Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co je to hotovost?
  • No vzhledem ke stavu tzcv. poplatků, jsem přešla na lety prověřenou praxi. Výplata bývala 1x měsíčně. Tož si vyberu a mám na měsíc pokoj. Platby kartou neuznávám protože se nákup prodraží. poplatek se objeví až ve dvou položkách a za měsíc - no nezdá se to ale přispívám miliardářům na zisk dost a dost. Stačí poplatky za trvalé příkazy a jeden za výběrovou položku. Je zvláštní, že banky vydělávaly i když byly české a poplatků bylo minimálně. Cizinci jsou nenažraní tak ať si trhnou. To by
    • Vážená paní/pane,
      prosím probuďte se a je-li to skutečně tak jak popisujete změňte svůj bankovní ústav a to "FOFREM". Za výběr z bankomatu sice nějaký nepodstatný "šesták" zaplatím, ten si mi však při platbě kartou u obchodníka vrátí, platba za trvalý příkaz - a kde prosím vás, ..... Nebudu uvádět schválně banku, aby to nebyla reklama, rovněž más mohu ujistit, že nejsem zástupce žádné takové instituce. Jsem běžný občan v dělnické profesi, ale bez "karty" v kapse - obrazně řečeno "ani pro rohlíky".
  • A kdo ne? To je zase ne zpráva ale blábol dne.

    Peníze v hotovosti jsou vaše. Starší generace je měla ve skříních či matracích.
    V bance je máte i nemáte. Stačí když banka zkrachuje či se stane obětí tunelu nebo se vláda
    dostane do finančních problémů tak lidem na peníze šáhne.
  • Používám kartu, nějakou hotovost mám vždy u sebe (protože kartu nevyužiju ani zdaleka všude). Ale poplatky za výběr z bankomatu "mojí" banky i jiných bank mě poněkud serou ! Navím, za co a proč musím platit - většina karet u nás používaných není kreditních, ale debetních (tj. na svém účtu mám své peníze, se kterými disponuji - nejde o spotřební půjčku-úvěr banky) !? Operace s debetní kartou by měly být zdarma !!! *7*
    • Bance svěřím své peníze, aby s nimi mohla disponovat a vydělávat pomocí nich další peníze. A za to, že JÁ půjčím BANCE své peníze a když chci, aby i banka část mých peněz vrátila, za to JÁ ji musím ještě platit!!! To je snad možné jenom v tomhletom českém Kocourkově!!! *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit