Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejvíc žeru havloidí chrchly, ty já rád!

  • Pitomia mají všichni rádi. Celý svět jej obdivuje. Také jsem se do něj zamiloval.

    Žeru psy a též budu volit SPD.

  • proč fašistické? jistě jsi měl na mysli vlastenecké

  • Jsem také vlastenec, volím SPD!

  • Kdy bude Okamura vystěhovaný do Severní Koreje?

  • Takže soudruh Jura (ročník 1972) je volič fašistické SPD, hmm...

  • nebo ožralý občan havel dokuluje

  • jenom kvůli havloidům budu zase volit SPD

  • A Drahoš s Horáčkem dělali to samé, tak co Tichcali, Zase článek o "H". 

    Tedy pokud budu předpokládat jistou dávku tolerance k pravdivosti článku.

  • Já se lekl, že sukničkář! 🙂

  • 🙂
  • Ptejte se Babiše a zítra k vám přijde kontrola z finančáku položte mu nepříjemné otázky a rovnou na vás zakleknou... co je proti tomu nějakej ban na FB???😉

  • I politika má své mantinely. Do doby, než se tady objevil zmatený Miloš, ANO a SPD platilo, že když se politikovi přišlo na nějakou lumpárnu ODSTOUPIL a zmizel z dohledu (Paroubek, Nečas atd.). Na Okamuru, Babiše, Miloše a oba Kellnerovi Klause neplatí nic. U komunistů je popírání pravdy a spravedlnosti součástí jejich zvrácené fašistické ideologie.

  • Přesně. Slušný člověk na Facebook nechodí. Po vzoru Les Brigandes.

  • Neřekl bych, jde jen o neopravený překlep, "b" a "v" jsou na klávesnici nepříjemně blízko sebe.

  • A ten úderný nick, mělo tam byt ještě radši rozhořčený nebo spravedlivý občan 😀

  • Servus

    Tomio Okamura je sluníčkář.

  • A kdo z politiků je ten pravdomluvný a čestný? Jmenujte prosím.

  • Teď jste mu to pořádně nandal! 

  • Jéé, já pamatuji dobře, jak se zde i na jiných médiích svého času mazaly negativní příspěvky ohledně nelegální migrace. Jednu dobu byly takové příspěvky automaticky vyhodnoceny jako nenávistné a xenofobní a okamžitě mazány a  autoři dostávali bany. To se postupně měnilo s tím, jak se negativně začalo vyjadřovat čím dál více lidí a politici to nemohli  ignorovat, jelikož by nebyli zvoleni, tak se přidali a média okamžitě také. Je to prča číst tento a podobné články. My starší, co už jsme toho v našem státě za svůj život zažili. 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit