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit