Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Běžte se, milí spotřebitelé, podívat např. k některému ze tří rybníků v Hostivici a rozhodně Vás chuť na kapra přejde. Takový smrad a voda zelená, to pamětníci nepamatují. Dřív se tam lidé chodívali koupat a dnes se jim chce zvracet, jdou-li okolo. Snaha co nejvíc a nejrychleji vyprodukovat drahou rybu dělá své. Prý stejně naše ryby vozíme do Německa a tam z nich dělají krmení pro psy a kočky. Dnes už je i zloději vyhodí v lesíku, protože se to nedá konzumovat. Přeju Vám, aby Vaše rybníky byly lepší.
  • hmm ať si nechaj vysoké ceny já stejně kapra nejím já si dávám buď lososa upravenýho na filet nebo štiku a mám po problémech jednou do roka mě to neporazí
  • Jen si je zdražte a pak strčte do P R D E L E,my vám na to S E R E M,filé a scnicle jak sloní ucho to jistí!
    Takový háky za plevelnou rybu, m r d a č k a s jeho přípravou a pak lítat s kostí po drahých doktorech,jste na hlavu?
    Zdarec
  • Toto mne moc netankuje, já ryby moc nemusím - tedy kapry, v podstatě ani pstruhy. Mám ale rád různé výrobky jako slanečci, uzenáče, olejovky, matjesy, rybí salát, filety, zavináče, pepřenky a jiné věci . Ty ovšem nikdy levnější nebudou a je to z mořských ryb. *8*
  • Očírovaný agent 009 musí na svých kaprech vydělat, to je jasná věc. *1*
  • Ve státě,kde se jen zdražuje to ani neočekávám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit